Close
Faqja 0 prej 16 FillimFillim 1210 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 319
 1. #1
  ღ Ƴℓℓʓ ღ Maska e RiGerta
  Antarsuar
  01-11-2010
  Vendndodhja
  Perendim
  Postime
  946

  Antart e forumit shqiptar nga Ilirida

  Vrejta rastesisht qe tema e sofres tone u mbyll. Meqe nuk kisha ku ta lej nje pershendetje po e rihap perseri.
  Dar_di nuk ka gje qe e mbylle temen vetem ne plehra mos e hudhish se nuk ta falim
  Pershendetje Ilirida.Paci nje te diell te bukur te gjithe
  Mɛ мιяɛ тɛ ʝɛм иɛ ɛяяɛƨιяɛ ɛ тɛ и∂ʝɛʝ αяσмɛи ɛ ∂яιтɛƨ, ƨɛƨα тɛ ʝɛм иɛ ∂яιтɛ ɛ тɛ мσƨ ɛ ƨнσн ғαяɛ✿⊱╮

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e alem_de
  Antarsuar
  02-10-2009
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  6,745
  Ciao Forumistat nga MC.
  Da steh' ich nun, ich armer Tor,
  Und bin so klug als wie zuvor!

 3. #3
  ღ Ƴℓℓʓ ღ Maska e RiGerta
  Antarsuar
  01-11-2010
  Vendndodhja
  Perendim
  Postime
  946
  Naten e mire te gjitheve. Ju deshiroj nje fillimjave te mbare te gjithe juve qe neser duhet te jeni ne pune
  Mɛ мιяɛ тɛ ʝɛм иɛ ɛяяɛƨιяɛ ɛ тɛ и∂ʝɛʝ αяσмɛи ɛ ∂яιтɛƨ, ƨɛƨα тɛ ʝɛм иɛ ∂яιтɛ ɛ тɛ мσƨ ɛ ƨнσн ғαяɛ✿⊱╮

 4. #4
  United States of Albania Maska e USA NR1
  Antarsuar
  18-01-2010
  Vendndodhja
  KU
  Mosha
  51
  Postime
  5,430
  Pershendetje te gjitheve ne temen e re

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e alem_de
  Antarsuar
  02-10-2009
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  6,745
  pershendetje miqte e mi...................
  Da steh' ich nun, ich armer Tor,
  Und bin so klug als wie zuvor!

 6. #6
  United States of Albania Maska e USA NR1
  Antarsuar
  18-01-2010
  Vendndodhja
  KU
  Mosha
  51
  Postime
  5,430
  Pershendetje te gjitheve,kalofshi nje fundjave si ma te mire

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e letaa
  Antarsuar
  25-04-2010
  Vendndodhja
  ketu afer, atje larg
  Postime
  1,268
  ju pershendes te gjithve nga STRUGA
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Dita e harxhuar m kot sht ajo e kaluar pa qeshur.

 8. Anetart m posht kan falenderuar letaa pr postimin:

  rag79 (13-09-2013)

 9. #8
  i/e regjistruar Maska e Pa_doreza2
  Antarsuar
  02-11-2009
  Postime
  1,658
  RiGerta

  Pershendetje edhe nga une

  Nderroja temes titullin ne vend te ''Maqedonis'' ILIRIDES ndosha i shkone me mire
  Sarmatosem sa tjet jeta!

 10. #9
  ღ Ƴℓℓʓ ღ Maska e RiGerta
  Antarsuar
  01-11-2010
  Vendndodhja
  Perendim
  Postime
  946
  Citim Postuar m par nga Pa_doreza2 Lexo Postimin
  RiGerta

  Pershendetje edhe nga une

  Nderroja temes titullin ne vend te ''Maqedonis'' ILIRIDES ndosha i shkone me mire
  Pershendetje Pa_doreza. Ke shume te drejte i shkon me mire ai titull por nuk e ndryshova nga titulli i meparshem. Nese moderatoret do mund ta ndryshojne mire do bejne
  Mɛ мιяɛ тɛ ʝɛм иɛ ɛяяɛƨιяɛ ɛ тɛ и∂ʝɛʝ αяσмɛи ɛ ∂яιтɛƨ, ƨɛƨα тɛ ʝɛм иɛ ∂яιтɛ ɛ тɛ мσƨ ɛ ƨнσн ғαяɛ✿⊱╮

 11. #10
  i/e regjistruar Maska e alem_de
  Antarsuar
  02-10-2009
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  6,745
  Pershendetjet e mia motra e vellezer.
  Da steh' ich nun, ich armer Tor,
  Und bin so klug als wie zuvor!

 12. #11
  ღ Ƴℓℓʓ ღ Maska e RiGerta
  Antarsuar
  01-11-2010
  Vendndodhja
  Perendim
  Postime
  946
  Citim Postuar m par nga alem_de Lexo Postimin
  Pershendetjet e mia motra e vellezer.
  Pershendetje bashkvendas
  Mɛ мιяɛ тɛ ʝɛм иɛ ɛяяɛƨιяɛ ɛ тɛ и∂ʝɛʝ αяσмɛи ɛ ∂яιтɛƨ, ƨɛƨα тɛ ʝɛм иɛ ∂яιтɛ ɛ тɛ мσƨ ɛ ƨнσн ғαяɛ✿⊱╮

 13. #12
  i/e regjistruar Maska e alem_de
  Antarsuar
  02-10-2009
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  6,745
  Te pershendes ty nga Qyteti me i bukur i Ballkanit.
  Da steh' ich nun, ich armer Tor,
  Und bin so klug als wie zuvor!

 14. #13
  i/e regjistruar Maska e diita
  Antarsuar
  16-10-2007
  Vendndodhja
  De
  Postime
  283
  Citim Postuar m par nga letaa Lexo Postimin
  ju pershendes te gjithve nga STRUGA

  letaaa, flm per pershendetjen dhe foton!

  pershendetje te gjithve!
  Heimat ist Heimat!

 15. #14
  i/e regjistruar Maska e letaa
  Antarsuar
  25-04-2010
  Vendndodhja
  ketu afer, atje larg
  Postime
  1,268
  Citim Postuar m par nga diita Lexo Postimin
  letaaa, flm per pershendetjen dhe foton!

  pershendetje te gjithve!
  ska gjee diitaa mbetesh e pershendetur

  pershendetje edhe kalofshii sa me mir kete pushim
  Dita e harxhuar m kot sht ajo e kaluar pa qeshur.

 16. #15
  i/e regjistruar Maska e alem_de
  Antarsuar
  02-10-2009
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  6,745
  Pershendetje dhe nje fund jave te mbrekullueshem per patriotet ne mi........
  Da steh' ich nun, ich armer Tor,
  Und bin so klug als wie zuvor!

 17. #16
  ღ Ƴℓℓʓ ღ Maska e RiGerta
  Antarsuar
  01-11-2010
  Vendndodhja
  Perendim
  Postime
  946
  Mirembrema Bashkatdhetar.
  Mɛ мιяɛ тɛ ʝɛм иɛ ɛяяɛƨιяɛ ɛ тɛ и∂ʝɛʝ αяσмɛи ɛ ∂яιтɛƨ, ƨɛƨα тɛ ʝɛм иɛ ∂яιтɛ ɛ тɛ мσƨ ɛ ƨнσн ғαяɛ✿⊱╮

 18. #17
  i/e regjistruar Maska e toni54
  Antarsuar
  25-02-2010
  Postime
  3,776
  pershendeteje .....................

 19. #18
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  14-01-2009
  Postime
  3,262
  Mirmengjesi.
  Ku jeni humbur o njerez?
  Ju deshiroi nje dite te mbare te gjithve.
  Jet e rnd.......!!!

 20. #19
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Antarsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,781
  Pershendetje antar te Ilirides si dhe mesafir te nderuar,
  Ju deshiroj nje dite te kendshme.
  Ps: Njoni-ch nuk jena humbur po presim ftesa
  Shume interesant e paske firmen!
  - - Shum shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me ask!
  Agim Metbala"

 21. #20
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  14-01-2009
  Postime
  3,262
  Citim Postuar m par nga Xhenet.M.S. Lexo Postimin
  Pershendetje antar te Ilirides si dhe mesafir te nderuar,
  Ju deshiroj nje dite te kendshme.
  Ps: Njoni-ch nuk jena humbur po presim ftesa
  Shume interesant e paske firmen!
  Ahahaha shuuuuj
  Per cfar ftese eke fjalen? Dasma ka mbet per veren tjeter gigigigi
  Firmen thu ekam te mire a? Nejse ce mbasi tduket interesant se ndroi nje kohe
  Jet e rnd.......!!!

Faqja 0 prej 16 FillimFillim 1210 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •