Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 7 prej 7

Tema: Stafit !

 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,892
  Faleminderit
  59
  119 falenderime nė 109 postime

  Stafit !

  Pse e kini larguar zotri LLapin?

  Eshte nje nga me seriozet ne Forum.

  I eshte permbajtur gjithmone rregullit.

  Mir do beni ta rishikoni vendimin tuaj.

  I uroj Llapit mirse ardhjen ne Forum!

 2. #2
  Ju keni fituar 1 pik Maska e naqeta
  Anėtarėsuar
  05-10-2007
  Vendndodhja
  Ne toke !
  Postime
  439
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Dhe une jam dakort te kthehet llapi mgjth nuk kam kohe ta lexoj asnjehere .
  S'jell artikuj shume te gjate nga gazetat ahahaha
  A don, e s'din, a din e s'don !

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e fegi
  Anėtarėsuar
  29-05-2009
  Postime
  5,796
  Faleminderit
  0
  36 falenderime nė 36 postime
  Jo mo llapi ne forum,se po ofendon shume ?

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e DarKSouL
  Anėtarėsuar
  25-06-2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  97
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Keni ngaterru vendin ku behen ankesat per stafin e forumit, ky ketu esht staf tjeter
  Upload UNLIMITED FILES http://SpeedUploads.Com

 5. #5
  【 Untouchable 】 ๓๏đ Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,360
  Faleminderit
  2
  12 falenderime nė 10 postime
  Keni Ngatarruar Nen Forum..

  Kerkesen tuaj mund ta beni Duke Klikuar Ketu
  Forumi Shqiptar

 6. #6
  i nėnshtruar Maska e master2006
  Anėtarėsuar
  15-09-2006
  Vendndodhja
  Prishtinė
  Mosha
  33
  Postime
  1,250
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga Brari Lexo Postimin
  Pse e kini larguar zotri LLapin?

  Eshte nje nga me seriozet ne Forum.

  I eshte permbajtur gjithmone rregullit.

  Mir do beni ta rishikoni vendimin tuaj.

  I uroj Llapit mirse ardhjen ne Forum!


  Nuk kam asgje kunder Llapit, mire ben nese e kthejne. Por, asnje rregull te forumit nuk e ka respektuar, fyente ne qdo postim, dhe ishte i papermbajtshem, emocional, etj etj.

 7. #7
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Agartha
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime nė 479 postime
  Sa here ju eshte thene qe skeni asnje te drejte te vini ne diskutim vendimet e stafit te forumit? Nese ju intereson te mesoni pse llapi eshte perjashtuar nga ky forum pergjithmone atehere drejtohuni tek ai privatisht dhe ja u tregon arsyen. Perndryshe skeni asnje te drejte te hapni tema ku te kerkoni pse-ne e nje vendimi ose tjetri.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •