Close
Faqja 16 prej 16 FillimFillim ... 6141516
Duke shfaqur rezultatin 301 deri 319 prej 319
 1. #301
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,255
  Faleminderit
  0
  26 falenderime n 24 postime

  Pr: Antart e forumit shqiptar nga Ilirida

  Citim Postuar m par nga symphony Lexo Postimin
  Allton si t'kam taj?
  s'boj hic :P  Citim Postuar m par nga symphony Lexo Postimin
  Dalngadal po vjen behari, dalngadal po na afrohen edhe pushimet lol edhe mblsirat i kemi gati pr tek Shkenca, ndaj mbushi xhepat mir e mir e fli i qet no name, :-D
  ti mbushi xhepat? :D po si jo, se m'punon nena mu n'stopanska bank hahaha.
  simfoni, po une umutin ke ju te dyja e mbaja, thash do vini prej gurbeti me xhepat plot evra :D

  hajt se nuk koritem kollaj une jo :P,
  ti me shkencen filloni te beheni hazer, se kafja e mengjesit na pret buze liqenit, me pas peshqit ne skare :), ndersa ne mbremje korzoja dhe muzika live :D

  p.s; se di a e ke mar vesht, kan ber disa ndryshime n'plazh, a drinin e zi e kan ndricu me drita, plot lloje ngjyrash. :D
  shkova per fundjave andej, po koha jo aq e mire. REMIX, me diell, vransira dhe shi. nuk meret vesht ketu, eshte perzi leshi hahaha.
  vetem ti dhe shkenca kur te vini, do na e rregulloni kohen me rrezatimin tuaj. umarmungen :)
  Ndryshuar pr her t fundit nga no name : 08-07-2013 m 23:16

 2. #302
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,255
  Faleminderit
  0
  26 falenderime n 24 postime

  Pr: Antart e forumit shqiptar nga Ilirida

  Citim Postuar m par nga AnaH_M Lexo Postimin
  Oj troshko po llome e paske bo,lije se skom pas vaket hic ene shtaj sjom nperde po haj se dot shkraj sit lirohem pak
  xhi osht puna me taj, shom bizi nise? mo ke krejs helbet? hahaha
  o derde, a de vejsh n'pushime simjet?


  Haxhia m.t eka bo hahaha
  vetem haxhi baba u vejn haket politikanve.

  tet prezantoj me tezakin e haxhis, ki osht ala ma i kallet hahahaha


 3. #303
  Gjurm n Pentagram ♪... Maska e symphony
  Antarsuar
  04-06-2009
  Vendndodhja
  N luginn e dashuris.
  Postime
  2,627
  Faleminderit
  48
  56 falenderime n 44 postime

  Pr: Antart e forumit shqiptar nga Ilirida

  'N'stopanska banka' lol ku s't vete mendja.
  T dija n gurbet more ty :/
  Jaaa s'paskam fare llogari, edhe un q mbaja 'ymytin' tek ty phii
  Vetm pr interes t duan njerzit, ja kshtu i thon ksaj pune, q s'vura mend njiher n kok

  Dgjova q e paskan zbukuruar e dekoruar, megjithse ka qen e bukur me koh ajo more :-D t mos them e pakrahasuar ;-)

  Do ta marr diellin me vete prej ktu, ashtu-kshtu zvicra as q do e v re fare sepse nuk sht msuar, e do shiun m shum, kshtu allton na prit t dyve edhe tri dit te ura e drinit lol rreth dritave me neon. :-)
  Love has no limits

 4. #304
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  14-01-2009
  Postime
  3,348
  Faleminderit
  5
  19 falenderime n 19 postime

  Pr: Antart e forumit shqiptar nga Ilirida

  Ja e celi udhen ja e celi kufinin .....hahahaha i fort ki locka hic sndajen per politik!
  Ej walla boll.jom merzit e dojsha ta boj ni krug ke kolari madh haaaaa ej kolar mat madh ndunjo ska se aj i tetoves) majr amen sem bojn punet nise shaum i zonet jom e do jese tek ka vitit ri se veres hic se don koha! Walla mka mar malli per te peshki nzhelin,sedi a ike probat do peshkaj tvojl ama shaum tlezetshem nemoguce,ene nfund ni cfar ombelsaje me mjalt me banane...llull tbohesh.te honger,kurdo cit vaj det fkas ndark ataj!

  Ene ngjo.mo.u kaj shaum e shaum se kujtojn kto stranacat se halis kto i presesh,hec meri perdore epva ka ni akullore net flladiten pak haj se mlodhi tel nerva mshkojka se ska.bateri vec bon pert pert
  Jet e rnd.......!!!

 5. #305
  i/e regjistruar Maska e [Elita]
  Antarsuar
  15-02-2013
  Vendndodhja
  Larg!
  Postime
  450
  Faleminderit
  23
  28 falenderime n 25 postime

  Pr: Antart e forumit shqiptar nga Ilirida

  Me kete batcalete pershendes te gjithe cucat qe do behen nuse Tetove
  Mo vendoje shminka
  Mos i boje thonjt me llak
  Mo veshi minic
  Te dije t luje Pess
  Kshtau nji femen e due m tha
  I thash
  Shko propozoje Shabonin!

 6. #306
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  01-08-2013
  Vendndodhja
  neper shqipetari
  Postime
  17
  Faleminderit
  10
  2 falenderime n 2 postime

  Pr: Antart e forumit shqiptar nga Ilirida

  pershendetje te gjitheve ....
  Nje dashuri qe behet DY, s'qendron ne zemer por ne SY...

 7. #307
  ღ Ƴℓℓʓ ღ Maska e RiGerta
  Antarsuar
  01-11-2010
  Vendndodhja
  Perendim
  Postime
  947
  Faleminderit
  11
  9 falenderime n 9 postime

  Pr: Antart e forumit shqiptar nga Ilirida

  Ku jon yjet e Ilirides? Ende ne pushime? Ju pershendes gjitheve duke ja fillu nga Kumanova edhe po ndalem ne Oher. Ju uroj dite te bukura - USA, Njoni, Xhenet, Tetovare, no_name, Shkenca, alem-de, letaa , Elita, Symphoni, rag, Drite, kriko
  Ndryshuar pr her t fundit nga RiGerta : 29-09-2013 m 15:43
  Mɛ мιяɛ тɛ ʝɛм иɛ ɛяяɛƨιяɛ ɛ тɛ и∂ʝɛʝ αяσмɛи ɛ ∂яιтɛƨ, ƨɛƨα тɛ ʝɛм иɛ ∂яιтɛ ɛ тɛ мσƨ ɛ ƨнσн ғαяɛ✿⊱╮

 8. #308
  Djal Drenice Maska e Lexuesi_
  Antarsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime n 111 postime

  Pr: Antart e forumit shqiptar nga Ilirida

  Ju pershendes o Xhelozaa se i madh i vogel pleq e plaka t'ri e t'reja ishit Xheloza

 9. #309
  ღ Ƴℓℓʓ ღ Maska e RiGerta
  Antarsuar
  01-11-2010
  Vendndodhja
  Perendim
  Postime
  947
  Faleminderit
  11
  9 falenderime n 9 postime

  Pr: Antart e forumit shqiptar nga Ilirida

  Citim Postuar m par nga Lexuesi_ Lexo Postimin
  Ju pershendes o Xhelozaa se i madh i vogel pleq e plaka t'ri e t'reja ishit Xheloza
  Qyre qyre kush flet per xhelozi. Ani de ma mire xheloza se sa me menen e modhe Te pershnes o lexues sepse boll shok po te kam (:
  Mɛ мιяɛ тɛ ʝɛм иɛ ɛяяɛƨιяɛ ɛ тɛ и∂ʝɛʝ αяσмɛи ɛ ∂яιтɛƨ, ƨɛƨα тɛ ʝɛм иɛ ∂яιтɛ ɛ тɛ мσƨ ɛ ƨнσн ғαяɛ✿⊱╮

 10. #310
  Djal Drenice Maska e Lexuesi_
  Antarsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime n 111 postime

  Pr: Antart e forumit shqiptar nga Ilirida

  Citim Postuar m par nga RiGerta Lexo Postimin
  Qyre qyre kush flet per xhelozi. Ani de ma mire xheloza se sa me menen e modhe Te pershnes o lexues sepse boll shok po te kam (:
  Po ani de diqysh po duhet me u kyq ne ode te burrave e une ja nisa qysh dita. :P Ju pershendes krejtve boll t'mire jeni nejse gocat ma t'mira se meshkujt po i rreshin grate kapak hahahaha

 11. #311
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Antarsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,688
  Faleminderit
  166
  171 falenderime n 123 postime

  Pr: Antart e forumit shqiptar nga Ilirida

  Citim Postuar m par nga Lexuesi_ Lexo Postimin
  Po ani de diqysh po duhet me u kyq ne ode te burrave e une ja nisa qysh dita. :P Ju pershendes krejtve boll t'mire jeni nejse gocat ma t'mira se meshkujt po i rreshin grate kapak hahahaha
  ndersa juve kosovareve u rehin grat
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 12. #312
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Antarsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,917
  Faleminderit
  348
  197 falenderime n 109 postime

  Pr: Antart e forumit shqiptar nga Ilirida

  Lexuesi eja e trego se kush kend e rafi dhe pse e rafi dhe si e rafi ?

  Pershendetje sofra Ilirida.
  - - Shum shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me ask!
  Agim Metbala"

 13. #313
  i/e regjistruar Maska e Lonide
  Antarsuar
  31-08-2013
  Vendndodhja
  aty ku ka shqiptar
  Postime
  62
  Faleminderit
  2
  5 falenderime n 5 postime

  Pr: Antart e forumit shqiptar nga Ilirida

  O vendelindjeee te fala nga strugaaaa
  LoNi

 14. #314
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  01-08-2013
  Vendndodhja
  neper shqipetari
  Postime
  17
  Faleminderit
  10
  2 falenderime n 2 postime

  Pr: Antart e forumit shqiptar nga Ilirida

  Citim Postuar m par nga RiGerta Lexo Postimin
  Ku jon yjet e Ilirides? Ende ne pushime? Ju pershendes gjitheve duke ja fillu nga Kumanova edhe po ndalem ne Oher. Ju uroj dite te bukura - USA, Njoni, Xhenet, Tetovare, no_name, Shkenca, alem-de, letaa , Elita, Symphoni, rag, Drite, kriko
  Te pershendesim edhe ne ty me te njejtajt pergezime shumezuar per dy, kalofsh si ta don zemra ylli. Edhe te gjithe anetaret tjere nga ilirida i pershendes...
  Nje dashuri qe behet DY, s'qendron ne zemer por ne SY...

 15. Anetart m posht kan falenderuar rag79 pr postimin:

  RiGerta (17-10-2013)

 16. #315
  ღ Ƴℓℓʓ ღ Maska e RiGerta
  Antarsuar
  01-11-2010
  Vendndodhja
  Perendim
  Postime
  947
  Faleminderit
  11
  9 falenderime n 9 postime

  Pr: Antart e forumit shqiptar nga Ilirida

  Citim Postuar m par nga rag79 Lexo Postimin
  Te pershendesim edhe ne ty me te njejtajt pergezime shumezuar per dy, kalofsh si ta don zemra ylli. Edhe te gjithe anetaret tjere nga ilirida i pershendes...
  Te faleminderit reg79 ku jane te tjert ? alem_de o vendas je humb si kripa ne uje. Pershendetje te gjitheve.
  Mɛ мιяɛ тɛ ʝɛм иɛ ɛяяɛƨιяɛ ɛ тɛ и∂ʝɛʝ αяσмɛи ɛ ∂яιтɛƨ, ƨɛƨα тɛ ʝɛм иɛ ∂яιтɛ ɛ тɛ мσƨ ɛ ƨнσн ғαяɛ✿⊱╮

 17. #316
  i/e regjistruar Maska e kriko-38
  Antarsuar
  01-08-2010
  Vendndodhja
  ketu afer
  Postime
  696
  Faleminderit
  11
  Falenderuar 1 her n 1 postim

  Pr: Antart e forumit shqiptar nga Ilirida

  Gerta pershendes un ty dhe gjithe ata siper.jemi hup krejt bre milet !!!!

 18. #317
  i/e regjistruar Maska e legjenda12
  Antarsuar
  25-11-2013
  Postime
  213
  Faleminderit
  21
  39 falenderime n 38 postime

  Pr: Antart e forumit shqiptar nga Ilirida

  une jam gezuar ilirida ben pjese kesaj forum une jam perfaqesues i ri ilirida ne kete forum ju premtoj de punodj drejtim shum te mire forum popull tim

 19. Anetart m posht kan falenderuar legjenda12 pr postimin:


 20. #318
  i/e regjistruar Maska e legjenda12
  Antarsuar
  25-11-2013
  Postime
  213
  Faleminderit
  21
  39 falenderime n 38 postime

  Pr: Antart e forumit shqiptar nga Ilirida

  mire mbrema nga tetova

 21. #319
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  14-08-2019
  Vendndodhja
  Skandinavi
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: Antart e forumit shqiptar nga Ilirida

  Prshndetje nga Tetovarja e mrguar.

Faqja 16 prej 16 FillimFillim ... 6141516

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •