Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 6
  1. #1

    Thumbs down Webmasteri i forumit ku eshte ?

    Kontaktimi me te ndermjet emailit eshte i pamundur. Kam provuar dhe disa here te tjera para disa viteve dhe prap e njejta gje ( Asnje pergjigje ) Pse keshtu ?

  2. #2
    Perjashtuar Maska e Deni_Boy
    Anėtarėsuar
    19-10-2005
    Vendndodhja
    Milano
    Postime
    2,322
    Provo Te Kontaktosh Me Albo-n Me Mesazhe Private! Besoj se do te pergjigjet!

  3. #3
    Rrofsh Deno, po mire ky webmasteri normalisht duhet per naj gjo knej ka forumi apo hajt ? Jo se kam provu i kom cu edhe Albos nja dy her mesazh po nuk ma ka var hic

  4. #4
    automotive Maska e ClaY_MorE
    Anėtarėsuar
    16-05-2004
    Vendndodhja
    Deutschland
    Postime
    4,456
    Citim Postuar mė parė nga EuroStar1 Lexo Postimin
    Rrofsh Deno, po mire ky webmasteri normalisht duhet per naj gjo knej ka forumi apo hajt ? Jo se kam provu i kom cu edhe Albos nja dy her mesazh po nuk ma ka var hic
    Nė fund tė forumit djathtas, ke mundėsinė pėr tė kontaktuar webmasterin dhe administratorin e forumit njėkohėsisht.

    Mjafton tė shtypėsh tek Na Kontaktoni

    Shkruaj emrin, adresėn elektronike. Zgjidh arsyen se pėrse po e kontaktoni, shkruani mesazhin dhe shtyp butonin Dėrgo
    Jeta ime, mban emrin e saj..

  5. #5
    Sa e thjeshte paska qen re . Sa injorant qe jam, hic nuk mar vesh nga keto pune.

    Ate fjalen Na kontaktoni e ka sa per publicitet

  6. #6
    Hierark i lartė Maska e Uriel
    Anėtarėsuar
    07-02-2010
    Vendndodhja
    Torre della Fame
    Postime
    1,207
    Arsyeja se pėrse ke vendosur tė kontaktosh me administratorin ėshtė thelbėsore. Jo ēdo mesazhi i kthehet pėrgjigje: kjo gjykohet nga rėndėsia, serioziteti dhe vlera qė mbart. Ndaj duhet tė kuptosh pse ndodh injorimi nė disa raste.
    relata refero

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •