Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 7
  1. #1
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    09-01-2008
    Vendndodhja
    Europe
    Postime
    56

    Ju lutem, mund te me ndihmoni!

    mirdita te gjitheve. kam nevoje per nja dy shpjegime, jam i martuar dhe me femije, kemi te 3 pasaporta italiane:
    kam deshire te iki ne Toronto e mund te qendroj pa vize atje per 3 muaj, pa u kthyer me ne itali si mund te paisem me dokumenta, po te gjeje pune e strehim, kush ka informacione per rrugen qe duhet te ndjek a mund te me tregoje si te veproj, ju lutem te me pergjigjet kush di dicka, kush nuk di mos shkruaj per konfuzion...

    ju falenderoj me respekt per pergjigjet Juli

  2. #2
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    09-01-2008
    Vendndodhja
    Europe
    Postime
    56
    aaa se shpejti nisem, ju uroj shendet

  3. #3
    i/e regjistruar Maska e Pa_doreza2
    Anėtarėsuar
    02-11-2009
    Postime
    1,658
    ke pasaport biometrike ? dhe nese shkone shko njeher pa femi dhe shiqoj rrethanat si mundesh te gjesh nje vend pune pasandej mundesh ti marrish femit ky eshte mendimi im
    S’ēarmatosem sa t’jetė jeta!

  4. #4
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    09-01-2008
    Vendndodhja
    Europe
    Postime
    56

    Thumbs up very nice

    Citim Postuar mė parė nga juli32 Lexo Postimin
    mirdita te gjitheve. kam nevoje per nja dy shpjegime, jam i martuar dhe me femije, kemi te 3 pasaporta italiane:
    kam deshire te iki ne Toronto e mund te qendroj pa vize atje per 3 muaj, pa u kthyer me ne itali si mund te paisem me dokumenta, po te gjeje pune e strehim, kush ka informacione per rrugen qe duhet te ndjek a mund te me tregoje si te veproj, ju lutem te me pergjigjet kush di dicka, kush nuk di mos shkruaj per konfuzion...

    ju falenderoj me respekt per pergjigjet Juli
    i falenderoj te gjithe ata qe dhane kontributin me kengen, (Ku rafsha mos u vrafsha)
    pastaj kemi dhe forumin qe ja fut kot, kete mesazh e kane lexuar 2000 dymije veta, ma vai a cagare, pirlaaa

  5. #5
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    09-01-2008
    Vendndodhja
    Europe
    Postime
    56
    Citim Postuar mė parė nga juli32 Lexo Postimin
    i falenderoj te gjithe ata qe dhane kontributin me kengen, (Ku rafsha mos u vrafsha)
    pastaj kemi dhe forumin qe ja fut kot, kete mesazh e kane lexuar 2000 dymije veta, ma vai a cagare, pirlaaa
    tani vajti 3000, ahahahaha

  6. #6
    ya...you cool homez
    We never really grow up, we only learn how to act in public.

  7. #7
    … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
    Anėtarėsuar
    07-09-2006
    Vendndodhja
    Aconteceu !!! Estava escrito assim...
    Postime
    6,577
    Citim Postuar mė parė nga juli32 Lexo Postimin
    i falenderoj te gjithe ata qe dhane kontributin me kengen, (Ku rafsha mos u vrafsha)
    pastaj kemi dhe forumin qe ja fut kot, kete mesazh e kane lexuar 2000 dymije veta, ma vai a cagare, pirlaaa
    E lexojne dhe vizitoret , qe pa qene te regjistruar nuk mund te pergjigjen. Mbase kur i kane qare hallin google-it i ka sjelle ketu tek tema jote

    Si shkoi tentativa e arratisjes nga Italia? Uroj qe ta lexosh postimin e te na mesosh e ne te tjereve
    Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •