Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 36 prej 36
  1. #21
    OPENMINDED Maska e land
    Anėtarėsuar
    12-12-2003
    Postime
    7,684
    Citim Postuar mė parė nga Sea Melody Lexo Postimin
    Nuk eshte pabesia ktu,eshte fakti se non stop e dua pran vetes,kjo eshte
    Per ke e ke fjalen "ktu" avgustine : per jorganaqin apo te dashurin ?- Mos ne lere "ktu" ne ankth te madh !
    UNE JAM TI-TI JE UNE



    E LA NOSTRA GIOIA CON NOI

  2. #22
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    27-01-2004
    Postime
    2,378
    Citim Postuar mė parė nga Sea Melody Lexo Postimin
    Tek ne mbizoteron besimi,une i besoj atij sepse e njoh,por eshte nje ndjenje tjeter qe dua ta kem afer ne cdo moment,nuk ndua as te punoj,as te dal me shoqeri as asgje te bej,vetem te rrij me mua deri sa te ma shpif,pastaj do e lej te lire te bej cka te doj...
    ti je thjesht e dashuruar pas tij. menyra me e mire e te shprehurit te dashurise eshte t'a lesh njeriun me te cilin je dashuruar te lire te bej c'ka te doj. dhe nese ai ndien njelloj si ti, do doje te rrije vetem me ty dhe nuk do t'ia shpifni fare njeri tjetrit...
    imagine there's no countries...
    nje fjale, nje kuptim...
    :))))

  3. #23
    Buena Suerte Maska e MI CORAZON
    Anėtarėsuar
    21-07-2002
    Postime
    7,485
    I lexova te tera keshillat e postuara. Disa jane te ashpra, disa tallese e te tjerat sa per te kaluar kohen. Mos u tallni me njerezit, se nje dite mund t'ju bjere edhe ju.
    Une mendoj, qe familja me ngrohtesine dhe keshillat e saj luan rol te rendesishem ne kalimin e ketyre momenteve te veshtira.
    Where does a thought go when it's forgotten?

  4. #24
    Moderator Maska e benseven11
    Anėtarėsuar
    10-09-2002
    Vendndodhja
    new jersey-usa
    Postime
    13,816
    Citim Postuar mė parė nga Sea Melody Lexo Postimin
    Semundja ime me e madhe eshte i dashuri im... Nuk e kuptoj pse ne cdo moment,ne cdo sekond,perballe syve te mi me shfaqet ai.. Behem nervoze me gjithqka kur nuk e kam afer..Behem gjeloze pa arsye,du me ja thy telefonin qe me ndejt vec me mu,du me shku dikun larg ku nuk mundet me fol me kerkon pos me mu,thjesht du mu kon dikun vec me to,pa kontakt me kerkon tjeter. Du me largu kete zakon.Cka mkshilloni me vepru??
    I ka jeta keto,nuk i shpeton dot.
    Shko ne klub dhe futja nje dopjo wiski.
    dhe mendja do shkoje zikzak as do te
    shkoje ndermend ta kujtosh,lol.
    Sja vlen te mendosh aq shume
    per nje mashkull dhe ta idealizosh,
    pasi nuk
    ekziston mashkull qe ta meritoje.....
    ~~just telling the truth~~
    ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

  5. #25
    jom mo i bukri katunit Maska e TikTak
    Anėtarėsuar
    26-04-2005
    Postime
    1,633
    larg femnave te tilla se ta nxijn jeten. ke per te ra ne nai hunlesh ti zhelozja madhe qe ta shikjosh masanej
    no glove no love

  6. #26
    New York Maska e mario_kingu
    Anėtarėsuar
    09-12-2004
    Vendndodhja
    New York
    Postime
    2,225
    well ksaj qe po qe i thon fiksim i semur me lal
    ti moj vajz thu qe pa ate sri dot nervozohesh po pa njofur ate si ja beje ???????
    ec me lal se tere ketu kemi dashuru apo kemi pelqyer por te tere duam space/hapsire


    un mendoj qe duhet te shikosh ndonje doktor te skizofrenies nese e ke me te vertet se ndyrshe do mbetesh pa ate fare edhe pastaj imagjino cdo besh ????
    Partizoni

  7. #27
    Unica Fede Unica Passione Maska e Boy
    Anėtarėsuar
    07-01-2010
    Vendndodhja
    Rome
    Postime
    1,079
    Ke nje mungese te theksuar posesiviteti!
    Perchč er coro che famo tutti quanti insieme
    dice LAZIO sei grande te volemo bene!

  8. #28
    Shiko beji nje pyetje vetes tende
    NESE E SHIKOJ ME TJETER CDO BEJ?
    nese pergjigjen qe do japesh eshte do e vras me vrap ne doktori
    Kthe respektin me respekt... perballo me gjakftohtesi provokimet... dhe dhuroji hipokrizise indiferencen tende ...

  9. #29
    Larguar Maska e Noellag
    Anėtarėsuar
    23-09-2009
    Vendndodhja
    Ne zemrat tuaja
    Postime
    2,583
    Citim Postuar mė parė nga Sea Melody Lexo Postimin
    Semundja ime me e madhe eshte i dashuri im... Nuk e kuptoj pse ne cdo moment,ne cdo sekond,perballe syve te mi me shfaqet ai.. Behem nervoze me gjithqka kur nuk e kam afer..Behem gjeloze pa arsye,du me ja thy telefonin qe me ndejt vec me mu,du me shku dikun larg ku nuk mundet me fol me kerkon pos me mu,thjesht du mu kon dikun vec me to,pa kontakt me kerkon tjeter. Du me largu kete zakon.Cka mkshilloni me vepru??
    Sigurisht semundje. Vuan nga semundja e dashurise. Me mire te vuash nga dashuria se te vuash nga trishtimi.
    Keshilla ime eshte te them perjetoje kete deri sa te normalizohet. Ndenjat e cmendura ne fillim jane te shfrenuara, pastaj me kalimin e kohes zbuten dhe zgjedhin rrugen arsyetimit. Kjo nuk do te thote qe dashuron me pak ,por thjesht dashuron me qete.

    Edhe dashuria ka nje semundje, xhelozia. Kur e dashuron nje njeri ndjen xhelozi, vetem se te mos jete xhelozi e tepruar.
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Noellag : 05-11-2011 mė 08:14
    Larguar

    Duhet te perjetosh shume qe te behesh njeri

  10. #30
    faraone Maska e tutankamon
    Anėtarėsuar
    11-03-2009
    Vendndodhja
    perball komshiut
    Postime
    3,009
    Citim Postuar mė parė nga Sea Melody Lexo Postimin
    Semundja ime me e madhe eshte i dashuri im... Nuk e kuptoj pse ne cdo moment,ne cdo sekond,perballe syve te mi me shfaqet ai.. Behem nervoze me gjithqka kur nuk e kam afer..Behem gjeloze pa arsye,du me ja thy telefonin qe me ndejt vec me mu,du me shku dikun larg ku nuk mundet me fol me kerkon pos me mu,thjesht du mu kon dikun vec me to,pa kontakt me kerkon tjeter. Du me largu kete zakon.Cka mkshilloni me vepru??
    me i ra shkurt...ti ta nxike jeten goce ..ppp
    Cdo Gje Ne Jete Paguhet , Eshte Thjeshte Ceshtje Kohe . . .

  11. #31
    i/e regjistruar Maska e stern
    Anėtarėsuar
    09-10-2008
    Postime
    5,034
    Citim Postuar mė parė nga Sea Melody Lexo Postimin
    Semundja ime me e madhe eshte i dashuri im... Nuk e kuptoj pse ne cdo moment,ne cdo sekond,perballe syve te mi me shfaqet ai.. Behem nervoze me gjithqka kur nuk e kam afer..Behem gjeloze pa arsye,du me ja thy telefonin qe me ndejt vec me mu,du me shku dikun larg ku nuk mundet me fol me kerkon pos me mu,thjesht du mu kon dikun vec me to,pa kontakt me kerkon tjeter. Du me largu kete zakon.Cka mkshilloni me vepru??

    Sea Melody

    Mos harro se nė ditėt tona mundėsitė pėr tė tradhtuar janė shumėfishuar, prandaj ėshtė e pamundur ta mbash partnerin tė lidhur me pranga. Strategjia e vetme e vlefshme pėr tė shmangur tradhtitė dhe xhelozinė ėshtė tė mos lejosh qė tjetri tė lodhet me ty. Pra shmang rutinėn dhe pėrdor fantazinė nė marrėdhėnien tende me te dashurin.
    "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist für das Auge unsichtbar."


  12. #32
    hallall ta boft Zoti... Kaps boje majmunin
    Revolution 1848

  13. #33
    i/e regjistruar Maska e mardo
    Anėtarėsuar
    06-04-2011
    Postime
    325
    keep walking .......

  14. #34
    i/e regjistruar Maska e mia@
    Anėtarėsuar
    11-01-2008
    Vendndodhja
    Twilight Zone...
    Postime
    10,676
    Nuk e kuptoj ce do partnerin 24 ore pas vetes?!
    Mahhhhh, vetem neper telenovela duket ''romantike'' dicka e tille.
    Feelings change - memories don't.

  15. #35
    jom mo i bukri katunit Maska e TikTak
    Anėtarėsuar
    26-04-2005
    Postime
    1,633
    1 or ose 2 mjafto me qen me partnerin. po kshu njit pas tajares vallaj se du. kom pas njonen i her qe me merte ne tel cdo dit. naiher ene 2 her mdite. masanej ankohej pse nuk e mersha un. po te len rradh ti mi kaqole me te mur hahahahaha
    no glove no love

  16. #36
    i/e regjistruar Maska e Sofi _
    Anėtarėsuar
    09-04-2011
    Postime
    494
    Citim Postuar mė parė nga TikTak Lexo Postimin
    ... kom pas njonen i her qe me merte ne tel cdo dit. naiher ene 2 her mdite. masanej ankohej pse nuk e mersha un. po te len rradh ti mi kaqole me te mur hahahahaha
    ahahaha

    per hapsen e temes: mos u fiksoni kaq keq se s'merret dot fryme ashtu lol.

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •