Close
Faqja 3 prej 16 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 318
 1. #41
  United States of Albania Maska e USA NR1
  Antarsuar
  17-01-2010
  Vendndodhja
  KU
  Mosha
  47
  Postime
  5,490
  Faleminderit
  2
  15 falenderime n 14 postime
  Citim Postuar m par nga e panjohura Lexo Postimin
  Urime edhe nga une per Ty dhe Iliriden!
  flm,gjithashtu edhe ty Urime e nderuara moter e panjohura....

 2. #42
  i/e regjistruar Maska e kriko-38
  Antarsuar
  01-08-2010
  Vendndodhja
  ketu afer
  Postime
  696
  Faleminderit
  11
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Pershendetje nga un Usa dhe gjithe antaret e forumit shqipetar nga Ilirida ....Njoni kur e kemi darsmen apo kan ndryshuar planet kam fjalen per Gerten,..!! Upss Gerta SORRY te them perpara se te me fyesh po kshu e kam me te ndegjuar se do beni nje darsm ne hotelin me te bukur ne Shkup..

 3. #43
  faraone Maska e tutankamon
  Antarsuar
  11-03-2009
  Vendndodhja
  perball komshiut
  Mosha
  38
  Postime
  3,018
  Faleminderit
  3
  8 falenderime n 8 postime
  ouuu rigerta dasem??

  qyqaaa ke ber ndermend te ndahesh nga burri per mua kshu ??pppp

  pershendetje per ju shqipetar . p
  Cdo Gje Ne Jete Paguhet , Eshte Thjeshte Ceshtje Kohe . . .

 4. #44
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Antarsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,915
  Faleminderit
  348
  197 falenderime n 109 postime
  Pershendetje te gjithve,me mori malli shume per Iliriden time sote,dhe thashe haj te shkoj pak ne kete teme mbase tjeter mundesi nuk kam nje here.
  Ju deshiroj cdo te mire ne jet te gjithve Liridasheseve te Ilirides.
  - - Shum shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me ask!
  Agim Metbala"

 5. #45
  i/e regjistruar Maska e Besoja
  Antarsuar
  24-07-2008
  Vendndodhja
  Prrenjas, Shqiperi
  Postime
  3,279
  Faleminderit
  61
  42 falenderime n 30 postime
  Prshdetje dhe kush mund t m thot se prse nuk kam n faqen time emrtimin "postime t reja"!!!

 6. #46
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Antarsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,915
  Faleminderit
  348
  197 falenderime n 109 postime
  Mire mbrema Besoja,mendoj sepse kohen e fundit ka probleme teknike me forumin.
  - - Shum shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me ask!
  Agim Metbala"

 7. #47
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Antarsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,677
  Faleminderit
  166
  171 falenderime n 123 postime
  mirmebra Iliride dhe gjith ju antare te trojeve shqiptare...


  kalofshi mire
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 8. #48
  ღ Ƴℓℓʓ ღ Maska e RiGerta
  Antarsuar
  01-11-2010
  Vendndodhja
  Perendim
  Postime
  947
  Faleminderit
  11
  9 falenderime n 9 postime
  Pershendetje te gjitheve.
  Mɛ мιяɛ тɛ ʝɛм иɛ ɛяяɛƨιяɛ ɛ тɛ и∂ʝɛʝ αяσмɛи ɛ ∂яιтɛƨ, ƨɛƨα тɛ ʝɛм иɛ ∂яιтɛ ɛ тɛ мσƨ ɛ ƨнσн ғαяɛ✿⊱╮

 9. #49
  i/e regjistruar Maska e alem_de
  Antarsuar
  02-10-2009
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  6,766
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 7 postime
  Perswhendetje F/Sh,Hallo ti mbi mua.
  Da steh' ich nun, ich armer Tor,
  Und bin so klug als wie zuvor!

 10. #50
  i/e regjistruar Maska e diita
  Antarsuar
  16-10-2007
  Vendndodhja
  De
  Postime
  283
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Pershendetje,
  e paska zen gjumi sofren tone
  Heimat ist Heimat!

 11. #51
  Gjurm n Pentagram ♪... Maska e symphony
  Antarsuar
  04-06-2009
  Vendndodhja
  N luginn e dashuris.
  Postime
  2,627
  Faleminderit
  48
  56 falenderime n 44 postime
  Prshndetje diita , prshndetje pr t gjith Iliridasit. Mbes me shpres t jeni mir kahdo q ju prplasin valt e jets .
  Love has no limits

 12. #52
  i/e regjistruar Maska e getomental
  Antarsuar
  18-04-2008
  Vendndodhja
  Shkup-Dardani-Shqipri.
  Postime
  254
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Citim Postuar m par nga Besoja Lexo Postimin
  Prshdetje dhe kush mund t m thot se prse nuk kam n faqen time emrtimin "postime t reja"!!!
  Si doket na paskan perjashtu nga forumi,se edhe te une spo funksionon!!!
  Adresa jon ne boten e Liris esht: Besa Shqiptare.

 13. #53
  i/e regjistruar Maska e alem_de
  Antarsuar
  02-10-2009
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  6,766
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 7 postime
  Pershendetje patriotat nga Ilirida....nje fund jave te kendeshem per te gjithe.
  Da steh' ich nun, ich armer Tor,
  Und bin so klug als wie zuvor!

 14. #54
  ღ Ƴℓℓʓ ღ Maska e RiGerta
  Antarsuar
  01-11-2010
  Vendndodhja
  Perendim
  Postime
  947
  Faleminderit
  11
  9 falenderime n 9 postime
  Kohe pa ju lexuar. Ju pershendes te gjitheve.
  Citim Postuar m par nga alem_de Lexo Postimin
  Perswhendetje F/Sh,Hallo ti mbi mua.
  FLM. Pershendetje edhe ty mbi mua
  Mɛ мιяɛ тɛ ʝɛм иɛ ɛяяɛƨιяɛ ɛ тɛ и∂ʝɛʝ αяσмɛи ɛ ∂яιтɛƨ, ƨɛƨα тɛ ʝɛм иɛ ∂яιтɛ ɛ тɛ мσƨ ɛ ƨнσн ғαяɛ✿⊱╮

 15. #55
  i/e regjistruar Maska e diita
  Antarsuar
  16-10-2007
  Vendndodhja
  De
  Postime
  283
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Citim Postuar m par nga symphony Lexo Postimin
  Prshndetje diita , prshndetje pr t gjith Iliridasit. Mbes me shpres t jeni mir kahdo q ju prplasin valt e jets .
  Gjalle je ti moj?!!! :P
  te pershendes dhe te uroj nje fundjave te kendshme. une neser duhet te punoj
  Heimat ist Heimat!

 16. #56
  Gjurm n Pentagram ♪... Maska e symphony
  Antarsuar
  04-06-2009
  Vendndodhja
  N luginn e dashuris.
  Postime
  2,627
  Faleminderit
  48
  56 falenderime n 44 postime
  Citim Postuar m par nga diita Lexo Postimin
  Gjalle je ti moj?!!! :P
  te pershendes dhe te uroj nje fundjave te kendshme. une neser duhet te punoj
  Gjall e pr hall :-D
  T falemnderit ssse, t prshndes nga zemra, e pun t palodhshme nesr! T paguhet dyfish nesr apo jo?
  Love has no limits

 17. #57
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  14-01-2009
  Postime
  3,348
  Faleminderit
  5
  19 falenderime n 19 postime
  Ku jeni humbur o njerez???? ju pershendes te gjitheve!
  Jet e rnd.......!!!

 18. #58
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  14-01-2009
  Postime
  3,348
  Faleminderit
  5
  19 falenderime n 19 postime
  JA ja,spo ben ze askushi,ska asnje tel qasje ne rrjete,krejt mbyllur i kan!
  Jet e rnd.......!!!

 19. #59
  i/e regjistruar Maska e Si-hanA
  Antarsuar
  17-02-2010
  Vendndodhja
  N bukurin e hns dhe mrekullin e diellit!
  Postime
  315
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Pu-pu-pu s'qenka asnje ketu t'me bej shoqeri ne kafen e mengjesit
  Pershendetje njoni .
  Pershendetje dhe te tjereve,uroj te jeni mire.
  Paci nje dite te mbare.Shendet!

 20. #60
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Antarsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,915
  Faleminderit
  348
  197 falenderime n 109 postime
  Pershendetje Si-hanA mire bere qe postove ne kete teme,se qe kur po mungojn disa antar ka filluar te ndryshket porta e kesaj dhome.

  Ku jeni ore letaaa,rigerta,kriko agim???
  Ndryshuar pr her t fundit nga Xhenet.M.S. : 19-04-2012 m 13:38
  - - Shum shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me ask!
  Agim Metbala"

Faqja 3 prej 16 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •