Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 14 prej 14
 1. #1
  . Maska e illyrian rex
  Anėtarėsuar
  11-10-2009
  Vendndodhja
  ne fronin tim
  Postime
  4,574
  Faleminderit
  4
  9 falenderime nė 9 postime

  Ku e ka brari limitin?

  Lexojeni se si i drejtohet nje femre ky anetar!!!

  Citim Postuar mė parė nga Brari Lexo Postimin
  ani rine.. moj lahperice e bordelove ku cfryjn allatet hamshoret e lpk-se..

  te dergojn me pa a po del xhema nga shpija ..apo shkon sabahatja ne pune.. etjetj.. sherbime..

  e pastaj ta japin rrogen ne form.. kurvnimi..

  oj kuder.. udbashe me bab e gjysh.. e sot ne shik..

  ..
  Pse eshte kaq i paprekshem brari?

  A eshte donator i forumit apo si?

  Pse tjetri merr verejtje e perjashtohet per nje ofendim shume me te vogel se kaq, e brari edhe pse e kalon secilin limit te mirsjelljes vazhdon te mbetet i paprekshem?

  Po flas vetem per vehten.
  Derisa une morra nje verjetje dhe nje pike denim (qe as nuk ia kam idene se cka eshte ajo pike, por as qe me intereson) per nje shaka qe e bera ne forumin musliman...dhe u perjashtova dy here per fjalor te pahijshem (por qe ne krahasim me fjalorin e brarit ishte bonton)...pse ky nuk perjashtohet kur dihet se ne cdo te dytin postim ofendon ndonjerin nga anetaret e forumit?!

  Tek temat e urimit te ditelindjeve i shane me nene e me babe anetaret, per arsyen e thjeshte se nuk i pelqen nofka e atij anetari!

  A zbatohet rregullorja e forumit njesoj per te gjithe anetaret?

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Anėtarėsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,825
  Faleminderit
  12
  113 falenderime nė 89 postime
  ati do ti vi limiti at dit qe do bahet burr o do me kallzoj se kush asht
  JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

 3. #3
  . Maska e illyrian rex
  Anėtarėsuar
  11-10-2009
  Vendndodhja
  ne fronin tim
  Postime
  4,574
  Faleminderit
  4
  9 falenderime nė 9 postime
  Citim Postuar mė parė nga derjansi Lexo Postimin
  ati do ti vi limiti at dit qe do bahet burr o do me kallzoj se kush asht
  Ky vetem burr nuk eshte mer!

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-12-2010
  Vendndodhja
  ne boten e ēudirave
  Postime
  3,802
  Faleminderit
  129
  116 falenderime nė 85 postime
  Citim Postuar mė parė nga illyrian rex Lexo Postimin
  Lexojeni se si i drejtohet nje femre ky anetar!!!  Pse eshte kaq i paprekshem brari?

  A eshte donator i forumit apo si?

  Pse tjetri merr verejtje e perjashtohet per nje ofendim shume me te vogel se kaq, e brari edhe pse e kalon secilin limit te mirsjelljes vazhdon te mbetet i paprekshem?

  Po flas vetem per vehten.
  Derisa une morra nje verjetje dhe nje pike denim (qe as nuk ia kam idene se cka eshte ajo pike, por as qe me intereson) per nje shaka qe e bera ne forumin musliman...dhe u perjashtova dy here per fjalor te pahijshem (por qe ne krahasim me fjalorin e brarit ishte bonton)...pse ky nuk perjashtohet kur dihet se ne cdo te dytin postim ofendon ndonjerin nga anetaret e forumit?!

  Tek temat e urimit te ditelindjeve i shane me nene e me babe anetaret, per arsyen e thjeshte se nuk i pelqen nofka e atij anetari!

  A zbatohet rregullorja e forumit njesoj per te gjithe anetaret?
  Ska limit ai. Ai tenton ne minus infinit.
  Cka e ke pase ne matematike illyrian? Nese e ke pase te pakten 2 me merite e kupton cka do te thote minus infinit.
  AUTOCHTHONOUS

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Anėtarėsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,825
  Faleminderit
  12
  113 falenderime nė 89 postime
  un kam pa skam pa

  po te te shaj tjeri me kret familje e te te akuzoj bab e nan per vrases e ekzekutus vec se nuk menon si ai vec ket plak skizofren kam pa
  JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

 6. #6
  . Maska e illyrian rex
  Anėtarėsuar
  11-10-2009
  Vendndodhja
  ne fronin tim
  Postime
  4,574
  Faleminderit
  4
  9 falenderime nė 9 postime
  Citim Postuar mė parė nga anita340 Lexo Postimin
  Ska limit ai. Ai tenton ne minus infinit.
  Cka e ke pase ne matematike illyrian? Nese e ke pase te pakten 2 me merite e kupton cka do te thote minus infinit.
  Anita, sikur te te mos njihja pak me mire do ta merrja per ofendim kete pyetje!

 7. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime nė 44 postime
  po asht **** po ca merreni me te aman
  po asht problemi se asht bolja e majte e saliut dhe jo e djathta
  JO SEKS PARA MARTESE

 8. #8
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-12-2010
  Vendndodhja
  ne boten e ēudirave
  Postime
  3,802
  Faleminderit
  129
  116 falenderime nė 85 postime
  Citim Postuar mė parė nga illyrian rex Lexo Postimin
  Anita, sikur te te mos njihja pak me mire do ta merrja per ofendim kete pyetje!
  Jo mor jo po thashe mos nuk te ka shku matematika e mos po metesh pa me marre vesh kah eshte tu ia shkel brari.


  Vete ke faj. Pse hape temen me pyetje qe ia di pergjigjen?
  AUTOCHTHONOUS

 9. #9
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-03-2006
  Vendndodhja
  Larg nga ketu!
  Postime
  2,900
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  Problemi osht qe ai ashtu e trajton edhe familjen e tij, se ca flet ashtu ben! Kriminel eshte, shpijun I Enverit 100%

  Deri dje i shante thacistat, tash i mbron se osht shizofren, rast mentaL.

  Se ca nah ketu vec po e deshmon veten.

 10. #10
  . Maska e illyrian rex
  Anėtarėsuar
  11-10-2009
  Vendndodhja
  ne fronin tim
  Postime
  4,574
  Faleminderit
  4
  9 falenderime nė 9 postime
  Citim Postuar mė parė nga Rina_87 Lexo Postimin
  Problemi osht qe ai ashtu e trajton edhe familjen e tij, se ca flet ashtu ben! Kriminel eshte, shpijun I Enverit 100%

  Deri dje i shante thacistat, tash i mbron se osht shizofren, rast mentaL.

  Se ca nah ketu vec po e deshmon veten.
  Mos komentoni asnjeri, mundesisht.

  Temen e hapa ne vendin e duhur dhe pres pergjegje nga ndonje pergjegjes. Me intereson vetem arsyetimi i tyre.

  Qe s'do te perjashtohet jam i sigurte si 2+2 qe bejne 4, por me intereson arsyetimi.

 11. #11
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-03-2006
  Vendndodhja
  Larg nga ketu!
  Postime
  2,900
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  Kush ke more tu e komentu ate (une zakonisht ju kam shmang ne te kalumen, se e kam pa cfare osht), une e dhashe mendimin, ai si qelbesire qe eshte filloi te ofendoje, qosja, 97-ta blla blla blla, se ashtu e ofendon garant familjen e vet, se ndryshe sflet ne menyra te tilla.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Rina_87 : 16-09-2011 mė 14:24

 12. #12
  I larguar Maska e Enkeleu
  Anėtarėsuar
  07-12-2005
  Vendndodhja
  Prane detit i pa lare, prane drites i pa pare, prane sofres i pa ngrene, prane dijes i pa nxene...
  Postime
  4,298
  Faleminderit
  100
  45 falenderime nė 42 postime
  Citim Postuar mė parė nga Rina_87 Lexo Postimin
  Problemi osht qe ai ashtu e trajton edhe familjen e tij, se ca flet ashtu ben! Kriminel eshte, shpijun I Enverit 100%
  Deri dje i shante thacistat, tash i mbron se osht shizofren, rast mentaL.

  Se ca nah ketu vec po e deshmon veten.
  Tė tillėt si brarin Enveri i dergonte ne Burrel apo Spaē pėr riedukim . Si duket brari ļshte nje rast i pa shpresė.

  Ai me fjalorin dhe shprehjet qė ka mundet te jetė vetėm nje jasht-qitje e Enverit , asgjė me shume .

  Ka disa vite brari sorollatet ne forum duke ofendu cdonjerin dhe duke perserite tė njejtin refren , ne cdo temė ( ..."polpotista", "sebahate tolaj", "tahir zema" .....)
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Enkeleu : 16-09-2011 mė 14:28
  I lumtur ėshtė ai qė nuk shpreson nė asgjė, sepse nuk zhgėnjehet asnjėherė...!

 13. #13
  . Maska e illyrian rex
  Anėtarėsuar
  11-10-2009
  Vendndodhja
  ne fronin tim
  Postime
  4,574
  Faleminderit
  4
  9 falenderime nė 9 postime
  Citim Postuar mė parė nga Rina_87 Lexo Postimin
  Kush ke more tu e komentu ate (une zakonisht ju kam shmang ne te kalumen, se e kam pa cfare osht), une e dhashe mendimin, ai si qelbesire qe eshte filloi te ofendoje, qosja, 97-ta blla blla blla, se ashtu e ofendon garant familjen e vet, se ndryshe sflet ne menyra te tilla.
  Me keqkuptove. Nuk e kisha fjalen per ato komentimet ne temen qe te ofendoi.

  Thash, mos komentoni ne kete teme deri sa te marrim nje pergjegje nga ata qe jane kompetent per sqarime.

 14. #14
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Agartha
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime nė 479 postime
  brari eshte perjashtuar disa here per kete menyre sjelljeje. Ka marre dhe paralajmerime nga shume moderatore e smod. Le te vleje kjo teme si paralajmerimi i fundit. Heres tjeter do fluturoje ne menyre permanente nga ky forum. Nuk i ka prere as kerthizen njeriut dhe as po i sjell ndonje vlere ketij forumi pervec ofendimeve, tifozerise se semure partiake e fjaleve boshe. Brari do besh mire ta lexosh kete dhe ti therrasesh mendjes.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •