Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 7
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  18-05-2011
  Postime
  192

  Ku mund te lexoj shqip online?

  Ku mund te lexoj shqip online?

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  18-05-2011
  Postime
  192
  E pata fjalen per libra. Kam bere gabim ne drejtshkrim

 3. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar fighterme pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 4. #3
  New York Maska e mario_kingu
  Anėtarėsuar
  09-12-2004
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  2,225
  ktu eshte nje link qe lexhoja edhe vet me para
  http://www.knaqulive.ch/SherbimeKnaqulive/librashqip/
  lexhim te ke kendshem
  Partizoni

 5. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-06-2010
  Vendndodhja
  Aty ku nuk me gjen njeri
  Mosha
  32
  Postime
  106
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Shpend Hajdari : 26-08-2011 mė 14:43

 6. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Shpend Hajdari pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 7. #5
  i/e regjistruar Maska e ILMGAP
  Anėtarėsuar
  10-04-2009
  Vendndodhja
  In
  Postime
  2,791
  Nje pjese njerezish vepron pa menduar,pjesa tjeter mendon,por pa vepruar.

 8. #6
  i/e regjistruar Maska e Ati
  Anėtarėsuar
  23-12-2013
  Vendndodhja
  Pejė,Kosovė
  Postime
  11

  Pėr: Ku mund te lexoj shqip online?

  Ati

 9. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,645

  Pėr: Ku mund te lexoj shqip online?

  Librat Online

  http://libratonline.blogspot.al

  Kjo faqe pėrcjell disa tituj tė bukur dhe tė rėndėsishėm nė gjuhėn shqipe. Numri i librave ėshtė i kufizuar, megjithatė autorėt e pėrzgjedhur nga kjo faqe janė tė mirėnjohur dhe nuk duhen lėnė pa lexuar.

  ..............

  Shkėputur nga: 6 site ku mund tė lexoni libra online

  https://www.classlifestyle.com/news/...-libra-online/

  Classlifestyle.com
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 22-10-2022 mė 09:24

 10. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar sirena_adria pėr postimin:

  Kryeplaku (19-03-2023)

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •