Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2

Tema: Stafit!

 1. #1
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  13-12-2009
  Postime
  5,257
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime

  Stafit!

  Me perjashtuat njeher pa ofenduar asnje anetar edhe nuk fillova te qahem edhe te hap teme .

  Para se te mbyllet tema desha te me shpjegoni sa duhet te duroj akoma?Te ofendohem nga nje person qe sa ka idene se kush jam edhe te perdore kete fjalor ndaj meje ?
  Skemi te drejta ne kete forum edhe ne qe nuk kemi kaq shume diplloma te kemi te drejten te shprehemi ndryshe ?
  Cilat jane rregullat e forumit per kete fjalor?
  Postimi u fshi direkt pa u raportuar si ka mundesi?

  Citim Postuar mė parė nga prenceedi Lexo Postimin
  Mbylle ate hale o k.urve e keqe........
  Krimet qe kane bere greket ndaj shqiptareve nuk i kane bere as nazistet.
  Kur flet me arvanitet ne Athine shikojne njehere rreth e qark se mos i degjojne e pastaj te flasin shqip.......aq e thelle eshte frika e tmerri qe kane kaluar ne kete shtet k.urve
  [url]http://www.forumishqiptar.com/showthread.php?t=138382&page=2[/url

 2. #2
  Hierark i lartė Maska e Uriel
  Anėtarėsuar
  07-02-2010
  Vendndodhja
  Torre della Fame
  Postime
  1,219
  Faleminderit
  3
  40 falenderime nė 33 postime
  Nė kėto raste parashikohet shlyerje e postimeve me pėrmbajte ofendimesh personale, nėse vazhdohet mė tej proēedohet me paralajmėrime dhe si zgjidhje e fundit ėshtė pėrjashtimi nga forumi. Postimin e kam shlyer unė pas raportimit si pėrmbajtje e pahijshme. Nė forum respektohet mendimi ndryshe, dhe ata anėtarė tė cilėt kėrkojnė tė imponojnė mendimin e tyre duke ofenduar, sė shpejti do e gjejnė veten jashtė forumit. Nė vijim, do t'iu ftoja tė vazhdoni me raportimin e postimeve qė shkelin rregulloren.
  relata refero

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •