Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 6
  1. #1
    Kalorės i Lirisė Maska e BlueBaron
    Anėtarėsuar
    29-04-2002
    Vendndodhja
    Nė Tironėn e Ondrrave
    Postime
    5,046

    Rimodelimi i seksionit "Sporti dhe sportdashėsit"

    Kam vene re qe seksioni sportiv ne FSH eshte pak rremuje. Mendimi im do te ishte nje rimodelim apo ristrukturim i ketij seksioni.

    Keshtu "Sporti ne Shqiperi" (diskutime rreth te gjitha sporteve ne Shqiperi dhe Kosove) te ishte nje forum me dy nenforume:
    - Futbolli (diskutime rreth kampionatve te futbollit ne Shqiperi dhe Kosove)
    - Skuadrat kombetare (diskutime rreth skuadrave perfaqesuese kombetare te te gjithave sporteve).

    Gjithashtu tek Sporti ne Shqiperi perfshihen diskutimet rreth ēdo sporti qe ka per vend zhvillimi Shqiperine dhe Kosoven, psh basket, volejboll, atletike, ēiklizem, mundje, boks, etj.


    Seksioni "Futbolli" duhet te rimodelohet. Akoma jane nenforume evenimente te vitit 2008 apo 2010, te cilat kane nje interes zero. Nenforumet dhe kryetemat duhet te ngrihen dhe te ulen ne baze te evenimenteve qe kane interes aktual. Gjithashtu mungojne pasqyrat e rezultateve rreth evenimenteve kryesore sportive, te cilat jane shpirti i nje seksioni siē eshte futbolli.


    Mungon seksioni "Sportet Amerikane" te cilat jane nje terheqje me vete si per sportdashesit amerikane ashtu edhe ato joamerikane. Kampionate si NBA, NFL, NHL e Baseball do te gjenin veten tek ky seksion. Kjo pasi edhe nje pjese e mire e forumisteve jetojne ne USA dhe njohurite e tyre do te plotesonin akoma me shume kete seksion.


    Tek "Sportet motorrike" besoj se duhet shtuar Nascar, Indy dhe Rally.

    "Sportet e renda" per momentin duken OK.

    Duhet shtuar seksioni "Sporte te tjera" ku te permbildhen diskutime rreth basketit, volejbollit, tenisit, atletikes, ēiklizmit e te gjitha sporteve te tjera, te cilat nuk gjejne vend ne nje nga seksionet e siperpermendura.


    Duke shpresuar qe mendimi im te merret ne konsiderate ju ftoj te jepni mendimet tuaja ...
    Mund tė shkėpusėsh Ēunat nga TIRONA, por kurrė nuk mund tė shkėpusėsh TIRONĖN nga zemra e Ēunave !!!

  2. #2
    . Maska e illyrian rex
    Anėtarėsuar
    11-10-2009
    Vendndodhja
    ne fronin tim
    Postime
    4,491
    Une pajtohem ne secilen pike. Gjithashtu jam i mendimit se BlueBaron eshte i pershtatshem per moderim te atij nenforumi.

    Moderimi i tanishem le shume per te deshiruar.

  3. #3
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    05-11-2009
    Postime
    2,382
    Riorganizime apo rimodelime mund tė bėhen, por unė jam gjithnjė i mendimit qė nuk duhet tė ketė shtime forumesh. Sa mė pak tė jenė, aq mė mirė ėshtė. Jo vetėm sporti, po mendoj qė i gjithė forumi ka nevojė pėr njė riorganizim tė pėrgjithshėm.

    I bashkohem mendimit tė Ilirianit qė moderimi i tanishėm lė shumė pėr tė dėshiruar. Bashkė me riorganizimin e forumit duhet bėrė edhe njė riorganizim i tė gjithė stafit, duke hequr, zėvendėsuar e lėvizur disa moderatorė.

    Pėr tė arritur kėto duhet tė ndryshojė filozofia e drejtimit tė FSH-sė. Qė gjėrat tė shkojnė siē duhet, duhet tė ketė drejtėsi dhe ndershmėri.
    .
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga -BATO- : 28-08-2011 mė 14:06

  4. #4
    Kalorės i Lirisė Maska e BlueBaron
    Anėtarėsuar
    29-04-2002
    Vendndodhja
    Nė Tironėn e Ondrrave
    Postime
    5,046
    Citim Postuar mė parė nga -BATO- Lexo Postimin
    Riorganizime apo rimodelime mund tė bėhen, por unė jam gjithnjė i mendimit qė nuk duhet tė ketė shtime forumesh. Sa mė pak tė jenė, aq mė mirė ėshtė. Jo vetėm sporti, po mendoj qė i gjithė forumi ka nevojė pėr njė riorganizim tė pėrgjithshėm.

    I bashkohem mendimit tė Ilirianit qė moderimi i tanishėm lė shumė pėr tė dėshiruar. Bashkė me riorganizimin e forumit duhet bėrė edhe njė riorganizim i tė gjithė stafit, duke hequr, zėvendėsuar e lėvizur disa moderatorė.

    Pėr tė arritur kėto duhet tė ndryshojė filozofia e drejtimit tė FSH-sė. Qė gjėrat tė shkojnė siē duhet, duhet tė ketė drejtėsi dhe ndershmėri.
    .

    Per mendimin tim, sa me i thjeshte te jete forumi, aq me kollaj lexohet. Fjala vjen nje i apasionuar i sportit me nje te apasionuar te muzikes. I pari nuk e sheh me sy fare seksionin e muzikes, apo i dyti as nuk i hedh edhe nje gjysem shikimi sportit. Personalisht e urrej rremujen dhe parapelqej estetiken, dmth ēdo gje ne vendin e vet.

    Pastaj, gjithsecili ka mendimin e tij ...
    Mund tė shkėpusėsh Ēunat nga TIRONA, por kurrė nuk mund tė shkėpusėsh TIRONĖN nga zemra e Ēunave !!!

  5. #5
    Kalorės i Lirisė Maska e BlueBaron
    Anėtarėsuar
    29-04-2002
    Vendndodhja
    Nė Tironėn e Ondrrave
    Postime
    5,046
    Ah, kam harruar te permend qe duhet edhe nje forum i posaēem per te apasionuarit e Gjuetise, Peshkimit dhe Lundrimit brenda seksionit Sporti dhe Sportdashesit. Me sa kam vene re nuk mungojne te apasionuarit rreth ketyre sporteve ...
    Mund tė shkėpusėsh Ēunat nga TIRONA, por kurrė nuk mund tė shkėpusėsh TIRONĖN nga zemra e Ēunave !!!

  6. #6
    Kalorės i Lirisė Maska e BlueBaron
    Anėtarėsuar
    29-04-2002
    Vendndodhja
    Nė Tironėn e Ondrrave
    Postime
    5,046
    Bah, sa sportdashes jane bosat e FSH !!! Mire ato, por as smod apo moderatoret e seksionit s'thane asnje gjysem llafi.


    Me siguri s'jane kthyer akoma nga pushimet ...
    Mund tė shkėpusėsh Ēunat nga TIRONA, por kurrė nuk mund tė shkėpusėsh TIRONĖN nga zemra e Ēunave !!!

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •