Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 5 prej 5

Tema: Reputacioni!

 1. #1
  Klea Maska e kleadoni
  Anėtarėsuar
  15-03-2006
  Postime
  3,599
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime

  Reputacioni!

  Meqe nuk me lejon te hap teme te re te "pyetje e pergjigje", po e hap ketu.

  Kur jep reputacion nje personi, mundesite jane dy... e miratoj - nuk e miratoj. Nderkohe qe personi qe e merr reputacionin, merr te kuq, jeshil dhe te zi.

  Tani me lind pyetja, si i behet qe te jepet ai reputacioni i zi meqe mendoj qe jeshili eshte per e miratoj dhe i kuqi per nuk e miratoj? Apo nuk eshte keshtu?

  Ndoshta ekziston nje teme qe e shpjegon por une s'gjeta gje

  Ju faleminderit!

  La vita non si spiega, si VIVE!

 2. #2
  Hierark i lartė Maska e Uriel
  Anėtarėsuar
  07-02-2010
  Vendndodhja
  Torre della Fame
  Postime
  1,219
  Faleminderit
  3
  40 falenderime nė 33 postime
  Reputacioni i zi jepet nga ata anėtarė qė nuk kanė pikėt e nevojshme tė reputacionit pėr tė miratuar ose jo postimin. Dmth nga anėtarė tė rinj tė saporegjistruar, tė cilėt nuk kanė peshė tė heqin apo tė shtojnė pikė.
  relata refero

 3. #3
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,891
  Faleminderit
  24
  39 falenderime nė 37 postime
  ..........................
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 4. #4
  Klea Maska e kleadoni
  Anėtarėsuar
  15-03-2006
  Postime
  3,599
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga Uriel Lexo Postimin
  Reputacioni i zi jepet nga ata anėtarė qė nuk kanė pikėt e nevojshme tė reputacionit pėr tė miratuar ose jo postimin. Dmth nga anėtarė tė rinj tė saporegjistruar, tė cilėt nuk kanė peshė tė heqin apo tė shtojnė pikė.
  Ah ok! Shume faleminderit!

  La vita non si spiega, si VIVE!

 5. #5
  verdall
  Anėtarėsuar
  05-09-2010
  Vendndodhja
  new york
  Postime
  30
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  do me jepni muanje

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •