Close
Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 48 prej 48
 1. #41
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,284

  Pėr: Buzeqeshja e nje femije :)

  mia nuk shikojm gje
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar *~Rexhina~* pėr postimin:

  laguna blu (16-06-2015)

 3. #42
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,682

  Pėr: Buzeqeshja e nje femije :)

  Citim Postuar mė parė nga *~Rexhina~* Lexo Postimin
  mia nuk shikojm gje
  E postova, por ndrrova mendje dhe e hoqa.
  Feelings change - memories don't.

 4. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar mia@ pėr postimin:

  laguna blu (17-06-2015)

 5. #43
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,284

  Pėr: Buzeqeshja e nje femije :)

  ah thash dhe un pse shikoj ate kutin e vockel

  foto e vjeter…my trouble makers
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 6. 5 antarėt mė poshtė falenderuan *~Rexhina~* pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  B@Ne (17-06-2015),laguna blu (17-06-2015),mia@ (17-06-2015),Nete (17-06-2015),skender76 (17-06-2015)

 7. #44
  i/e regjistruar Maska e laguna blu
  Anėtarėsuar
  12-12-2004
  Postime
  579

  Pėr: Buzeqeshja e nje femije :)

  Mia, ēuni im memzi po pret ta shoh foton e gocės tėnde....
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga laguna blu : 17-06-2015 mė 08:28
  "Nuk mund tė mbash gjarpinj nė kopshtin tėnd, me shpresėn se ata do t'i kafshojnė vetėm fqinjėt..."

 8. #45
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-04-2009
  Postime
  1,464

  Pėr: Buzeqeshja e nje femije :)

  ....buzeqeshja e femijeve,eshte shenjteri....

  buzeqeshja e femijeve,e ben diellin te lind mengjeseve,pafundesisht....

  buzeqeshja e femijeve,te heq lodhjen,te ben te pamposhtur perball shtigjeve te jetes...

  buzeqeshja e femijeve i detyron rete te sjellin shi per gjelberimin e fushave frytedhenese....

  buzeqshja e femijeve,te jepe jete dhe vazhdimesi...

 9. 2 antarėt mė poshtė falenderuan dielli1 pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  laguna blu (18-06-2015),martini1984 (22-07-2015)

 10. #46
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,682

  Pėr: Buzeqeshja e nje femije :)

  Citim Postuar mė parė nga laguna blu Lexo Postimin
  Mia, ēuni im memzi po pret ta shoh foton e gocės tėnde....
  E kam postuar nje foto te cupes nje faqe me para. Foto e veres se kaluar.
  Feelings change - memories don't.

 11. 2 antarėt mė poshtė falenderuan mia@ pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  laguna blu (18-06-2015),martini1984 (22-07-2015)

 12. #47
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  Pėr: Buzeqeshja e nje femije :)

  Citim Postuar mė parė nga *~Rexhina~* Lexo Postimin
  ah thash dhe un pse shikoj ate kutin e vockel

  foto e vjeter…my trouble makers
  Fytyra nuk shprehe shpirtin!
  Djalli...lalala se nuk je vetem ti e bukur...

 13. #48
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  Pėr: Buzeqeshja e nje femije :)

  FEMIJA eshte si te edukosh MIKUN QEN!
  As me shume as me pak!

Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •