Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 10
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  18-05-2011
  Postime
  192

  Ku mund te lexoj shqip online?

  Ku mund te lexoj shqip online?

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  18-05-2011
  Postime
  192
  E pata fjalen per libra. Kam bere gabim ne drejtshkrim

 3. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar fighterme pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 4. #3
  New York Maska e mario_kingu
  Anėtarėsuar
  09-12-2004
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  2,225
  ktu eshte nje link qe lexhoja edhe vet me para
  http://www.knaqulive.ch/SherbimeKnaqulive/librashqip/
  lexhim te ke kendshem
  Partizoni

 5. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-06-2010
  Vendndodhja
  Aty ku nuk me gjen njeri
  Postime
  106
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Shpend Hajdari : 26-08-2011 mė 14:43

 6. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Shpend Hajdari pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 7. #5
  i/e regjistruar Maska e ILMGAP
  Anėtarėsuar
  10-04-2009
  Vendndodhja
  In
  Postime
  2,791
  Nje pjese njerezish vepron pa menduar,pjesa tjeter mendon,por pa vepruar.

 8. #6
  i/e regjistruar Maska e Ati
  Anėtarėsuar
  23-12-2013
  Vendndodhja
  Pejė,Kosovė
  Postime
  11

  Pėr: Ku mund te lexoj shqip online?

  Ati

 9. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,180

  Pėr: Ku mund te lexoj shqip online?

  Librat Online

  http://libratonline.blogspot.al

  Kjo faqe pėrcjell disa tituj tė bukur dhe tė rėndėsishėm nė gjuhėn shqipe. Numri i librave ėshtė i kufizuar, megjithatė autorėt e pėrzgjedhur nga kjo faqe janė tė mirėnjohur dhe nuk duhen lėnė pa lexuar.

  ..............

  Shkėputur nga: 6 site ku mund tė lexoni libra online

  https://www.classlifestyle.com/news/...-libra-online/

  Classlifestyle.com
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 22-10-2022 mė 09:24

 10. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar sirena_adria pėr postimin:

  Kryeplaku (19-03-2023)

 11. #8
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-06-2004
  Postime
  5,690

  Pėr: Ku mund te lexoj shqip online?

  Citim Postuar mė parė nga fighterme Lexo Postimin
  E pata fjalen per libra. Kam bere gabim ne drejtshkrim
  Ka disa faqe nė internet qė ofrojnė libra nė gjuhėn shqipe pėr tė lexuar online. Njė prej tyre ėshtė "Biblioteka Elektronike Shqiptare", ku mund tė gjeni njė koleksion tė madh librash falas tė kategorive tė ndryshme, si romane, poezi, histori, etj. Njė tjetėr faqe qė ofron libra shqip ėshtė "Botime Pegi", ku mund tė blini libra tė formatit elektronik pėr tė lexuar nė pajisjet tuaja si smartphone apo tablet. Nėse keni njė kartė biblioteke, mund tė keni akses nė faqen e Bibliotekės Kombėtare tė Shqipėrisė, tė cilat ofron njė koleksion tė madh librash nė gjuhėn shqipe pėr tė lexuar online.

 12. #9
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,180

  Pėr: Ku mund te lexoj shqip online?

  https://www.informatriks.com/lexoni-...p-ne-internet/

  Ku mund tė lexoni libra shqip nė Internet?

  2016

 13. #10
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,180

  Pėr: Ku mund te lexoj shqip online?

  https://www.intoalbania.com/sq/4-bib...ibra-ne-shqip/

  4 Bibliotekat Dixhitale mė tė Mira ku Mund tė Lexoni apo Dėgjoni Libra nė Shqip

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •