Close
Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 65
  1. #41





    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  2. #42




    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  3. #43




    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  4. #44




    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  5. #45






    Më poshtë është edhe intervista ekskluzive e AvB për Top Channel pas mbërritjes në Shqipëri.



    Sa Shqiptareske pyetja e gazetares; Kush është rivali juaj më i fortë ? Tamam debile.
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  6. #46
    Medical Student Maska e Edmond.S
    Anëtarësuar
    10-09-2008
    Vendndodhja
    nightingale's Dorf
    Postime
    734
    Sa Shqiptareske pyetja e gazetares; Kush është rivali juaj më i fortë ? Tamam debile.
    E bre drini e marrt na e mori ftyren.

  7. #47
    Citim Postuar më parë nga Edmond.S Lexo Postimin
    E bre drini e marrt na e mori ftyren.
    Nuk jam Drini plako,ke ngaterruar adresen.
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  8. #48
    Unica Fede Unica Passione Maska e Boy
    Anëtarësuar
    07-01-2010
    Vendndodhja
    Rome
    Postime
    1,079
    Po per te pire kishte cuna, apo ishte thjeshte ne forme koncerti?
    Perchè er coro che famo tutti quanti insieme
    dice LAZIO sei grande te volemo bene!

  9. #49
    Po kishte, Heineken kanaçe dhe RedBull. Çmimi ishte 300 lekë të reja copa,për secilën. Këto pash,e këto bleva,ndoshta ka pasur edhe Smirnoff sepse e pash që ishte sponsor te bileta.
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  10. #50
    i/e regjistruar Maska e D&G Feminine
    Anëtarësuar
    08-08-2003
    Postime
    2,659
    Citim Postuar më parë nga BlooD_VenoM Lexo Postimin
    Nuk jam Drini plako,ke ngaterruar adresen.
    lol
    E marte Drini thote, jo qe je ti Drini.
    Ej po femra s'kishte? Vetem nja 2 pashe te fotot.

  11. #51
    Citim Postuar më parë nga D&G Feminine Lexo Postimin
    lol
    E marte Drini thote, jo qe je ti Drini.
    Ej po femra s'kishte? Vetem nja 2 pashe te fotot.
    Po ça ka dashur të thojë ky Vjosa se nuk po e mar vesh ?

    Nuk kishte femra the ??? Kishte sa të hante dreqi,tufa tufa vetëm goca i shihje. Ishin nja 3 copë aty afër meje,po çtë bëja që isha i shoqeruar,të treja yje,pale pale,nuk i pash njëherë pa RedBull në dorë dhe të treja me iPhone 4 të bardhë.

    Leku madh.
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  12. #52
    i/e regjistruar Maska e Endless
    Anëtarësuar
    17-08-2007
    Vendndodhja
    Shqiperi
    Postime
    5,119
    vodka red bull dhe heineken piva une. femra sa te dush, po dominonin burrat. kisha nja ca adoleshente ne krahe qe e ndjenin goxha muziken.
    Without deviation from the norm, progress is not possible

  13. #53
    i/e regjistruar Maska e D&G Feminine
    Anëtarësuar
    08-08-2003
    Postime
    2,659
    alal plako
    Po flas si kushot e mi

    E marrte lumi (Drini)
    Ndryshuar për herë të fundit nga D&G Feminine : 21-10-2011 më 16:04

  14. #54
    i/e regjistruar Maska e Endless
    Anëtarësuar
    17-08-2007
    Vendndodhja
    Shqiperi
    Postime
    5,119
    Citim Postuar më parë nga BlooD_VenoM Lexo Postimin
    Po ça ka dashur të thojë ky Vjosa se nuk po e mar vesh ?

    Nuk kishte femra the ??? Kishte sa të hante dreqi,tufa tufa vetëm goca i shihje. Ishin nja 3 copë aty afër meje,po çtë bëja që isha i shoqeruar,të treja yje,pale pale,nuk i pash njëherë pa RedBull në dorë dhe të treja me iPhone 4 të bardhë.

    Leku madh.

    cer thu mer jahu der aty paska vajt muhabeti sa ju paske pa edhe ngjyren e iphonit gocave :@@
    Without deviation from the norm, progress is not possible

  15. #55
    Citim Postuar më parë nga Endless Lexo Postimin
    cer thu mer jahu der aty paska vajt muhabeti sa ju paske pa edhe ngjyren e iphonit gocave :@@
    O i madh,ku je ore ?

    Veç atë punë bënin ato,ktheheshin sa në një anë,në një anë tjetër dhe rrinin të treja me telefon në dorë,i bënin reklamë. Kurse kulmi ishte një tip që kisha ngjitur. Një moment më venë sytë rastesisht te ky tipi,ky po shifte telefonin,unë ul kokën te telefoni,ky ishte në Facebook.
    Thash me vete: WTF !!!
    Të jesh te koncerti i Armin van Buuren dhe të rrish në Facebook ? Po vjen 2012 .
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  16. #56
    Tërrrrrrrr...


    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  17. #57
    i/e regjistruar Maska e Endless
    Anëtarësuar
    17-08-2007
    Vendndodhja
    Shqiperi
    Postime
    5,119
    Citim Postuar më parë nga BlooD_VenoM Lexo Postimin
    O i madh,ku je ore ?

    Veç atë punë bënin ato,ktheheshin sa në një anë,në një anë tjetër dhe rrinin të treja me telefon në dorë,i bënin reklamë. Kurse kulmi ishte një tip që kisha ngjitur. Një moment më venë sytë rastesisht te ky tipi,ky po shifte telefonin,unë ul kokën te telefoni,ky ishte në Facebook.
    Thash me vete: WTF !!!
    Të jesh te koncerti i Armin van Buuren dhe të rrish në Facebook ? Po vjen 2012 .


    haaaa, po ku te paskan rastis keto prototipet dhe ty mo bobo. po si ste hasa ne ndonje cep aty verdall te kisha bere derrase te kisha bere. ne face miku eh? hajde pall hajde.
    Without deviation from the norm, progress is not possible

  18. #58
    Citim Postuar më parë nga Endless Lexo Postimin
    haaaa, po ku te paskan rastis keto prototipet dhe ty mo bobo. po si ste hasa ne ndonje cep aty verdall te kisha bere derrase te kisha bere. ne face miku eh? hajde pall hajde.
    Vallaj në facebook,thash ça qënka ky rrot palle kështu,nuk i vjen zor nga vetja.
    Unë isha çik më afër skenës sesa ajo çadra që ishte ngritur në mes të pistës ku ishin ato mixerat,ajo çadra e bardhë. Më përpara asaj dhe më majtas,nja 10 metër më afër skenës.
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  19. #59
    i/e regjistruar Maska e Endless
    Anëtarësuar
    17-08-2007
    Vendndodhja
    Shqiperi
    Postime
    5,119
    Citim Postuar më parë nga BlooD_VenoM Lexo Postimin
    Vallaj në facebook,thash ça qënka ky rrot palle kështu,nuk i vjen zor nga vetja.
    Unë isha çik më afër skenës sesa ajo çadra që ishte ngritur në mes të pistës ku ishin ato mixerat,ajo çadra e bardhë. Më përpara asaj dhe më majtas,nja 10 metër më afër skenës.
    po aty kam qene dhe une mor plako, dola dhe foto me gardianin qe ruante aparaturat biles lol

    po si ste paskam pare. prandaj me dukeshin disi te njohura ato fytyrat qe kishe nxjerre ne foto aty ne turem ti mua.
    Without deviation from the norm, progress is not possible

  20. #60
    Citim Postuar më parë nga Endless Lexo Postimin
    po aty kam qene dhe une mor plako, dola dhe foto me gardianin qe ruante aparaturat biles lol

    po si ste paskam pare. prandaj me dukeshin disi te njohura ato fytyrat qe kishe nxjerre ne foto aty ne turem ti mua.
    Fotografitë janë të havanës. Vallaj,aty dhe të shifje njëri që e njihje,nuk do ta dalloje.Kalova gjithë ato herë për të blerë pije aty te çadra. Nejse,herë tjetër,kur të vij Above & Beyond tani
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •