Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  Larguar Maska e Noellag
  Anėtarėsuar
  23-09-2009
  Vendndodhja
  Ne zemrat tuaja
  Postime
  2,593
  Faleminderit
  0
  32 falenderime nė 26 postime

  Tema e mbyllur !?

  http://www.forumishqiptar.com/showthread.php?t=138540
  Para se te filloj te shkruaj arsyen e hapjes te temes , duhet te them qe kjo te mos konsiderohet si ankese por si pakenaqesi ndaj veprimit jo te te arsyeshem
  Pakenaqsia ime eshte qe tema ne linkun siper eshte mbyllur per 3 dite,.. Do ishte me mire dhe me e arsyeshme qe tema te vazhdonte e hapur minimumi 5 dite ose maksimumi 1 jave per respekt te anetareve sepse jo te gjithe hyjne brenda 3 diteve. Duhet lejuar hapesira te tjereve te urojne nese kane deshire,eshte e drejta e tyre. Gjate diteve te tjera ndoshta nuk do shkruajne me te tjere, te paktem duhet ishte lene koha e mjaftueshme , nuk prish pune njeri qe tema qendron edhe 2 apo 3 dite te tjera.
  Nese moderatore me thote qe koha ishte e mjaftueshme , atehere eshte i vetmi rast qe eshte mbyllur kaq shpejt. Nuk mund ta kuptoj nxitimin e moderatores Elena qe gjeti kohe te hyje e te kyce ,dhe ne nje teme tjeter qe eshte hapur nje dite para temes e siperpermendur mbetet e hapur aktualisht sic do teme qe ka qene ate rubrike urimi , pikerisht me arsyet qe kam thene me lart.

  E kuptoj se disa nga moderatoret nuk me kane fort qejf { edhe pse nuk jua kam ngrene buken juve} , nuk eshte arsye qe te perdoren postet per te kufizuar te drejtat e anetareve , lirine e tyre per tu shprehur.


  Gjith te mirat
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Noellag : 18-09-2011 mė 07:15
  Larguar

  Duhet te perjetosh shume qe te behesh njeri

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Dar_di
  Anėtarėsuar
  16-08-2008
  Vendndodhja
  Dardani e lashtė (Oeneum), aty ku ajri i freskėt mė bėn tė ndihem i relaksuar.
  Postime
  1,972
  Faleminderit
  1
  13 falenderime nė 12 postime
  Nė nėnforumin Pėrshėndetje dhe urime ekziston rregullorja e posaēme nė brendinė e tė cilės nuk gjen asnjė dispozitė qė thotė se njė anėtarė mund tė hap njė temė dhe tė t`i bėjė tė ditur anėtarėve tė forumit se sot feston ditėlindjen, me theks tė posaēėm. Saherė qė ēdo anėtar futet nė forum nė anėn e djathtė tė tij ka edhe pasqyrėn e anėtarėve qė sot festojnė ditėlindjen. Pse nuk e bėnė kėtė anėtarėt e forumit shqiptar dhe tė hapin njė temė e tė urojnė ditėlindjen tėnde, ėshtė ēėshtje qė stafit fare nuk i intereson. Nėse anėtarėt do tė kishin respekt, atėherė ata do tė merrnin iniciativėn dhe tė hapnin njė temė tė posaēme urimi dhe tė gjithė do t`i bashkėngjiteshim urimeve tė tyre pėr ditėlindjen tėnde. Stafi i forumit tė ka uruar ditėlindjen pėrmes njė mesazhi tė dėrguar nė adresėn elektronike.

  Paragjykimet qė nxjerr lidhur me moderatoren e moderatorėt janė plotėsisht tė gabuara. Ne i trajtojmė nė mėnyrė tė barabartė tė gjithė anėtarėt, pa dallim, por kur egocentrizmi shpaloset si qėllim mbivlerėsimi e shfaqjeje nė publik dhe kur anėtarė kontrovers veprojnė sipas qejfeve personale me kokėfortėsi, atėherė kjo vlerėsohet si njė sjellje qė kategorikisht bie ndesh me ligjet e forumit dhe mbarėvajtjen racionale tė tij. Nė raste tė tilla, stafi obligohet tė veproj konform ligjeve, siē ka vepruar edhe nė temėn e lartpėrmendur. Nė mesin e kėsaj tabloje kritike stafi ėshtė ballafaquar me ty nė disaherė, pasi qė nuk keni respektuar rregulloren. Kėrkojmė nga ti qė nė tė ardhmen t`i pėrmbahesh rregullave dhe nė mėnyrė tė dinjitetshme tė shpalosėsh vlerat tuaja nė forumin shqiptar.

  Tė lusim pėr mirėkuptim,

  Dar_di
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Dar_di : 18-09-2011 mė 10:51
  "Fet` e besėtė t`i kemi, po tė ndarė tė mos jemi." Naim Frashėri

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •