Close
Faqja 3 prej 46 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 911
 1. #41
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  64 falenderime nė 58 postime
  ke dhe kete mobile.de,por me mira eshte autoscout24.pseudonimi shume i bukur

 2. #42
  ***LOVE*** Maska e Tironcja_BLN
  Anėtarėsuar
  01-02-2008
  Vendndodhja
  Berlin City
  Mosha
  34
  Postime
  3,452
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 10 postime
  autoscout24 esht me e mira si ta kan shkrujt dhe me lart..po ti provoje shtype dhe ke google auto kauf in deutschland(me ble makin ne gjermani) mos te del ndonje gje...

 3. #43
  ***LOVE*** Maska e Tironcja_BLN
  Anėtarėsuar
  01-02-2008
  Vendndodhja
  Berlin City
  Mosha
  34
  Postime
  3,452
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 10 postime
  ke 3 million fillon ke frik te cosh nje makin ne shqiperi...

 4. #44
  Perjashtuar Maska e R3nato
  Anėtarėsuar
  27-08-2003
  Vendndodhja
  TiRoNe
  Mosha
  32
  Postime
  398
  Faleminderit
  1
  3 falenderime nė 3 postime
  Zari 3.5 shkon dogana por me e bo me lire duhet me te kap 10 vjecari dmth 1998 e lart

 5. #45
  FaiLuReIsNoTaNoPtioN Maska e zeripopullit
  Anėtarėsuar
  03-02-2008
  Postime
  121
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  shume faleminderit per ndihmen tuaj, do ti shikoj njehere

  gjith te mirat

 6. #46
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-10-2006
  Postime
  246
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Domethene me shume leverdi ke me marr i golf 4 kshu? Se kta fillojne nga 98 e siper, po sa me lire mund te veje o plak di gjo?

 7. #47
  Perjashtuar Maska e R3nato
  Anėtarėsuar
  27-08-2003
  Vendndodhja
  TiRoNe
  Mosha
  32
  Postime
  398
  Faleminderit
  1
  3 falenderime nė 3 postime
  zari me marr golf 4 e vitit 98 e lart varet me kubiket e motorrit 1.9
  1 milion e 900 mije

 8. #48
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,892
  Faleminderit
  59
  119 falenderime nė 109 postime
  mir ke bo qe ke hap kte teme..

  e hape qe e hape per shqiperine..dilni dhe te kosova..

  pra si eshte kjo punene kosove..
  aty thon nuk lejojn futjen e kerrave nen vitin 2000.

  na sqaroni pra me hollesisht per kto ceshtje si ne shqiperi si ne kosove..

 9. #49
  The World Is Yours Maska e J@mes
  Anėtarėsuar
  27-05-2002
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  39
  Postime
  1,969
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  Para 1 viti di qe nje miku im pagoi rreth 2milion dogane per Golf3 1.9
  Mbase tani ka ndryshuar, s'kam informacion.
  »« ¤ »«Ź£ŠŲ®ĀŠŲ»« ¤ »«

 10. #50
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  64 falenderime nė 58 postime
  Vjet vjerri im ka pagu gati 3000euro per nje benz200 nafte

 11. #51
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-10-2006
  Postime
  246
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga _Kingu^Tirones_ Lexo Postimin
  zari me marr golf 4 e vitit 98 e lart varet me kubiket e motorrit 1.9
  1 milion e 900 mije
  Po tall lesht ti apo ca tani? Se po qe kshu burrash ja vleka me sjell i katc se aty aty veka puna nejse do pysim iher nga doganat andej pastaj shofim e bejme gjithesesi flm vlla

 12. #52
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  06-05-2005
  Vendndodhja
  Shkoder
  Postime
  139
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga zari Lexo Postimin
  Po tall lesht ti apo ca tani? Se po qe kshu burrash ja vleka me sjell i katc se aty aty veka puna nejse do pysim iher nga doganat andej pastaj shofim e bejme gjithesesi flm vlla
  Po me leverdi ke me marr golf 4 se sic e thane dogana per makinat e vitit 97 e poshte eshte me e larte se per prodhimet me te reja. Por sesa eshte taman nuk e di, varion per secilen makine.

 13. #53
  Hands up! Maska e Jack Watson
  Anėtarėsuar
  30-04-2007
  Vendndodhja
  Tiron'
  Postime
  4,577
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Ėshtė edhe kjo faqja: www.mobile.de
  Life's too short to remove USB safely.

 14. #54
  Student Maska e Artur_1985
  Anėtarėsuar
  05-03-2003
  Postime
  46
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  http://www.autoscout24.de/List.aspx?...t=price&zipc=D

  Ketu ke linkun direkt per mercedeza .

 15. #55
  PEDAGOG Maska e Pyes_Lotin
  Anėtarėsuar
  07-06-2002
  Vendndodhja
  Chelsea
  Postime
  1,691
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  di gje njeri per Audi A4 viti 2006 ?...
  Jam JETUS jo TREGUS!.

 16. #56
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime
  O cuna mos u lodhni kot shikoni cilindraten e makines dhe na e thoni dhe do tju japim nje shifer te sakte..Mire do te ishte te ishte nen 1900 cm3...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 17. #57
  atdhetar Maska e bledikorcari
  Anėtarėsuar
  29-02-2008
  Vendndodhja
  duke bere cicin ne omonia
  Postime
  289
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ka autobus nga athina per ne tirane dhe anasjelltas pothuajse perdite,te pakten qe nga athina ka se e di kete gje.ket u ne athine autobuzat ndalojne afer qendres se athines ne "platia karaiskaki"
  PERETH FLAMURIT TE PERBASHKUAR ME NJE DESHIRE ME NJE QELLIM

 18. #58
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime
  Nga tirana ne athine ka autobusa perdite sepse tani afer e bera vet rrugen...Bileten e preva 55 euro...
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 19. #59
  Texas Ranger Maska e Clauss
  Anėtarėsuar
  19-06-2003
  Vendndodhja
  Athens
  Postime
  1,486
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga Duaje Siveten Lexo Postimin
  Falemnderit, klauss.

  do te isha i interesuar per te dyja, se e di qe tren nuk ka (vetem po e pat bere mehmeti me koke te vet)
  ok. per aviona shiko te www.airtickets.gr. me duket se ka dhe Olympic dhe shqiptare. rreth 100E kur kerkoja une.

  me autobuz mund te ikesh me firme shqiptare ose greke. shqipot ishin 25E one way kur ika une, ne gusht, po tani me naften eshte rritur dhe cmimi i thanave keshtu qe mund te jete me shume. paradoks eshte fakti qe cmimi ishte 25E njelloj vije ne gjirokaster apo ne tirane. 25E pike. te gjitha firmat jane afer stacionit te metrose Metaksourgeio. (www.ametro.gr, www.driveme.gr) Nisen rreth 8. te jesh i/e pergatitur per corape te palara, foshja qe ulerijne, radio ne kulm dhe pergjithesisht njerez kompetente ne te gjitha fushat e jetes/shkences qe bisedojme sikur jane shurdhuar. mp3 player me kufje me patjeter me vete.

  me greket mund e dalesh ne kakavije dhe pastaj andeja me tjeter. me shtrenjte. me rehat though
  You were meant for me. Perhaps as a punishment.

 20. #60
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-10-2006
  Postime
  246
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Po he mer plak Golf SDI ose TDI viti 98, 1900 cc na e gje dot sa shkon? Mos u lodh shume edhe po se gjete ska gje. I thash njerit ik pyt ne dogane po ku e rru njeri.

Faqja 3 prej 46 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •