Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 14
  1. #1
    . Maska e illyrian rex
    Anėtarėsuar
    11-10-2009
    Vendndodhja
    ne fronin tim
    Postime
    4,491

    Ku e ka brari limitin?

    Lexojeni se si i drejtohet nje femre ky anetar!!!

    Citim Postuar mė parė nga Brari Lexo Postimin
    ani rine.. moj lahperice e bordelove ku cfryjn allatet hamshoret e lpk-se..

    te dergojn me pa a po del xhema nga shpija ..apo shkon sabahatja ne pune.. etjetj.. sherbime..

    e pastaj ta japin rrogen ne form.. kurvnimi..

    oj kuder.. udbashe me bab e gjysh.. e sot ne shik..

    ..
    Pse eshte kaq i paprekshem brari?

    A eshte donator i forumit apo si?

    Pse tjetri merr verejtje e perjashtohet per nje ofendim shume me te vogel se kaq, e brari edhe pse e kalon secilin limit te mirsjelljes vazhdon te mbetet i paprekshem?

    Po flas vetem per vehten.
    Derisa une morra nje verjetje dhe nje pike denim (qe as nuk ia kam idene se cka eshte ajo pike, por as qe me intereson) per nje shaka qe e bera ne forumin musliman...dhe u perjashtova dy here per fjalor te pahijshem (por qe ne krahasim me fjalorin e brarit ishte bonton)...pse ky nuk perjashtohet kur dihet se ne cdo te dytin postim ofendon ndonjerin nga anetaret e forumit?!

    Tek temat e urimit te ditelindjeve i shane me nene e me babe anetaret, per arsyen e thjeshte se nuk i pelqen nofka e atij anetari!

    A zbatohet rregullorja e forumit njesoj per te gjithe anetaret?

  2. #2
    i/e regjistruar Maska e derjansi
    Anėtarėsuar
    14-04-2005
    Postime
    6,730
    ati do ti vi limiti at dit qe do bahet burr o do me kallzoj se kush asht
    JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

  3. #3
    . Maska e illyrian rex
    Anėtarėsuar
    11-10-2009
    Vendndodhja
    ne fronin tim
    Postime
    4,491
    Citim Postuar mė parė nga derjansi Lexo Postimin
    ati do ti vi limiti at dit qe do bahet burr o do me kallzoj se kush asht
    Ky vetem burr nuk eshte mer!

  4. #4
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    17-12-2010
    Vendndodhja
    ne boten e ēudirave
    Postime
    3,776
    Citim Postuar mė parė nga illyrian rex Lexo Postimin
    Lexojeni se si i drejtohet nje femre ky anetar!!!



    Pse eshte kaq i paprekshem brari?

    A eshte donator i forumit apo si?

    Pse tjetri merr verejtje e perjashtohet per nje ofendim shume me te vogel se kaq, e brari edhe pse e kalon secilin limit te mirsjelljes vazhdon te mbetet i paprekshem?

    Po flas vetem per vehten.
    Derisa une morra nje verjetje dhe nje pike denim (qe as nuk ia kam idene se cka eshte ajo pike, por as qe me intereson) per nje shaka qe e bera ne forumin musliman...dhe u perjashtova dy here per fjalor te pahijshem (por qe ne krahasim me fjalorin e brarit ishte bonton)...pse ky nuk perjashtohet kur dihet se ne cdo te dytin postim ofendon ndonjerin nga anetaret e forumit?!

    Tek temat e urimit te ditelindjeve i shane me nene e me babe anetaret, per arsyen e thjeshte se nuk i pelqen nofka e atij anetari!

    A zbatohet rregullorja e forumit njesoj per te gjithe anetaret?
    Ska limit ai. Ai tenton ne minus infinit.
    Cka e ke pase ne matematike illyrian? Nese e ke pase te pakten 2 me merite e kupton cka do te thote minus infinit.
    AUTOCHTHONOUS

  5. #5
    i/e regjistruar Maska e derjansi
    Anėtarėsuar
    14-04-2005
    Postime
    6,730
    un kam pa skam pa

    po te te shaj tjeri me kret familje e te te akuzoj bab e nan per vrases e ekzekutus vec se nuk menon si ai vec ket plak skizofren kam pa
    JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

  6. #6
    . Maska e illyrian rex
    Anėtarėsuar
    11-10-2009
    Vendndodhja
    ne fronin tim
    Postime
    4,491
    Citim Postuar mė parė nga anita340 Lexo Postimin
    Ska limit ai. Ai tenton ne minus infinit.
    Cka e ke pase ne matematike illyrian? Nese e ke pase te pakten 2 me merite e kupton cka do te thote minus infinit.
    Anita, sikur te te mos njihja pak me mire do ta merrja per ofendim kete pyetje!

  7. #7
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    30-08-2006
    Vendndodhja
    askund
    Postime
    9,007
    po asht **** po ca merreni me te aman
    po asht problemi se asht bolja e majte e saliut dhe jo e djathta
    JO SEKS PARA MARTESE

  8. #8
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    17-12-2010
    Vendndodhja
    ne boten e ēudirave
    Postime
    3,776
    Citim Postuar mė parė nga illyrian rex Lexo Postimin
    Anita, sikur te te mos njihja pak me mire do ta merrja per ofendim kete pyetje!
    Jo mor jo po thashe mos nuk te ka shku matematika e mos po metesh pa me marre vesh kah eshte tu ia shkel brari.


    Vete ke faj. Pse hape temen me pyetje qe ia di pergjigjen?
    AUTOCHTHONOUS

  9. #9
    Gone!
    Anėtarėsuar
    02-03-2006
    Vendndodhja
    Larg nga ketu!
    Postime
    2,871
    Problemi osht qe ai ashtu e trajton edhe familjen e tij, se ca flet ashtu ben! Kriminel eshte, shpijun I Enverit 100%

    Deri dje i shante thacistat, tash i mbron se osht shizofren, rast mentaL.

    Se ca nah ketu vec po e deshmon veten.

  10. #10
    . Maska e illyrian rex
    Anėtarėsuar
    11-10-2009
    Vendndodhja
    ne fronin tim
    Postime
    4,491
    Citim Postuar mė parė nga Rina_87 Lexo Postimin
    Problemi osht qe ai ashtu e trajton edhe familjen e tij, se ca flet ashtu ben! Kriminel eshte, shpijun I Enverit 100%

    Deri dje i shante thacistat, tash i mbron se osht shizofren, rast mentaL.

    Se ca nah ketu vec po e deshmon veten.
    Mos komentoni asnjeri, mundesisht.

    Temen e hapa ne vendin e duhur dhe pres pergjegje nga ndonje pergjegjes. Me intereson vetem arsyetimi i tyre.

    Qe s'do te perjashtohet jam i sigurte si 2+2 qe bejne 4, por me intereson arsyetimi.

  11. #11
    Gone!
    Anėtarėsuar
    02-03-2006
    Vendndodhja
    Larg nga ketu!
    Postime
    2,871
    Kush ke more tu e komentu ate (une zakonisht ju kam shmang ne te kalumen, se e kam pa cfare osht), une e dhashe mendimin, ai si qelbesire qe eshte filloi te ofendoje, qosja, 97-ta blla blla blla, se ashtu e ofendon garant familjen e vet, se ndryshe sflet ne menyra te tilla.
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Rina_87 : 16-09-2011 mė 14:24

  12. #12
    I larguar Maska e Enkeleu
    Anėtarėsuar
    07-12-2005
    Vendndodhja
    Prane detit i pa lare, prane drites i pa pare, prane sofres i pa ngrene, prane dijes i pa nxene...
    Postime
    4,298
    Citim Postuar mė parė nga Rina_87 Lexo Postimin
    Problemi osht qe ai ashtu e trajton edhe familjen e tij, se ca flet ashtu ben! Kriminel eshte, shpijun I Enverit 100%
    Deri dje i shante thacistat, tash i mbron se osht shizofren, rast mentaL.

    Se ca nah ketu vec po e deshmon veten.
    Tė tillėt si brarin Enveri i dergonte ne Burrel apo Spaē pėr riedukim . Si duket brari ļshte nje rast i pa shpresė.

    Ai me fjalorin dhe shprehjet qė ka mundet te jetė vetėm nje jasht-qitje e Enverit , asgjė me shume .

    Ka disa vite brari sorollatet ne forum duke ofendu cdonjerin dhe duke perserite tė njejtin refren , ne cdo temė ( ..."polpotista", "sebahate tolaj", "tahir zema" .....)
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Enkeleu : 16-09-2011 mė 14:28
    I lumtur ėshtė ai qė nuk shpreson nė asgjė, sepse nuk zhgėnjehet asnjėherė...!

  13. #13
    . Maska e illyrian rex
    Anėtarėsuar
    11-10-2009
    Vendndodhja
    ne fronin tim
    Postime
    4,491
    Citim Postuar mė parė nga Rina_87 Lexo Postimin
    Kush ke more tu e komentu ate (une zakonisht ju kam shmang ne te kalumen, se e kam pa cfare osht), une e dhashe mendimin, ai si qelbesire qe eshte filloi te ofendoje, qosja, 97-ta blla blla blla, se ashtu e ofendon garant familjen e vet, se ndryshe sflet ne menyra te tilla.
    Me keqkuptove. Nuk e kisha fjalen per ato komentimet ne temen qe te ofendoi.

    Thash, mos komentoni ne kete teme deri sa te marrim nje pergjegje nga ata qe jane kompetent per sqarime.

  14. #14
    brari eshte perjashtuar disa here per kete menyre sjelljeje. Ka marre dhe paralajmerime nga shume moderatore e smod. Le te vleje kjo teme si paralajmerimi i fundit. Heres tjeter do fluturoje ne menyre permanente nga ky forum. Nuk i ka prere as kerthizen njeriut dhe as po i sjell ndonje vlere ketij forumi pervec ofendimeve, tifozerise se semure partiake e fjaleve boshe. Brari do besh mire ta lexosh kete dhe ti therrasesh mendjes.

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •