Close
Faqja 2 prej 16 FillimFillim 123412 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 318
 1. #21
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Antarsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,915
  Faleminderit
  348
  197 falenderime n 109 postime
  Hajt per hajr pra,veq mos me haroooooo
  Per firmen thash interesant qenka,po mos u dorzo
  - - Shum shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me ask!
  Agim Metbala"

 2. #22
  United States of Albania Maska e USA NR1
  Antarsuar
  17-01-2010
  Vendndodhja
  KU
  Mosha
  47
  Postime
  5,490
  Faleminderit
  2
  15 falenderime n 14 postime
  Pershendetje te gjitheve

 3. #23
  i/e regjistruar Maska e kriko-38
  Antarsuar
  01-08-2010
  Vendndodhja
  ketu afer
  Postime
  696
  Faleminderit
  11
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Pershendetje Usa dhe juve qe jeni apo qe do vini pas dhe paci nje fundjav te bukur klm gjithe...
  Xhenet cka u bo pune kjo puna e msitenis ,a po hec mire biznisi apo e ke nderu profesionin ??

  Rigerten duhet ta pergezoj per titullin e temes p.s.(kam met castit ) Njoni ku je bre vello se ke
  hup si gercka, a mos je martu helbet ?

  Tetovarja ,Leta,Alemi ,Iliryani ,e panjohura shife mor si pasna haru alo..!!!!

  hajt tungi..se e bona referat haiiiiiiiiiiiiiii ca pasna bo !! ika,ika

 4. #24
  ღ Ƴℓℓʓ ღ Maska e RiGerta
  Antarsuar
  01-11-2010
  Vendndodhja
  Perendim
  Postime
  947
  Faleminderit
  11
  9 falenderime n 9 postime
  Mirembrema gjitheve.
  Kriko mos harro cfare premtove. Une pres tem "castisesh" kur te vij ne vendlindje Inshallah nuk me lexon Sinfoni@ se kam shkruar barbarizma se e di qe nuk ma fal
  Mɛ мιяɛ тɛ ʝɛм иɛ ɛяяɛƨιяɛ ɛ тɛ и∂ʝɛʝ αяσмɛи ɛ ∂яιтɛƨ, ƨɛƨα тɛ ʝɛм иɛ ∂яιтɛ ɛ тɛ мσƨ ɛ ƨнσн ғαяɛ✿⊱╮

 5. #25
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  14-01-2009
  Postime
  3,348
  Faleminderit
  5
  19 falenderime n 19 postime
  Xhenet- mos u merzit ti se une nuk haroj vec nje gur hudhe prej autobani aty jam

  Kriko- ce wllaj nshpaj jom,taj ku ije? Kum hup si gercka normall,ni muj npushim kesh Prej moderatorve e cajo ke krejt.

  Ej ngjo teko,hap sajt taj ka castiten oni? Ke harau mduket se sekimi adet ne tsarajt tna i castitin mikeshat

  Rigerta- citja ni boz Sinfonis se eka merak
  Jet e rnd.......!!!

 6. #26
  ღ Ƴℓℓʓ ღ Maska e RiGerta
  Antarsuar
  01-11-2010
  Vendndodhja
  Perendim
  Postime
  947
  Faleminderit
  11
  9 falenderime n 9 postime
  Citim Postuar m par nga Njoni-ch Lexo Postimin

  Rigerta- citja ni boz Sinfonis se eka merak
  Thua do kaloj kollaj me nje boz? Hajt pra e provoj. Per Sinfoni@ kjo.
  Mɛ мιяɛ тɛ ʝɛм иɛ ɛяяɛƨιяɛ ɛ тɛ и∂ʝɛʝ αяσмɛи ɛ ∂яιтɛƨ, ƨɛƨα тɛ ʝɛм иɛ ∂яιтɛ ɛ тɛ мσƨ ɛ ƨнσн ғαяɛ✿⊱╮

 7. #27
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  14-01-2009
  Postime
  3,348
  Faleminderit
  5
  19 falenderime n 19 postime
  Citim Postuar m par nga RiGerta Lexo Postimin
  Thua do kaloj kollaj me nje boz? Hajt pra e provoj. Per Sinfoni@ kjo.
  ahaha mbushe mbushe mire,mos u be geizig
  Jet e rnd.......!!!

 8. #28
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Antarsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,915
  Faleminderit
  348
  197 falenderime n 109 postime
  Pershendetje antar te Ilirides sime te dashur qe me ka mare malli.
  Ditet ecin malli shtohet,paqim internetin te na maloje
  - - Shum shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me ask!
  Agim Metbala"

 9. #29
  ღ Ƴℓℓʓ ღ Maska e RiGerta
  Antarsuar
  01-11-2010
  Vendndodhja
  Perendim
  Postime
  947
  Faleminderit
  11
  9 falenderime n 9 postime
  Citim Postuar m par nga Njoni-ch Lexo Postimin
  ahaha mbushe mbushe mire,mos u be geizig
  Nuk e kam doren ne shume une Jam pak tamahqare Pershendetje per ty. Shpresoj te kalosh bukur atje ku je per momentin
  Pershendetje edhe per ju bashkatdhetar.
  Mɛ мιяɛ тɛ ʝɛм иɛ ɛяяɛƨιяɛ ɛ тɛ и∂ʝɛʝ αяσмɛи ɛ ∂яιтɛƨ, ƨɛƨα тɛ ʝɛм иɛ ∂яιтɛ ɛ тɛ мσƨ ɛ ƨнσн ғαяɛ✿⊱╮

 10. #30
  Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
  Antarsuar
  24-02-2007
  Vendndodhja
  Aty m gjen, nn hijen tnde q m le amanet!Nse t duket q kam humb,m kerko atje ku fryn uragani i kohs,atje do m gjesh,duke t krkua Ty!
  Postime
  7,812
  Faleminderit
  204
  128 falenderime n 98 postime
  Pershendetje Ilirides edhe nga une!
  Rndesia e nj personi nuk vlersohet nga hapsira q z, por nga boshlleku q le kur nuk sht m.

 11. #31
  ღ Ƴℓℓʓ ღ Maska e RiGerta
  Antarsuar
  01-11-2010
  Vendndodhja
  Perendim
  Postime
  947
  Faleminderit
  11
  9 falenderime n 9 postime
  Pershendetje per ty ne emer te Iliridaseve
  Citim Postuar m par nga e panjohura Lexo Postimin
  Pershendetje Ilirides edhe nga une!
  Mɛ мιяɛ тɛ ʝɛм иɛ ɛяяɛƨιяɛ ɛ тɛ и∂ʝɛʝ αяσмɛи ɛ ∂яιтɛƨ, ƨɛƨα тɛ ʝɛм иɛ ∂яιтɛ ɛ тɛ мσƨ ɛ ƨнσн ғαяɛ✿⊱╮

 12. #32
  Gjurm n Pentagram ♪... Maska e symphony
  Antarsuar
  04-06-2009
  Vendndodhja
  N luginn e dashuris.
  Postime
  2,627
  Faleminderit
  48
  56 falenderime n 44 postime
  Prshndetje Ilirida ime. Shpresoj, njkohsisht uroj t jeni mir t gjith!

  Jeni br gati pr dimr? Drut, turshit i keni vn, po mishin a e keni thar? Lol

  P.s. prshndetje e panjohura  U dua!!!
  Love has no limits

 13. #33
  United States of Albania Maska e USA NR1
  Antarsuar
  17-01-2010
  Vendndodhja
  KU
  Mosha
  47
  Postime
  5,490
  Faleminderit
  2
  15 falenderime n 14 postime
  Pershendetje motra e panjohura
  Pershendetje te gjitheve Sinfoni,Rigerta,alem de,Kriko,Xhenet,Njoni ch,Tetovare,ditaa,letaa Agimi ku na shkoj?

 14. #34
  i/e regjistruar Maska e alem_de
  Antarsuar
  02-10-2009
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  6,766
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 7 postime
  Pershendetje te gjitheve Sinfoni,Rigerta,alem de,Kriko,Xhenet,Njoni ch,Tetovare,ditaa,letaa Agimi e tjere.Persh.Miku im i vecante USA NR 1.
  Da steh' ich nun, ich armer Tor,
  Und bin so klug als wie zuvor!

 15. #35
  United States of Albania Maska e USA NR1
  Antarsuar
  17-01-2010
  Vendndodhja
  KU
  Mosha
  47
  Postime
  5,490
  Faleminderit
  2
  15 falenderime n 14 postime
  Citim Postuar m par nga alem_de Lexo Postimin
  Pershendetje te gjitheve Sinfoni,Rigerta,alem de,Kriko,Xhenet,Njoni ch,Tetovare,ditaa,letaa Agimi e tjere.Persh.Miku im i vecante USA NR 1.
  Pershendetje dhe ty vella,kalofsh si ma mire...

 16. #36
  ღ Ƴℓℓʓ ღ Maska e RiGerta
  Antarsuar
  01-11-2010
  Vendndodhja
  Perendim
  Postime
  947
  Faleminderit
  11
  9 falenderime n 9 postime
  Citim Postuar m par nga alem_de Lexo Postimin
  Pershendetje te gjitheve Sinfoni,Rigerta,alem de,Kriko,Xhenet,Njoni ch,Tetovare,ditaa,letaa Agimi e tjere.Persh.Miku im i vecante USA NR 1.
  Alem shoku jem, a je gjalle mor djale? Na bere merak kohe pa te pare
  Mirembrema te gjitheve
  Mɛ мιяɛ тɛ ʝɛм иɛ ɛяяɛƨιяɛ ɛ тɛ и∂ʝɛʝ αяσмɛи ɛ ∂яιтɛƨ, ƨɛƨα тɛ ʝɛм иɛ ∂яιтɛ ɛ тɛ мσƨ ɛ ƨнσн ғαяɛ✿⊱╮

 17. #37
  i/e regjistruar Maska e diita
  Antarsuar
  16-10-2007
  Vendndodhja
  De
  Postime
  283
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  pershendetjeper te gjithe dhe ju uroj nje fundjave te kendshme.
  Heimat ist Heimat!

 18. #38
  i/e regjistruar Maska e diita
  Antarsuar
  16-10-2007
  Vendndodhja
  De
  Postime
  283
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Leuteeee, a jeni gjalle ?

  urime festa e Kurban Bajramit
  Heimat ist Heimat!

 19. #39
  United States of Albania Maska e USA NR1
  Antarsuar
  17-01-2010
  Vendndodhja
  KU
  Mosha
  47
  Postime
  5,490
  Faleminderit
  2
  15 falenderime n 14 postime
  Urime dhe ty diita festa e Bajramit

  si dhe te gjitheve qe marrin pjese ne kete teme

 20. #40
  Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
  Antarsuar
  24-02-2007
  Vendndodhja
  Aty m gjen, nn hijen tnde q m le amanet!Nse t duket q kam humb,m kerko atje ku fryn uragani i kohs,atje do m gjesh,duke t krkua Ty!
  Postime
  7,812
  Faleminderit
  204
  128 falenderime n 98 postime
  Citim Postuar m par nga USA NR1 Lexo Postimin
  Urime dhe ty diita festa e Bajramit

  si dhe te gjitheve qe marrin pjese ne kete teme
  Urime edhe nga une per Ty dhe Iliriden!
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Rndesia e nj personi nuk vlersohet nga hapsira q z, por nga boshlleku q le kur nuk sht m.

Faqja 2 prej 16 FillimFillim 123412 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •