Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 10
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e mardo
  Antarsuar
  06-04-2011
  Postime
  325

  Bashkia Tiran: Pezullohen 67 ndrtime pa leje

  Bashkia e Tirans njoftoi sot pezullimin e nj numri t konsiderueshm ndrtimesh pa leje.

  Zdhnsja e Bashkis, Anila Bisha tha sot se gjat ktyre ditve Bashkia e Tirans ka evidentuar dhe m pas pezulluar n total 67 ndrtime pa leje.

  Ajo u bri thirrje qytetarve t kryeqytetit q t distancohen dhe t denoncojn rastet e ndrtimeve pa leje. Mos ndrtoni pa leje, nuk do t tolerohen, n do rast prgjegjsit do t ballafaqohen me ligjin- tha zdhnsja.

  Bashkia ka vn n dispozicion t do kujt edhe nj numr telefoni ku mund t denoncohen t gjitha rastet e ndrtimeve pa leje. Zdhnsja tha se, Bashkia i fton qytetart q t denoncojn do rast t ndrtimeve pa leje n kt numr telefoni; 2419465.

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e mardo
  Antarsuar
  06-04-2011
  Postime
  325
  hajd per hajer ......do zoti ndryshon dicka ne politiken tone

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e stern
  Antarsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,038
  Bravo kashtu ka lezet
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist fr das Auge unsichtbar."


 4. #4
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  12-02-2011
  Vendndodhja
  Antarkdite
  Postime
  626
  Bukur....... keshtu duhet fillu muhabeti duke trondit mafien e kuqe te ndertimit.
  Vazhdo Lul, se je ne rruge te mare plako!
  moj Evrope moj k*rve qemotit, ndave tokat e Shqipnise me ushqye kelyshet e Rusise

 5. #5
  Besimtar Katolik Maska e altint71
  Antarsuar
  27-09-2008
  Vendndodhja
  Itali
  Mosha
  50
  Postime
  933
  Shum mire,shpesojme qe te vazhdojne keshtu e mos te jete vetem hovi fillimit.
  Un per vete isha ne tirane ne qershor e mu desh me prish perball apartamntit portes time murin dhe porten dritaren qe kishin ndertu ato perball kishin zon gjusmen e hyrjes!!!!!i mora dhe leket e prishjes -)personit qe ja kishte shit e u merte me keto pislliqe.E forta se kuzhinen e vet e kishin futur prej dritare per faktin se e kishte ngushtu hyrjen ne atee fare feje....nga kalaja domes vinin.
  por jo mer tu bofsha se un sdo heq hekrat e drirtares me fyt kuzhinene dollapet,pritna zot se me cnjerez te marr kemi me bo.
  Ndryshuar pr her t fundit nga altint71 : 03-08-2011 m 15:16

 6. #6
  Lab 100% Maska e Station
  Antarsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipri
  Postime
  6,625
  Vrtet u gnjen mndja se Lulashi do punoj pr qytetart e Tirans???

 7. #7
  Citim Postuar m par nga Station Lexo Postimin
  Vrtet u gnjen mndja se Lulashi do punoj pr qytetart e Tirans???
  haha, me lexove ne mendje! Si fillim ai duhet ti leviz ca gure se perndryshe do e kritikonin qysh ne muajin e pare... ja do e shihni pas ca muaj! Sic kane bere te tjeret para tija, e sic bejne ne pergjithesi ato qe behen drejtor ne ndonje istitucion...fillojne karrieren e tyre me zhurme duke bere shume ndryshime e rregullime e pastaj cuditerisht harrohen!

  La vita non si spiega, si VIVE!

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Antarsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,682
  Ku lexova nje shkrim te Ballkan Web qe po betonizon bregun e Vlores babai i Lulit me kompleksin qe po nderton? Ka bere dhe shkelje te ligjit pasi nuk ka zene me shume sip. toke se sa i eshte lejuar?
  Feelings change - memories don't.

 9. #9
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-01-2011
  Postime
  2,425
  jo vetem kaq por duhet te detyrohen pronaret e pallateve te permbushin kushtet, kanalizimet, uji, dritat nuk duhet te veshtiresojne jeten e atyre qe kane paguara miliona leke per apartamentin e tyre ne tirane.

 10. #10
  Uauuuuuuuu!
  She nuk e di akoma what po ben lol!
  Sidoqofte bravaaaavooo!
  Paqe!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •