Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 22 prej 22
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e Dolce_Angelo
  Anėtarėsuar
  25-11-2010
  Vendndodhja
  Long Island NY
  Mosha
  28
  Postime
  256
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Ee shqiptart te gjith te stresuar , edhe une e kam at problem .

 2. #22
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2014
  Postime
  978
  Faleminderit
  2
  28 falenderime nė 28 postime

  Pėr: E folura ne gjume dhe kercitja e dhembeve naten

  Duhet te kete lidhje me stresin. Une per vete flas ne gjume dhe eci ne gjume, pasi kam bere 2-3 xhiro e gjej veten ne oborr. kam shpi private. Kam pyetur dhe me kane thene se e ke veti, por dua ta heq kete zakon te rrezikshem, por nuk di!

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •