Close
Faqja 1 prej 52 1231151 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 1021
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,460
  Faleminderit
  295
  123 falenderime nė 103 postime

  2043 barsaleta

  Djemte mu bene rrugace, por ama nipin e vogel e kam shume te edukuar.
  Me thote perhere:
  - Gjyshi, te lutem ta bej nje po.rdhe ?
  Unė jam njeri i thjeshtė.
  Kėnaqem me pak.
  Mė mjafton mė e mira.

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar 2043 pėr postimin:


 3. #2
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime nė 21 postime
  Citim Postuar mė parė nga 2043 Lexo Postimin
  Djemte mu bene rrugace, por ama nipin e vogel e kam shume te edukuar.
  Me thote perhere:
  - Gjyshi, te lutem ta bej nje po.rdhe ?
  Ta gėzosh temėn qė ke hapur, Ty tė takon njė tem e tillė.

 4. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,460
  Faleminderit
  295
  123 falenderime nė 103 postime
  trimi i mire me shoke shume ( ani le te jene nga parti te tjera )
  Unė jam njeri i thjeshtė.
  Kėnaqem me pak.
  Mė mjafton mė e mira.

 5. #4
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime nė 21 postime
  Shefi nė njė stacion policie u thotė policėve qė tė rreshtohen sipas arsimit qė kanė.
  Filluan rreshtat tė plotėsohen, me fillore, me tė mesme, me tė lartė etj....
  Njė polic bridhte nga rreshti nė rresht dhe nuk e zinte vėndi.
  Shefi i inatosur e pyet:
  -Po ti ēa ke qė nuk tė zė b.ytha vėnd?
  -Unė nuk kam asnjė lloj arsimi dhe nuk di ku tė rreshtohem- ja kthen polici.
  -Ti vihu nė rresht prapa meje- i thot shefi.

 6. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Station pėr postimin:


 7. #5
  i/e regjistruar Maska e stern
  Anėtarėsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 12 postime
  Citim Postuar mė parė nga Station Lexo Postimin
  Shefi nė njė stacion policie u thotė policėve qė tė rreshtohen sipas arsimit qė kanė.
  Filluan rreshtat tė plotėsohen, me fillore, me tė mesme, me tė lartė etj....
  Njė polic bridhte nga rreshti nė rresht dhe nuk e zinte vėndi.
  Shefi i inatosur e pyet:
  -Po ti ēa ke qė nuk tė zė b.ytha vėnd?
  -Unė nuk kam asnjė lloj arsimi dhe nuk di ku tė rreshtohem- ja kthen polici.
  -Ti vihu nė rresht prapa meje- i thot shefi
  .
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist für das Auge unsichtbar."


 8. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar stern pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 9. #6
  i/e regjistruar Maska e Marya
  Anėtarėsuar
  10-05-2009
  Postime
  4,698
  Faleminderit
  106
  126 falenderime nė 91 postime
  Citim Postuar mė parė nga Station Lexo Postimin
  Shefi nė njė stacion policie u thotė policėve qė tė rreshtohen sipas arsimit qė kanė.
  Filluan rreshtat tė plotėsohen, me fillore, me tė mesme, me tė lartė etj....
  Njė polic bridhte nga rreshti nė rresht dhe nuk e zinte vėndi.
  Shefi i inatosur e pyet:
  -Po ti ēa ke qė nuk tė zė b.ytha vėnd?
  -Unė nuk kam asnjė lloj arsimi dhe nuk di ku tė rreshtohem- ja kthen polici.
  -Ti vihu nė rresht prapa meje- i thot shefi.
  po ti c'ke qe ja polyon temen Dr Allamudhit

 10. #7
  i/e regjistruar Maska e stern
  Anėtarėsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 12 postime
  Ne nje qytet te vogel shume gra ishin tradhetare, dhe keshtu vendosen nje kod dmth kur tradhetoshin ato thoshin jam rrezu nga shkallet e bashkis. Shum veta shkoshin per rrefim tek prifti dhe i thoshin jam rrezu tek shkallet e bashkis dhe prifti e dinte se perse u bante fjal dhe i jepte atyre falje, por vjen koha dhe e nderrojn prift por ky nuk kuptonte ket shprehje, shum gra shkojn serisht per rrefim, por nje dite u merzit prifti dhe u detyru te shkonte dhe te ankohej te kryetari i bashkis qe ti rregullonte shkallet, kryetari qeshi se e dinte, prifti i thot mos qesh por mendo per gruan tende se asht e 6 her qe rrezohet ket muj.
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist für das Auge unsichtbar."


 11. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar stern pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 12. #8
  i/e regjistruar Maska e stern
  Anėtarėsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 12 postime
  :- Berber sa lek eshte 1 e qethur? : 200 lek. o me u rrujt? - 100lek. mir futi nje te rrujtme kokes :P:P:P
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist für das Auge unsichtbar."


 13. #9
  i/e regjistruar Maska e stern
  Anėtarėsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 12 postime

  Fluturojne Bush, Putin dhe Meta me avion. Avionit i prishet motori dhe atyre u duhet te hidhen, por ka vetem nje parashute. Atehere e hedhin ne vote se kush do ta marre. Fiton Meta, merr parashuten, i pershendet dhe hidhet. Putin i thote Bushit: Do te hidhemi pa parashute. Beme votime te fshehta dhe ai fitoi. Skemi cbejme. - Mire, - i thote Bush ? por, nuk e kuptoj si eshte e mundur qe ai fitoi 1700 vota me teper.
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist für das Auge unsichtbar."


 14. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar stern pėr postimin:

  user010 (01-06-2014)

 15. #10
  TOMORROW NEVER DIES Maska e A.V.A.T.A.R
  Anėtarėsuar
  28-01-2010
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  282
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Po kthehet gruaja nė shtėpi pas punės dhe e sheh burrin e vet duke qarė.
  Ēkemi i dashur? Ēka nuk ėshtė nė rregull?
  "A tė kujtohet 12 vite mė parė, kur tė lash shtatzėnė e babi yt mė kėrcėnoi se do tė mė fus nė burg nėse nuk martohem me ty?"
  "Po."
  "E po, sot do ėshtė dita qė do tė kisha dal prej burgut."

 16. #11
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime nė 21 postime
  Mbaroi viti shkollor dhe kthehet Beni nė shtėpi.
  -Ku e ke dėftesėn- e pyet babai
  -Ja dhash njė shoku se donte tė trembte prindrit.

 17. #12
  i/e regjistruar Maska e stern
  Anėtarėsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 12 postime
  Citim Postuar mė parė nga Station Lexo Postimin
  Mbaroi viti shkollor dhe kthehet Beni nė shtėpi.
  -Ku e ke dėftesėn- e pyet babai
  -Ja dhash njė shoku se donte tė trembte prindrit.
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist für das Auge unsichtbar."


 18. #13
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,460
  Faleminderit
  295
  123 falenderime nė 103 postime
  Takohen dy shoke, njeri sapo qe fejuar, tjetri e pyet:
  - Si te duket Nusja
  - Te kem ta ha dhe sngopem, pergjiet tjetri.
  Pas 10 vjetesh takohen perseri.
  - Si shkon me gruan e pyeti perseri shoku
  - Ah! ta kisha ngren atehere do te kisha shpetuar tani.
  Unė jam njeri i thjeshtė.
  Kėnaqem me pak.
  Mė mjafton mė e mira.

 19. #14
  i/e regjistruar Maska e fattlumi
  Anėtarėsuar
  03-01-2010
  Postime
  3,492
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  2043 po ta hijack pak temen

  ---------------------------------------

  Ishin mbledhur policet nga Amerika,Gjermania dhe Shqiperia ne Afrike.Te tri grupet kishin per detyre ta zinin nga nje gjirafe per nje kohe sa me te shkurt.
  Ne aksion te paret shkuan amerikanet dhe e sollen gjirafen per 20 minuta e 17 sekonda...
  Te dyte shkuan grupi i gjermaneve dhe e sollen gjirafen per 19 minuta e 38 sekonda.
  Shkuan shqiptaret dhe nuk u kthyen...shkoi nje dite ,shkuan edhe 2 dite tjera dhe kurrsesi te kthehen policet shqiptar.Diten e katert po kthehen policet shqiptar me nje elefant te pergjakur qe mezi ecte.
  -Pse keni sjellur elefant? Detyra ka qene qe te sillni nje gjirafe.! po pyet juria e gares.
  Ne at moment po flet elefanti:
  -Jo,jo ...Une jam gjirafė!!!

 20. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar fattlumi pėr postimin:


 21. #15
  i/e regjistruar Maska e fattlumi
  Anėtarėsuar
  03-01-2010
  Postime
  3,492
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Pyet gjygjtari Hasanin:
  -Mire,Hasan,si munde ti shkelesh te gjithe 52 njerezit me automjet?
  -Frenat mu prishen!
  -Po mire,por gjithe ata njerez?!
  -Por,ne momentin qe mu prishen frenat,ne njeren ane ishin 2 veta,dhe ne anen tjeter ishin 50 veta duke pritur autobusin.
  -Dhe...?
  -Une mendova qe me mire eshte qe ti shkel 2 veta sesa ata 50!.
  -Po mire por si i shkele te gjithe?!
  -Kur une e shkela te parin,i dyti filloj qe te ik ne turmen e atyre 50 vetave...

 22. #16
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,460
  Faleminderit
  295
  123 falenderime nė 103 postime
  Nje grua e cmendur nga xhelozia pasi ka kapur perseri burrin me nje tjeter, i pret k*rin dhe ia hedh nga dritarja i cili bie ne xhamin e nje makine ku po udhetonin nje vajze 9 vjec dhe babai i saj.
  - O ba cfare eshte ai? - pyet e habitur vajza
  - Eshte nje insekt shume i rralle
  - Qenka shume i cuditshem se paska k**r gjigand....
  Unė jam njeri i thjeshtė.
  Kėnaqem me pak.
  Mė mjafton mė e mira.

 23. #17
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime nė 21 postime
  Citim Postuar mė parė nga fattlumi Lexo Postimin
  2043 po ta hijack pak temen

  ---------------------------------------

  Ishin mbledhur policet nga Amerika,Gjermania dhe Shqiperia ne Afrike.Te tri grupet kishin per detyre ta zinin nga nje gjirafe per nje kohe sa me te shkurt.
  Ne aksion te paret shkuan amerikanet dhe e sollen gjirafen per 20 minuta e 17 sekonda...
  Te dyte shkuan grupi i gjermaneve dhe e sollen gjirafen per 19 minuta e 38 sekonda.
  Shkuan shqiptaret dhe nuk u kthyen...shkoi nje dite ,shkuan edhe 2 dite tjera dhe kurrsesi te kthehen policet shqiptar.Diten e katert po kthehen policet shqiptar me nje elefant te pergjakur qe mezi ecte.
  -Pse keni sjellur elefant? Detyra ka qene qe te sillni nje gjirafe.! po pyet juria e gares.
  Ne at moment po flet elefanti:
  -Jo,jo ...Une jam gjirafė!!!
  Hahahahaa...e bukur kjo.

 24. #18
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime nė 21 postime
  Nė Amerikė gjatė shpėrthimit nė njė minierė vdesin shum njerėz, ndėrmjet tyre edhe disa shqiptarė.
  Familjet e tė vdekurve marrin si dėmshpėrblim shuma tė majme parash.
  Njėri prej tė shpėtuarve kthehet nga kurbeti nė Kosovė dhe gruaja e pyet se ku kishte qėnė ai kur kishte ndodhur fatkeqėsia?
  -Isha nė banjo jashtė galerisė!
  Atėher gruaja e bėrė nervoze i thotė:
  -Sa herė qė ėshtė puna me mar pare, ti gjithmonė shkon nė banjo!

 25. #19
  i/e regjistruar Maska e xhibi
  Anėtarėsuar
  22-01-2009
  Postime
  73
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  fattlumi & 2043, flm per barsaletat tuaja

 26. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar xhibi pėr postimin:

  2043 (15-11-2014)

 27. #20
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,460
  Faleminderit
  295
  123 falenderime nė 103 postime
  - Pse pi duhan moj goc e xhaxhit?
  - Kot o xhaxhi, per qef.
  - Po nuk eshte qef pirja e duhanit te keqen xhaxhi.
  - O xhaje e pi per po,rdh, kupton apo jo?
  - Po ti moj bije po qe se e pi per pordhe , ha groshe me mire .
  Unė jam njeri i thjeshtė.
  Kėnaqem me pak.
  Mė mjafton mė e mira.

Faqja 1 prej 52 1231151 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •