Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e skipetar
  Anėtarėsuar
  07-12-2006
  Postime
  744
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pse e degėzoni forumin palidhje?

  Kur e shihni se sa mirė ėshtė tė jetė vetėm njė temė maratonike sikur http://www.forumishqiptar.com/showthread.php?t=137374, atėher pėrse e degėzoni forumin palidhje me nėnforume e nėntema?

  Asaj/atij moderatoreje/i qė vazhdon me e mbajtė atė temė ashtu duhet me ja dhėnė njė shpėrblim tjetėr pėrveē pėrshėndetjeve qė vetmeveti shumė pjestarė tė forumit ja kanė kushtuar nėnės sė saj/tij.

 2. #2
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Agartha
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime nė 479 postime
  Eshte detyra dhe pergjegjesia e stafit dhe e drejtuesve te mirembajne dhe te marrin vendime sesi duhen menaxhuar temat, nenforumet dhe vete forumit. Kjo eshte arsyeja pse jane 20-25 moderatore, 5 smod dhe 2 admin e jo 55 mije (aq antare sa ka forumit).

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •