Close
Faqja 0 prej 14 FillimFillim 1210 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 278
 1. #1

  Kngtar t huaj q kndojn shqip.  Ndryshuar pr her t fundit nga DYDRINAS : 10-09-2011 m 09:42

 2. #2

 3. #3

  Ndryshuar pr her t fundit nga DYDRINAS : 10-09-2011 m 09:51

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e busavata
  Antarsuar
  22-10-2008
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  4,023

 5. #5

 6. #6


  Ndryshuar pr her t fundit nga DYDRINAS : 10-09-2011 m 10:04

 7. #7
  Selma Bajrami eshte shqiptare qe jeton ne Bosnje.


 8. #8

  Ndryshuar pr her t fundit nga DYDRINAS : 10-09-2011 m 10:31

 9. #9

  Ndryshuar pr her t fundit nga DYDRINAS : 10-09-2011 m 10:41

 10. #10

  Ndryshuar pr her t fundit nga DYDRINAS : 10-09-2011 m 10:58

 11. #11


  Ky me siguri se eshte shqiptar i harruar nga koha i aneve te Sanxhakut.
  Ndryshuar pr her t fundit nga DYDRINAS : 10-09-2011 m 11:08

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Antarsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,826
  uaa shum tem e bukur..
  si me ka shpetuar..
  thx Dydrinas..

  mrekulli

  -

 13. #13
  Kthe respektin me respekt... perballo me gjakftohtesi provokimet... dhe dhuroji hipokrizise indiferencen tende ...

 14. #14
  Kthe respektin me respekt... perballo me gjakftohtesi provokimet... dhe dhuroji hipokrizise indiferencen tende ...

 15. #15
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,230

  Pr: Kngtar t huaj q kndojn shqip.


 16. #16
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  03-10-2009
  Vendndodhja
  larg
  Postime
  1,011

  Pr: Kngtar t huaj q kndojn shqip.

  Citim Postuar m par nga DYDRINAS Lexo Postimin
  Candan ercetin eshte me prejardhje shqiptare,vjen nga nje fshat I rrethit te Kumanoves

 17. #17
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,230

  Pr: Kngtar t huaj q kndojn shqip.


 18. #18
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,230

  Pr: Kngtar t huaj q kndojn shqip.


 19. #19
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,230

  Pr: Kngtar t huaj q kndojn shqip.


 20. #20
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,230

  Pr: Kngtar t huaj q kndojn shqip.


Faqja 0 prej 14 FillimFillim 1210 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •