Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 15
  1. #1
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    17-10-2007
    Vendndodhja
    Ne Mesfush!!
    Postime
    387

    VIDEO: Eliza Dushku e mbuluar me shami viziton xhamitë në Tetovë

    Pas vizitës që i bëri vendlindjes së saj Korçës ku edhe u nderua me titullin ambasadore për kulturë dhe dhënies së nënshtetësisë nga presidenti i Shqipërisë Bamir Topi, ylli shqiptar i Holivudit Eliza Dushku, ka vizituar sot edhe Tetovën.



    Ajo e mbuluar me shami, dhe në shoqëri të aktorit tetovar, Blerim Destani, fillimisht vizitoi Xhaminë e larme dhe më pas edhe Teqenë Arabati BABA në Tetovë.

    “Deshëm të bëjmë një dokumentar për Shqipërinë dhe e dimë se Maqedonia është shtëpia e shumë shqiptarëve si Nënë Tereza, Leka i Madh, dhe jam shumë krenare ta tregoj këtë në dokumentar pra të tregoj përvojën time këtu. Gjithë jetën time në Amerikë shumë njerëz as që e dinë se ku gjendet Shqipëria ata se gjenin dot as edhe në hartë. Më thonin je armene, u thosha jo jam shqiptare pra e kam me rëndësi këtë”, deklaroi Eliza Dushku.

    “Do jetë edhe xhamia e pashës në dokumentar sepse kemi incizuar edhe një kishë, kështu që është një kënaqësi për mua t’i prezantoj xhaminë 500 vjet të vjetër të Tetovës dhe së shpejti do del dokumentari që do e shoh e tërë bota sa të bukura janë vendet shqiptare”, u shpreh Blerim Destani, aktor.




  2. #2
    Intifada verzioni 4.0 Maska e mesia4ever
    Anëtarësuar
    01-12-2006
    Vendndodhja
    Guinea
    Postime
    6,386
    Epo hoxha nuk do ta priste keshtu ne xhami

    http://www.popscribe.com/wp-content/...01-478x689.jpg

  3. #3
    Skandinavien Maska e TetovaMas
    Anëtarësuar
    20-03-2008
    Vendndodhja
    Te vendi i xhenetit
    Postime
    2,664
    Citim Postuar më parë nga mesia4ever Lexo Postimin
    Epo hoxha nuk do ta priste keshtu ne xhami

    http://www.popscribe.com/wp-content/...01-478x689.jpg
    Hahahahaha !!!!

  4. #4
    i/e regjistruar Maska e toni54
    Anëtarësuar
    25-02-2010
    Postime
    3,776
    ani hajbaft mire paska bere...

  5. #5
    Vete zot, vete shkop Maska e jarigas
    Anëtarësuar
    21-03-2003
    Vendndodhja
    Napoli,Italy
    Postime
    5,221
    Po edhe papa hoqi kepucet kur hyri ne xhami, e pastaj??!!
    Sipas vendit behet kuvendi, -thote populli.....asnjeri nuk do te guxonte te hynte ne opera me mbathje plazhi.....
    Jarigas

  6. #6
    i/e regjistruar Maska e joss
    Anëtarësuar
    15-09-2005
    Postime
    311
    ne festen e birres ne korce ishte me te dashurin, nje makiato te gjate...........

  7. #7
    EAGLE warrior Maska e MafiaWarz
    Anëtarësuar
    12-05-2010
    Postime
    1,787
    a qaq e nevojshme osht sa edhe me hap tem per ket lajm a?
    Praises due to the most high, Allah

    Praises due to the most fly, Prada

    Baby, I'm magic, ta-dah

  8. #8
    Meriton kjo teme? jo lol

    Gjithë jetën time në Amerikë shumë njerëz as që e dinë se ku gjendet Shqipëria ata se gjenin dot as edhe në hartë.
    Po, se mos dine vende te tjera Amerikanet >.>
    We never really grow up, we only learn how to act in public.

  9. #9
    Dominus Albanae Maska e Geri Tr
    Anëtarësuar
    17-08-2009
    Vendndodhja
    Tirana the Shitty Metropolis
    Postime
    1,837
    pun e madhe e se shef se sa shume po na rruhet
    Të gjitha gjërat që ne shohim apo duken, janë vetëm një ëndërr brenda një ëndrre

  10. #10
    i/e regjistruar Maska e Nete
    Anëtarësuar
    13-04-2009
    Postime
    8,688
    Flm per viziten, Eliza&Blerim...

  11. #11
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    15-08-2011
    Postime
    62
    Citim Postuar më parë nga gatusso Lexo Postimin
    Pas vizitës që i bëri vendlindjes së saj Korçës ku edhe u nderua me titullin ambasadore për kulturë dhe dhënies së nënshtetësisë nga presidenti i Shqipërisë Bamir Topi, ylli shqiptar i Holivudit Eliza Dushku, ka vizituar sot edhe Tetovën.



    Ajo e mbuluar me shami, dhe në shoqëri të aktorit tetovar, Blerim Destani, fillimisht vizitoi Xhaminë e larme dhe më pas edhe Teqenë Arabati BABA në Tetovë.

    “Deshëm të bëjmë një dokumentar për Shqipërinë dhe e dimë se Maqedonia është shtëpia e shumë shqiptarëve si Nënë Tereza, Leka i Madh, dhe jam shumë krenare ta tregoj këtë në dokumentar pra të tregoj përvojën time këtu. Gjithë jetën time në Amerikë shumë njerëz as që e dinë se ku gjendet Shqipëria ata se gjenin dot as edhe në hartë. Më thonin je armene, u thosha jo jam shqiptare pra e kam me rëndësi këtë”, deklaroi Eliza Dushku.

    “Do jetë edhe xhamia e pashës në dokumentar sepse kemi incizuar edhe një kishë, kështu që është një kënaqësi për mua t’i prezantoj xhaminë 500 vjet të vjetër të Tetovës dhe së shpejti do del dokumentari që do e shoh e tërë bota sa të bukura janë vendet shqiptare”, u shpreh Blerim Destani, aktor.



    http://www.youtube.com/watch?v=PUQYf...layer_embedded
    ahhahahaah Aman mos jau trego ket video se direkt rradikalet muslimane do te bejne video ne youtube me titulli : Si katolikja Eliza Dushku e pranoj Islamin.
    Ndryshuar për herë të fundit nga Nikk : 15-08-2011 më 14:03

  12. #12
    100%shqiptare Maska e loneeagle
    Anëtarësuar
    25-04-2002
    Vendndodhja
    not where i want to be
    Postime
    4,224
    Citim Postuar më parë nga thirsty Lexo Postimin
    Meriton kjo teme? jo lol


    Po, se mos dine vende te tjera Amerikanet >.>
    Bravo ka shume rob te trashe ketu. Por kur luajne te zgjuarin lol ah romania aahah no Albanian we are not gypsies. ahaha Nik pse jo thua. BTW ku shqiptari tjetri blerimi me ket, rob me te cthurur nuk ka tani luan te ndershim ne xhami please.
    I LOVE GOD

    j&g

  13. #13
    Citim Postuar më parë nga **** Lexo Postimin
    Bravo ka shume rob te trashe ketu. Por kur luajne te zgjuarin lol ah romania aahah no Albanian we are not gypsies. ahaha Nik pse jo thua. BTW ku shqiptari tjetri blerimi me ket, rob me te cthurur nuk ka tani luan te ndershim ne xhami please.
    Po moj Reze bubureze, vertet ka shume te trashe, biles kur vjen puna tek gjeografia, shumica jane te trashe, nuk e dine

    Ke nje ves te keq, ne nje paragraf, i pergjigjesh me shume se nje njeriu... ndaji pak, se nganjehere mos edhe te mos e shikoj dhe do mendosh se mos po te injoroj
    We never really grow up, we only learn how to act in public.

  14. #14
    i/e regjistruar Maska e beni33
    Anëtarësuar
    27-04-2008
    Postime
    4,230
    respekt per ket aktore shqiptare nuk haron se esht shqiptare mesim pr disa femra shqiptare ju vjen trup te flasin shqip kur shkojn ne perendim

  15. #15
    IT Professionals Maska e Sirius
    Anëtarësuar
    13-11-2002
    Vendndodhja
    Geneve
    Postime
    583
    Citim Postuar më parë nga thirsty Lexo Postimin
    Meriton kjo teme? jo lol


    Po, se mos dine vende te tjera Amerikanet >.>

    Ja ku ja thot i ziu at cka ka pohuar...


Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •