Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e skipetar
  Antarsuar
  07-12-2006
  Postime
  744
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pse e degzoni forumin palidhje?

  Kur e shihni se sa mir sht t jet vetm nj tem maratonike sikur http://www.forumishqiptar.com/showthread.php?t=137374, ather prse e degzoni forumin palidhje me nnforume e nntema?

  Asaj/atij moderatoreje/i q vazhdon me e mbajt at tem ashtu duhet me ja dhn nj shprblim tjetr prve prshndetjeve q vetmeveti shum pjestar t forumit ja kan kushtuar nns s saj/tij.

 2. #2
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Antarsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Agartha
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime n 479 postime
  Eshte detyra dhe pergjegjesia e stafit dhe e drejtuesve te mirembajne dhe te marrin vendime sesi duhen menaxhuar temat, nenforumet dhe vete forumit. Kjo eshte arsyeja pse jane 20-25 moderatore, 5 smod dhe 2 admin e jo 55 mije (aq antare sa ka forumit).

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •