Close
Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 64 prej 64
 1. #61
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-11-2019
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Si shkohet ne Angli

  Tani ne keto kohe ka ndonje ruge per te hyr ne angli.. Jam shum i interesuar dhe duhet te vete pa tjeter..

 2. #62
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,800
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime

  Pėr: Si shkohet ne Angli

  Xhulian.br,
  te kshilloj te perpiqesh vetem ne menyra te ligjshme.
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 3. #63
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,800
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime

  Pėr: Si shkohet ne Angli

  ................
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 4. #64
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,258
  Faleminderit
  161
  107 falenderime nė 95 postime

  Pėr: Si shkohet ne Angli

  Interesohu nga Malta, Franca ose Spania ta provosh vete sepse te paguash 11.000 paund dhe te mos ta kesh te sigurte qe kalon, nk ka vlen.
  Silence is golden.

Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •