Close
Faqja 3 prej 52 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 1021
 1. #41
  i/e regjistruar Maska e Diella1
  Anėtarėsuar
  07-03-2011
  Postime
  1,168
  Faleminderit
  28
  17 falenderime nė 15 postime
  Humor anglez :Nje here nje gorilla shkon ne nje pub, kerkon nje gote birre dhe i jep pronarit nje kartmonedhe 20 paund, pronari mendon 'ah, eshte vetem nje gorilla' dhe s'i jep kusur. Gorilla shkon ne tavoline, pin goten dhe shkon te porosise nje tjeter. Perseri gorilla paguan 20 paund dhe pronari i pubit mendon 'eshte vetem nje gorilla' e nuk i jep kusur. Heren e trete, pronari mendon te beje nje bisede, dhe i thote 'nuk na vijne shpesh gorilla ketej rrotull'. 'Me 20 paund goten e birres', pergjigjet gorilla, 'nuk habitem fare!'

 2. #42
  i/e regjistruar Maska e Alti Elezi
  Anėtarėsuar
  04-04-2010
  Postime
  810
  Faleminderit
  1
  30 falenderime nė 18 postime
  Nje dite ne mengjes Lepuri i drejtohet Ariut Banakier ne Klub...me ze te larte....
  Lp_o Ari o i degjeneruar bjer nje birre
  Ar-(nuk i pergjigjet)
  Te nesermen perseri
  Lp_o Ari o i degjeneruar bjer nje birre shpejt!
  Ar-degjo lepur,po me bertite dhe nje here,do te marr 2 gozhde dhe do te ti ngul ne vesh,e do te varr ne maj te pemes,more vesh
  Lp_OK,me fal Ari nuk te bertas me
  te nesermen shkon Lepuri ne klub
  Lp_Mirmengjes Ari
  Ar-mirmengjes Lepur
  Lp-o Ari,ke gozhde
  Ar-Jo,pse
  LP_ o ARI O I DEGJENRUAR,BJER NJE BIRRE SHPEJT.

 3. #43
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime nė 21 postime
  Njė dit e pyet njė burr njė djalosh:
  -Ej djalosh ku e ke mamin?
  -E shtypi traktori
  -Sa keq po mė vika, po babin ku e ke?
  -Edhe atė e shtypi traktori
  -Ooouu po ti ē'punė bėn?
  -Unė.....? Traktorist...!

 4. #44
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime nė 21 postime
  Gruaja dėgjon nė radio njė njoftim se nė autostradėn ku po kalonte edhe i shoqi nė ato momente dikush po ecte nė krahun e kundėrt.
  E shqetėsuar i telefonon burrit nė celular.
  -I dashur, bėj kujdes se nė autostradė njė i ēmendur po ecėn nė drejtim tė kundėrt me ty!!
  -Ē'far thua moj - ja pret i shoqi - nuk ėshtė vetėm njė, kėtu tė gjith jan ēmendur dhe po ecin kundėr....

 5. #45
  【 Untouchable 】 ๓๏đ Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,360
  Faleminderit
  2
  12 falenderime nė 10 postime
  Beqoja nje ditė gjen njė thesar dhe gėrmon nje vend pėr ta fshehur. Mė vonė pėr tė gjetur vendin ku e ka fshehur shkruna aty: "Bequa nuk ka fshehur thesar kėtu." Kalojnė ditėt dhe Bequa kthehet pėr tė marrė thesarin, shkon tek vendi ku e ka fshehur, e sheh shenjėn qė ka lėne por sheh tė shkruar sipėr :
  " Kėtė thesar se ka vjedhur Zequa."
  Forumi Shqiptar

 6. #46
  【 Untouchable 】 ๓๏đ Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,360
  Faleminderit
  2
  12 falenderime nė 10 postime
  ‎3 burra po diskutonin se gruaja e cilit prej tyre i kishte b*thet me te medhaja...
  I pari:- Gruaja ime i ka aq te medhaja sa ndenjesja e karriges...
  I dyti:- Gruaja ime i ka aq te medhaja sa tavolina e ngrenies...
  I treti: Gruaja ime i ka syte blu...
  Dy te tjeret:- Edhe...?!?
  I treti:- Pjesa tjeter eshte e gjitha b*the... :P
  Forumi Shqiptar

 7. #47
  【 Untouchable 】 ๓๏đ Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,360
  Faleminderit
  2
  12 falenderime nė 10 postime
  Nje vajze e vogel 6 vjece e pyet mamin...
  - Mami mbetesh me barre 6 vjec...?
  E jema i kthehet dhe i thote...
  - Jo po mos te degjoj te thuash me keshtu gjerash se ti je e vogel akoma...
  -Mire mami me fal, - i thote vajza dhe largohet duke thene... -Ufff... gjysma e te keqes... :P
  Forumi Shqiptar

 8. #48
  Kalorės i Lirisė Maska e BlueBaron
  Anėtarėsuar
  29-04-2002
  Vendndodhja
  Nė Tironėn e Ondrrave
  Postime
  5,080
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  O me ēuna keni fillu me riciklu barcaletat e vjetra ???


  Ja dhe nje e vjeter nga une ...


  Nje lab ne kohe te dulles bente shpesh me autobuz linjen Banke - Kombinat. Gjithmone priste vetem bilete. Faturino per pak gallate e pyet:

  - Ēa do boje ti mer ēun nqs t'hum kjo bileta ???
  - Kam nje bilete tjeter tek xhepi vogel i pantallonave, - i pergjigjet labi.
  - Po sikur t'humi ene ajo tjetra, ēer do bojshe ti masanej, - e vazhdon talljen faturino.
  - Hehehe, - qesh labi i gezuar - e kam te mbrojtur me abone ...
  Mund tė shkėpusėsh Ēunat nga TIRONA, por kurrė nuk mund tė shkėpusėsh TIRONĖN nga zemra e Ēunave !!!

 9. #49
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime nė 21 postime
  Njė kamionist qė transportonte pula, rrugės pa njė vajzė qė po bėnte autostop.
  E hipėn nė makinė dhe nė rastin mė tė parė qė i jepet i hidhet pėrsipėr.
  Vajza kundėrshton dhe kamionisti i nevrikosur i thotė:
  - S'do, zbrit poshtė atėhere.
  Vajza zbret dhe i thotė kamionistit se pulat po hidheshin tė gjitha jashtė kamionit.
  Kamionisti zbret menjėherė dhe shkon mbrapa ku sheh gjelin qė po u thoshte pulave:
  - S'do, zbrit poshtė. Po ti tjetra, s'do? Zbrit poshtė edhe ti pra.

 10. #50
  i/e regjistruar Maska e Diella1
  Anėtarėsuar
  07-03-2011
  Postime
  1,168
  Faleminderit
  28
  17 falenderime nė 15 postime
  Na ishte nje here nje skocez dhe nje anglez qe po i jepnin makinave te shpejta sportive, ne drejtim te kundert ne te njejten rruge. Per nje moment, perplasen, por per mrekulli shpetojne gjalle. Atehere, te lumtur ata vendosin te bejne paqe me njeri tjetrin. Skocezi nxjerr shishen e uiskit 20-vjecar nga bagazhi i makines se tij te shkaterruar, ngre dolli dhe thote:'Kjo per paqen mes Anglise dhe Skocise' dhe pin pernjeheresh gjysmen e shishes dhe ia zgjat anglezit. Ky i fundit thote: 'A e di cfare, me mire do te pres qe te vije policia...'

 11. #51
  【 Untouchable 】 ๓๏đ Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,360
  Faleminderit
  2
  12 falenderime nė 10 postime
  Ne fabriken e lekurekepuceve u dhunuan te gjitha femrat pervec Drites.
  Erdhi prokurori dhe filloi hetimin ne vendngjarje duke intervistuar te dhunuarat. Dikur ju ofrua Drites:
  Zonje e nderuar, flitet se vetem ju nuk jeni dhunuar - pyet prokurori
  Eshte e vertete - tha zonja Drite
  Po si ndodhi kjo qe te gjitha u dhunuan perveq jush - - pyet prokurori
  Une nuk pata deshire - tha zonja Drite
  Forumi Shqiptar

 12. #52
  【 Untouchable 】 ๓๏đ Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,360
  Faleminderit
  2
  12 falenderime nė 10 postime
  Nje burre kishte nje papagall ne shtepi. Ky papagalli tere diten fliste ne telefon me te dashuren. Kur i vjen fatura e telefonit te zotit te shtepise ai habitet. I pyet te gjithe te familjes dhe ato i thone qe nuk dinin gje. Atehere vendos ta ruaje papagallin. Nje dite kap duke folur ne telefon dhe i thote. -Ne qoftese te kap dhe njehere ne telefon e shef ate kryqin atje(dhe i tregon kryqin me krishtin e kryqezuar) atje do te kryqezoj. Mire po papagalli nuk mori vesh. Te nesermen te njejten gje dhe i zoti e kap dhe e kryqezon. Naten krishti dhe papagalli po benin muabet. Krishti e pyet: -Perse te kane kryqezuar? -Kam folur shume ne tel me te dashuren dhe kam shpenzuar shume lek ne telefon. -Po sa kohe po ben i kryqezuar -Jo shume. Sot ne mengjes. Po ti sa kohe po ben? e pyet papagalli -Eu sa po bej une. Une kam njezet shekuj. -Bobo ci paske punuar telefonit ti? thote papagalli
  Forumi Shqiptar

 13. #53
  【 Untouchable 】 ๓๏đ Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,360
  Faleminderit
  2
  12 falenderime nė 10 postime
  Ne nje fshat ishte nje pijanec ,dhe prifti i fshatit vendosi ta ktheje ne rrugen e zotit.
  E merr dhe e con ne nje kanal ku kerkon ta pagezoje , dhe fillon :
  ja fut koken ne uje dhe i thote - e takove perendine?
  jo i pergjigjet pijaneci
  - e takove perendine?
  jo i pergjigjet pijaneci
  - e takove perendine?
  jo i pergjigjet pijaneci

  U merzit pijaneci dhe e pyet priftin :
  A je i sigurt qe e ke fshehur ketu?
  Forumi Shqiptar

 14. #54
  【 Untouchable 】 ๓๏đ Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,360
  Faleminderit
  2
  12 falenderime nė 10 postime
  Nje cift pleqsh po festonin pervjetorin e marteses nudo.
  Plaka i thote plakut:
  -I dashur po ndjej akoma nxehtesine ne trup si para 40 vjeteve.
  Plaku:
  -E dashur, te kane rene cicat ne pjaten e supes.
  Forumi Shqiptar

 15. #55
  【 Untouchable 】 ๓๏đ Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,360
  Faleminderit
  2
  12 falenderime nė 10 postime
  Amerikani thot : Ne i kemi femrat ma tbukra ne Bote !
  Italiani thot : Ne i kemi Hotelet ma t'mir ane Bote !
  Gjermani thot : Ne e kemi ushtrine me te forte ne Bote !
  Japani thot : Krejt cka behet ne bote shkruhet te libri jone !
  SHqiptari thot : Un i mar femrat e Amerikanit, flej ne hotel te italianit, me ruan ushtria e Gjermanit dhe nese nuk besoni ,shikoni te libri Japanit....hahhha..
  Forumi Shqiptar

 16. #56
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,460
  Faleminderit
  295
  123 falenderime nė 103 postime
  Citim Postuar mė parė nga Deni_Boy Lexo Postimin
  Amerikani thot : Ne i kemi femrat ma tbukra ne Bote !
  Italiani thot : Ne i kemi Hotelet ma t'mir ane Bote !
  Gjermani thot : Ne e kemi ushtrine me te forte ne Bote !
  Japani thot : Krejt cka behet ne bote shkruhet te libri jone !
  SHqiptari thot : Un i mar femrat e Amerikanit, flej ne hotel te italianit, me ruan ushtria e Gjermanit dhe nese nuk besoni ,shikoni te libri Japanit....hahhha..
  ......................
  Unė jam njeri i thjeshtė.
  Kėnaqem me pak.
  Mė mjafton mė e mira.

 17. #57
  ღ Ƴℓℓėʓ ღ Maska e RiGerta
  Anėtarėsuar
  01-11-2010
  Vendndodhja
  Perendim
  Postime
  947
  Faleminderit
  11
  9 falenderime nė 9 postime
  Citim Postuar mė parė nga Deni_Boy Lexo Postimin
  Amerikani thot : Ne i kemi femrat ma tbukra ne Bote !
  Italiani thot : Ne i kemi Hotelet ma t'mir ane Bote !
  Gjermani thot : Ne e kemi ushtrine me te forte ne Bote !
  Japani thot : Krejt cka behet ne bote shkruhet te libri jone !
  SHqiptari thot : Un i mar femrat e Amerikanit, flej ne hotel te italianit, me ruan ushtria e Gjermanit dhe nese nuk besoni ,shikoni te libri Japanit....hahhha..
  Hahahahahahaah me kurreshtje pritja se cfare ka bere shqiptari se ato cdohere bejne naj gafe
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga RiGerta : 25-08-2011 mė 17:14
  Mɛ мιяɛ тɛ ʝɛм иɛ ɛяяɛƨιяɛ ɛ тɛ и∂ʝɛʝ αяσмɛи ɛ ∂яιтɛƨ, ƨɛƨα тɛ ʝɛм иɛ ∂яιтɛ ɛ тɛ мσƨ ɛ ƨнσн ғαяɛ✿⊱╮

 18. #58
  【 Untouchable 】 ๓๏đ Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,360
  Faleminderit
  2
  12 falenderime nė 10 postime
  Mesuesja dhe Genci

  Pyet mėsuesja nxėnėsit:- “Le tė ngritet ai qė e konsideron veten budalla!”Nė kėmbė ngritet vetėm Genci.
  Mėsuesja e habitur e pyet:- “Genc, ti e konsideron vetėn budalla?”
  - “Nuk e konsideroj veten budalla, por mė erdh keq t’ju lė vetėm tė qėndroni nė kėmbė”, ia kthen Genci.
  Forumi Shqiptar

 19. #59
  【 Untouchable 】 ๓๏đ Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,360
  Faleminderit
  2
  12 falenderime nė 10 postime
  2 te burgosur diskutojne....
  i pari........Sa te kane denuar ?
  i dyti........15 Vjet . . . Sepse vrava 3 veta . . . Po ty sa te kane denuar ?
  i pari........Me burgim te perjetshem..Sepse thyeva nje xham te puna...
  i dyti.........Ouuuuuu pse ku punoje ti ??
  i pari ........Ne NENDETSE.... :P :P :
  Forumi Shqiptar

 20. #60
  【 Untouchable 】 ๓๏đ Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,360
  Faleminderit
  2
  12 falenderime nė 10 postime
  ‎1) Burri i menēur + Gruaja e menēur = Romance.
  2) Burri i menēur + Gruaja budalle = Shtatzani.
  3) Burri budallé + Gruaja e menēur = Pasuri.
  4) Burri budallé + Gruaja budalle = Martesé...
  Forumi Shqiptar

Faqja 3 prej 52 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •