Close
Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 64
 1. #41
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-03-2013
  Postime
  11
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: VIZA per ENGLAND . Ndihmė Ju Lutem !

  Nje garanci e plote nga familia ne angli do te ndihmonte. Si turist nga kosova smerr gje , por si vizite familiare eshte e mundeshme.

 2. #42
  i/e regjistruar Maska e reglo
  Anėtarėsuar
  14-10-2012
  Vendndodhja
  Neper bote
  Postime
  8
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Vize turistike per ne Angli

  Pershendetje
  Jam 27 Vjet.Dua te aplikoj per vize turistike ne Angli . garancine do ma bej nje njeri shume i afert i imi nese dikush nga miqte ne forum,me thote sa sance kam per ta mare nje vize turistike.se kam degjuar se eshte shume e veshtire .tung

 3. #43
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-03-2013
  Postime
  17
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Exclamation Ju lutem nje pergjigje nga emigrantet qe jetojne ne Angli!

  Pershendetje emigrant te nderuar!Do deshiroja te dija se sa kam shance emigrimi ne Angli duke marre parasysh profesionin tim si mjek.Kam informacione qe ne shume shtete te evropes si ne gjermani suedi etj pranohet dhe u jepet shtetesia personave qe kane diplomuar ne mjekesi duke marre parasysh mungesen e madhe te ketyre te fundit.Dua te dij si qendron puna ne ANGLI,a pranon ky shtet azil per mjek,infermiere?

 4. #44
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-03-2013
  Vendndodhja
  Trieste Itali
  Postime
  17
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Si shkohet ne Angli

  Po di njeri tme thot Si mund te kem mundesi te HYJ ne Angli apo a kam mundesi qendrimi atje nese shkoj a me pranohen dokumentet Italiane ..veqse Paasport skam cfar duhet te bej apo cila esht rruga qe duhet ta bej me leht te shkoj andej ju lutem me ndihmoni ndokush flm ne qofte se ka njeri se ka ndonje ide te bukur dhe fikse qe ta kem keshill te hy atje me pelqen Anglija ose IRLANDA pls,,,me ndihmoni Flm

 5. #45
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  21-06-2013
  Postime
  9
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Si shkohet ne Angli

  po mundesia na dublini (irlanda) si eshte pasi me kan then qe esht leht me hy qe nga dublini per ne angli?? mund te me jepni ndonje sugjerim?? dhe dokumentat fallco nuk mund te merren ktu ne shqiperi?? dhe nese ke ndonje informacion me thuaj.. reespekte

 6. #46
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  21-06-2013
  Postime
  9
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  A di njeri si me shku ne Londer??

  pershendetje, a di njeri si me shku ne londer me dokumenta fallco?? ose tme jap nje ide rreth ksaj gjoje

  respekte e mia

 7. #47
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  21-06-2013
  Postime
  9
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: A di njeri si me shku ne Londer??

  ose me mir te them deri ne Irland se pastaj e gjej rrugen vet

 8. #48
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,800
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime

  Pėr: A di njeri si me shku ne Londer??

  Ta them me siqeritetin me t'madh.
  Mundohu dhe gjej nje rruge te ligjshme, duhet t'ket ndonje menyre patjeter.
  Mos harxho leke per dokumente fallco dhe trafikante.
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 9. #49
  i/e regjistruar Maska e Prudence
  Anėtarėsuar
  11-03-2008
  Postime
  2,437
  Faleminderit
  77
  124 falenderime nė 80 postime

  Pėr: A di njeri si me shku ne Londer??

  Me vize
  "Mė e mira ėshtė armike e sė mirės"

 10. #50
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  21-06-2013
  Postime
  9
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: A di njeri si me shku ne Londer??

  hahahaha po kush ta jep ate viz me vlla qe kam 2 muaj qe merrem me kte pun dhe viza esht shum e veshtir per tu mar...gjithashtu edhe ne shqiperi ska ambasad irlandeze...ke ndonje ide ti???

 11. #51
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  21-06-2013
  Postime
  9
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Si shkohet ne Angli

  ka ikur nje shoku im kshu dhe e kapen por dua te di ndonje rrug me thjesht dhe me te sakt nese ke ndonje informacion te lutem me ndimo....

 12. #52
  i/e regjistruar Maska e Marya
  Anėtarėsuar
  10-05-2009
  Postime
  4,698
  Faleminderit
  106
  126 falenderime nė 91 postime

  Pėr: Si shkohet ne Angli

  http://fr.yahoo.com/tablet/#<br /> h...0072.html?vp=1
  Indiani qe deklarou lindjen e princit george u kthye ne vendlindje , nuk iu zgjat viza sepse nuk i plotesonte kushtet.....  http://fr.news.yahoo.com/photos/cont...090200369.html
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Marya : 31-07-2013 mė 16:32
  Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo

 13. #53
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-03-2013
  Vendndodhja
  Trieste Itali
  Postime
  17
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Si shkohet ne Angli

  Shkurt e Shqip do doja te jetoja ne Uk.PO SPO DI SI TE SHKOJ ANDEJ PASI JETOI NE NJE VEND TE EUROPES nqf,ka ndonje shqipe qe ka ndonje informacion dhe ide me ndihmoni flm me tregoni I Love England Irland.

 14. #54
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  13-05-2013
  Postime
  215
  Faleminderit
  10
  22 falenderime nė 18 postime

  Pėr: Si shkohet ne Angli

  Nqs jeton ne vend te BE-se dhe je paisur me lej qendrimi mund te qarkullosh ne evrope deri sa te skadoj leja e qendrimit. Te pakten keshtu e di une... Sa per angline dhe irlanden me duket se kto shtete nuk jane ne zonen shengen dhe nuk jam i sigurt a mund te shkosh aty vetem me lejen e qendrimit. Sic thash, keshtu e di une, mos te marr e ne qafe...

 15. #55
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  23-02-2014
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Si shkohet ne Angli

  pershendetje.dua te shkoj ne angli kush ka ndonje linje te me kontektoj dua te vete me patjeter me ndimon dot njeri sa lek esht ruga?????

 16. #56
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  01-03-2014
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Si shkohet ne Angli

  pershendetje
  doja tju pyesja nese e di njeri se sa mund te te mbajne ne holland nese te kapin me dokumenta ilegale ?????

 17. #57
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  25-05-2014
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Si shkohet ne Angli

  pershendetje ju lutem a mundt te me tregoje ndokush se si te veproj bashkjetoj me nje djal ne itali e tani ai ndodhet ne angli e vjen e me merr bashk me djalin mbas 2 javeve ,e problemi qendron ketu kam pashaporten e pds illimitato a mund te kaloj pa probleme ne angli o me duhet ndonje dokument tjeter,ju lutem me sugjeroni faleminderit,GENNI

 18. #58
  SupremacY Maska e IL__SANTO
  Anėtarėsuar
  23-08-2004
  Vendndodhja
  Larg
  Postime
  4,286
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime

  Pėr: Si shkohet ne Angli

  Te duhet vize edhe pse ke Permesso.

 19. #59
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  13-10-2015
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Si shkohet ne Angli

  si te ik ne angli nga spanja fshehuarzi

 20. #60
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  13-10-2015
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Si shkohet ne Angli

  a shkohet ne angli fshehuarzi ne angli nga spanja dhe a esht ma mire se nga franca

Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •