Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 39 prej 39
 1. #21
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-03-2011
  Postime
  253
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Figura me monotone e ekranit shqiptar?

  Bledi Fejziu. Tullac i ndyre!

 2. #22
  i/e regjistruar Maska e Prudence
  Anėtarėsuar
  11-03-2008
  Postime
  2,437
  Faleminderit
  77
  124 falenderime nė 80 postime

  Pėr: Figura me monotone e ekranit shqiptar?

  Citim Postuar mė parė nga KlaraPink Lexo Postimin
  Bledi Fejziu. Tullac i ndyre!
  hahahah po cke me te, kaq urrejtje hahahahah

  mua asnjoni sme ka pelqyer noiher,kshu qe si ndjek, kshu qe sme eshte bere njeri monoton.

  une shoh vetem explorer....oho te kenaq.
  "Mė e mira ėshtė armike e sė mirės"

 3. #23
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  25-05-2008
  Postime
  3,759
  Faleminderit
  151
  242 falenderime nė 202 postime

  Pėr: Figura me monotone e ekranit shqiptar?

  Ka shume por ata per te cilet "detyrohem" te nderroj kanal jane Hashim Thac analfabeti me banden e tij kriminale ,Familja Krasniqi ,Ramush Haradinaj ,NexhaT Daci ,Isa Mustafa ,Sali Berisha etj ,keta aq me neveritin sa s'mund ti shoh !
  There is a special place in hell for women who don't help other women.
  Madeleine Albright

 4. #24
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Agartha
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime nė 479 postime

  Pėr: Figura me monotone e ekranit shqiptar?

  Une kam mbi 15 vjet qe nuk e njoh televizionin shqiptar, qofte privat apo shteteror po nga disa fragmente qe kam pare dhe (megjithe antipatine qe kam) ndonje kanal qe e shoh nga interneti thjesht per kuriozitet, me hapet barku dhe me duken te gjithe monotone, majmuna qe kane kopjuar dhe kopjojne cdo gje.

 5. #25
  Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
  Anėtarėsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime nė 111 postime

  Pėr: Figura me monotone e ekranit shqiptar?

  A e njihni Naim Abazin ?

  ma prish diten kur e shof

 6. #26
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  25-05-2008
  Postime
  3,759
  Faleminderit
  151
  242 falenderime nė 202 postime

  Pėr: Figura me monotone e ekranit shqiptar?

  Citim Postuar mė parė nga Lexuesi_ Lexo Postimin
  A e njihni Naim Abazin ?

  ma prish diten kur e shof
  ka ra ky e mi ka gerdit spektaklet televizive ,nga koha kur ky udheheqte telebingon me nuk shoh asnje lloj spektakli televiziv


  Se paskam harru pa e permend Milaim Zeken ..."ligeshtohem " nga neveria kur e shoh ne tv
  There is a special place in hell for women who don't help other women.
  Madeleine Albright

 7. #27
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-03-2011
  Postime
  253
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Figura me monotone e ekranit shqiptar?

  Citim Postuar mė parė nga ane Lexo Postimin
  ka ra ky e mi ka gerdit spektaklet televizive ,nga koha kur ky udheheqte telebingon me nuk shoh asnje lloj spektakli televiziv


  Se paskam harru pa e permend Milaim Zeken ..."ligeshtohem " nga neveria kur e shoh ne tv
  Looooooooooool

 8. #28
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  23-05-2014
  Vendndodhja
  korce
  Mosha
  23
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Figura me monotone e ekranit shqiptar?

  QE TE GJITH

 9. #29
  i/e regjistruar Maska e xhori
  Anėtarėsuar
  25-12-2006
  Vendndodhja
  MARCHE
  Postime
  1,528
  Faleminderit
  6
  35 falenderime nė 28 postime

  Pėr: Figura me monotone e ekranit shqiptar?

  Citim Postuar mė parė nga Endless Lexo Postimin
  Braro, Arian Konomi?
  hahahaha eshte i spondit tjeter prandaj i pelqen
  jeshét prčmč ne aliarčm
  jeshčm more jeshčm
  po drita skeshčm

 10. #30
  Super Moderatore Maska e shigjeta
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Postime
  4,779
  Faleminderit
  108
  193 falenderime nė 168 postime

  Pėr: Figura me monotone e ekranit shqiptar?

  Lista eshte e gjate, e kryeson Fatos Lubonja ...
  Mos shkruaj gjė kur je me nerva, sepse, ndėrsa plaga e gjuhės ėshtė mė e keqe se e shpatės, mendo ē’ka mund tė jetė ajo e pendės

 11. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar shigjeta pėr postimin:

  Gentian_gr (24-05-2014)

 12. #31
  i/e regjistruar Maska e EXODUS
  Anėtarėsuar
  15-06-2003
  Vendndodhja
  Intravenous..
  Postime
  1,668
  Faleminderit
  20
  72 falenderime nė 57 postime

  Pėr: Figura me monotone e ekranit shqiptar?

  Sali Berisha,
  Jozefine Topalli

  Para dy ditesh ne Parlament, Sala tek foltorja, ne gricje e siper nxjerr iPad dhe pasi ben shenje per ta hapur duke kaluar gishtat mbi ekran, lexon ca budallalliqe tipike pe Saliu. Per nje moment(te tejzgjatur) ndjeva nje perzierje zorresh..

 13. #32
  Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
  Anėtarėsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime nė 111 postime

  Pėr: Figura me monotone e ekranit shqiptar?

  Citim Postuar mė parė nga ane Lexo Postimin
  ka ra ky e mi ka gerdit spektaklet televizive ,nga koha kur ky udheheqte telebingon me nuk shoh asnje lloj spektakli televiziv


  Se paskam harru pa e permend Milaim Zeken ..."ligeshtohem " nga neveria kur e shoh ne tv
  Po po edhe Milaimi nuk ja lshon udhen bash hiq, po ky naimi ashte ni katrame ma nalt haha.

 14. #33
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Figura me monotone e ekranit shqiptar?

  ardit gjebrea

  p.s. i fut nje tralalalalaaaaa ne tv klan dhe e ka ne rregull...
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 15. #34
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-12-2010
  Vendndodhja
  ne boten e ēudirave
  Postime
  3,802
  Faleminderit
  129
  116 falenderime nė 85 postime

  Pėr: Figura me monotone e ekranit shqiptar?

  Monoton s' do te thoja veēse me habit me sigurine dhe vetbesimin qe ka ajo qe udheheq "Jo vetem kafe" tek TVSH.... Nuk e duroj dot as nje Alketen te programi i mengjesit ne RTK...

 16. #35
  Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
  Anėtarėsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime nė 111 postime

  Pėr: Figura me monotone e ekranit shqiptar?

  Citim Postuar mė parė nga anita340 Lexo Postimin
  Monoton s' do te thoja veēse me habit me sigurine dhe vetbesimin qe ka ajo qe udheheq "Jo vetem kafe" tek TVSH.... Nuk e duroj dot as nje Alketen te programi i mengjesit ne RTK...
  haha, Alketa edhe mu mshkon nerva ani qysh picpillohet edhe a e ke pa qysh merr fryme kur flet me ate shtremberim te zerit ueeek dihet qe eshte fallco

 17. #36
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-12-2010
  Vendndodhja
  ne boten e ēudirave
  Postime
  3,802
  Faleminderit
  129
  116 falenderime nė 85 postime

  Pėr: Figura me monotone e ekranit shqiptar?

  Citim Postuar mė parė nga Lexuesi_ Lexo Postimin
  haha, Alketa edhe mu mshkon nerva ani qysh picpillohet edhe a e ke pa qysh merr fryme kur flet me ate
  shtremberim te zerit ueeek dihet qe eshte fallco
  Nuk kam qef me paragjyku veq mendoj qe bash se ka vendin aty. Tia jipnin nje program me pak serioz hajde de... Po ndoshta ka qe e pelqejne,ku me dite...

 18. #37
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Anėtarėsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  103 falenderime nė 94 postime

  Pėr: Figura me monotone e ekranit shqiptar?

  Jashte teme

  Po Ilir Meta,pse ishte dobesuar aq shume. Uaaa jam tmerruar kur e kam pare.
  Si te kesh e si te mos kesh, stress i madh qenka!
  Where does a thought go when it's forgotten?

 19. #38
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-05-2005
  Mosha
  34
  Postime
  289
  Faleminderit
  2
  4 falenderime nė 4 postime

  Pėr: Figura me monotone e ekranit shqiptar?

  Jeta xharra ,hiq nuk durrohet .

 20. #39
  i/e regjistruar Maska e toni54
  Anėtarėsuar
  25-02-2010
  Postime
  3,799
  Faleminderit
  10
  60 falenderime nė 56 postime

  Pėr: Figura me monotone e ekranit shqiptar?

  Citim Postuar mė parė nga Ereza Lexo Postimin
  Jeta xharra ,hiq nuk durrohet .
  nuk e len kend me fol hahahah

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •