Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 15
 1. #1
  Perjashtuar
  Antarsuar
  17-10-2007
  Vendndodhja
  Ne Mesfush!!
  Postime
  387

  VIDEO: Eliza Dushku e mbuluar me shami viziton xhamit n Tetov

  Pas vizits q i bri vendlindjes s saj Kors ku edhe u nderua me titullin ambasadore pr kultur dhe dhnies s nnshtetsis nga presidenti i Shqipris Bamir Topi, ylli shqiptar i Holivudit Eliza Dushku, ka vizituar sot edhe Tetovn.  Ajo e mbuluar me shami, dhe n shoqri t aktorit tetovar, Blerim Destani, fillimisht vizitoi Xhamin e larme dhe m pas edhe Teqen Arabati BABA n Tetov.

  Deshm t bjm nj dokumentar pr Shqiprin dhe e dim se Maqedonia sht shtpia e shum shqiptarve si Nn Tereza, Leka i Madh, dhe jam shum krenare ta tregoj kt n dokumentar pra t tregoj prvojn time ktu. Gjith jetn time n Amerik shum njerz as q e din se ku gjendet Shqipria ata se gjenin dot as edhe n hart. M thonin je armene, u thosha jo jam shqiptare pra e kam me rndsi kt, deklaroi Eliza Dushku.

  Do jet edhe xhamia e pashs n dokumentar sepse kemi incizuar edhe nj kish, kshtu q sht nj knaqsi pr mua ti prezantoj xhamin 500 vjet t vjetr t Tetovs dhe s shpejti do del dokumentari q do e shoh e tr bota sa t bukura jan vendet shqiptare, u shpreh Blerim Destani, aktor.
 2. #2
  Intifada verzioni 4.0 Maska e mesia4ever
  Antarsuar
  01-12-2006
  Vendndodhja
  Guinea
  Postime
  6,387
  Epo hoxha nuk do ta priste keshtu ne xhami

  http://www.popscribe.com/wp-content/...01-478x689.jpg

 3. #3
  Skandinavien Maska e TetovaMas
  Antarsuar
  20-03-2008
  Vendndodhja
  Te vendi i xhenetit
  Postime
  2,665
  Citim Postuar m par nga mesia4ever Lexo Postimin
  Epo hoxha nuk do ta priste keshtu ne xhami

  http://www.popscribe.com/wp-content/...01-478x689.jpg
  Hahahahaha !!!!

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e toni54
  Antarsuar
  25-02-2010
  Postime
  3,778
  ani hajbaft mire paska bere...

 5. #5
  Vete zot, vete shkop Maska e jarigas
  Antarsuar
  21-03-2003
  Vendndodhja
  Napoli,Italy
  Mosha
  49
  Postime
  5,221
  Po edhe papa hoqi kepucet kur hyri ne xhami, e pastaj??!!
  Sipas vendit behet kuvendi, -thote populli.....asnjeri nuk do te guxonte te hynte ne opera me mbathje plazhi.....
  Jarigas

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e joss
  Antarsuar
  15-09-2005
  Postime
  311
  ne festen e birres ne korce ishte me te dashurin, nje makiato te gjate...........

 7. #7
  a qaq e nevojshme osht sa edhe me hap tem per ket lajm a?
  Praises due to the most high, Allah

  Praises due to the most fly, Prada

  Baby, I'm magic, ta-dah

 8. #8
  Perjashtuar
  Antarsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,667
  Meriton kjo teme? jo lol

  Gjith jetn time n Amerik shum njerz as q e din se ku gjendet Shqipria ata se gjenin dot as edhe n hart.
  Po, se mos dine vende te tjera Amerikanet >.>

 9. #9
  Dominus Albanae Maska e Geri Tr
  Antarsuar
  17-08-2009
  Vendndodhja
  Tirana the Shitty Metropolis
  Postime
  1,837
  pun e madhe e se shef se sa shume po na rruhet
  T gjitha gjrat q ne shohim apo duken, jan vetm nj ndrr brenda nj ndrre

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Antarsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,689
  Flm per viziten, Eliza&Blerim...

 11. #11
  Perjashtuar
  Antarsuar
  15-08-2011
  Postime
  62
  Citim Postuar m par nga gatusso Lexo Postimin
  Pas vizits q i bri vendlindjes s saj Kors ku edhe u nderua me titullin ambasadore pr kultur dhe dhnies s nnshtetsis nga presidenti i Shqipris Bamir Topi, ylli shqiptar i Holivudit Eliza Dushku, ka vizituar sot edhe Tetovn.  Ajo e mbuluar me shami, dhe n shoqri t aktorit tetovar, Blerim Destani, fillimisht vizitoi Xhamin e larme dhe m pas edhe Teqen Arabati BABA n Tetov.

  “Deshm t bjm nj dokumentar pr Shqiprin dhe e dim se Maqedonia sht shtpia e shum shqiptarve si Nn Tereza, Leka i Madh, dhe jam shum krenare ta tregoj kt n dokumentar pra t tregoj prvojn time ktu. Gjith jetn time n Amerik shum njerz as q e din se ku gjendet Shqipria ata se gjenin dot as edhe n hart. M thonin je armene, u thosha jo jam shqiptare pra e kam me rndsi kt”, deklaroi Eliza Dushku.

  “Do jet edhe xhamia e pashs n dokumentar sepse kemi incizuar edhe nj kish, kshtu q sht nj knaqsi pr mua t’i prezantoj xhamin 500 vjet t vjetr t Tetovs dhe s shpejti do del dokumentari q do e shoh e tr bota sa t bukura jan vendet shqiptare”, u shpreh Blerim Destani, aktor.  http://www.youtube.com/watch?v=PUQYf...layer_embedded
  ahhahahaah Aman mos jau trego ket video se direkt rradikalet muslimane do te bejne video ne youtube me titulli : Si katolikja Eliza Dushku e pranoj Islamin.
  Ndryshuar pr her t fundit nga Nikk : 15-08-2011 m 14:03

 12. #12
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Antarsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  38
  Postime
  4,227
  Citim Postuar m par nga thirsty Lexo Postimin
  Meriton kjo teme? jo lol


  Po, se mos dine vende te tjera Amerikanet >.>
  Bravo ka shume rob te trashe ketu. Por kur luajne te zgjuarin lol ah romania aahah no Albanian we are not gypsies. ahaha Nik pse jo thua. BTW ku shqiptari tjetri blerimi me ket, rob me te cthurur nuk ka tani luan te ndershim ne xhami please.
  I LOVE GOD

  j&g

 13. #13
  Perjashtuar
  Antarsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,667
  Citim Postuar m par nga **** Lexo Postimin
  Bravo ka shume rob te trashe ketu. Por kur luajne te zgjuarin lol ah romania aahah no Albanian we are not gypsies. ahaha Nik pse jo thua. BTW ku shqiptari tjetri blerimi me ket, rob me te cthurur nuk ka tani luan te ndershim ne xhami please.
  Po moj Reze bubureze, vertet ka shume te trashe, biles kur vjen puna tek gjeografia, shumica jane te trashe, nuk e dine

  Ke nje ves te keq, ne nje paragraf, i pergjigjesh me shume se nje njeriu... ndaji pak, se nganjehere mos edhe te mos e shikoj dhe do mendosh se mos po te injoroj

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e beni33
  Antarsuar
  27-04-2008
  Postime
  4,233
  respekt per ket aktore shqiptare nuk haron se esht shqiptare mesim pr disa femra shqiptare ju vjen trup te flasin shqip kur shkojn ne perendim

 15. #15
  IT Professionals Maska e Sirius
  Antarsuar
  13-11-2002
  Vendndodhja
  Geneve
  Postime
  583
  Citim Postuar m par nga thirsty Lexo Postimin
  Meriton kjo teme? jo lol


  Po, se mos dine vende te tjera Amerikanet >.>

  Ja ku ja thot i ziu at cka ka pohuar...


Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •