Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  IT Professionals Maska e Sirius
  Antarsuar
  13-11-2002
  Vendndodhja
  Geneve
  Postime
  583

  Aplikacionet m interesante pr iPhone

  Po e filloj me nje app qe eshte bere nga Logitech dhe ju mundeson te perdorni iPhone-in tuaj ne vend te Miut.

  Logitech Touch Mouse Server

  Emri: logitech-touch-mouse-server25041.png

Shikime: 3615

Madhsia: 17.4 KB

  Prog per pc mund ta shkarkoni ketu.

  Kurse app per iPone mund ta shkqrkoni ketu ose nga App Store.


  Jeni te mirpritur te postoni app qe ja vlen te provohen klm.

 2. #2
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  25-04-2007
  Postime
  630
  Me ra ne sy nje aplikacion per track si iTracker aq i mire sa edhe i keq per mundesin e perdorimit te tij
  Regjistron vendodhjen e pasijes dhe ju mund ta shikoni permes nje llogarie qe do ta hapni ne koh reale.
  Duket shum problem per tu vjedhur paisja sepse ajo regjistron kordinatat qdo 2 ore, dhe shum mundesi tjera per remote.
  fut ket sistem edhe ne makine nese ajo esht shum e shtrejt, duket nje menyre shum e sigurt nga vjedhja etj.\

  Po kuptohet qe edhe mund te keqperdoret duke regjistruar paisjen e dikujt ne emer te juajin dhe aj person esht i percjellun ka do qe te shkoj...

  Mund ta shkarkoni nga repositor zyrtar ne cydia dhe licensimi dot kushtoj 13$
  sj99.com/itracker/index_en.html

  ose ketu punon ende duke e licensuar aplikacionin free
  k.xsellize.com/iuss/

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •