Close
Faqja 2 prej 52 FillimFillim 123412 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 1021
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e fattlumi
  Anėtarėsuar
  03-01-2010
  Postime
  3,492
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Citim Postuar mė parė nga Station Lexo Postimin
  Hahahahaa...e bukur kjo.
  Ja edhe nje xhevahir tjeter.

  Provimi pranues per polic.Njeri nder me te veshtiret

  Kandidatet duhet te dijne shkrim ose lexim,nuk jane te nevojshme te dyjat.
  Ndihma anesore nuk eshte e lejuar.
  Afati kohor i testit -8 ore.
  Ai i cili edhe sqaron diqka me teper me shkrim fiton automatikisht nga 5 poena,per shkak te iniciatives.
  Shume fat ne zgjidhjen e testit.

  Pyetjet:

  1. Nga cili material eshte i prodhuar dollari i argjendte?

  2. Shpjegoni "Teorine e Relativitetit"te Ajnshtajnit,ose shkruani emrin e tij?

  3. Me shkronja te medhaja te shkruhet : maca,qeni,patatja?

  4. Kur fillojne lajmet e 19:30 -ve?

  5. Kane egzistuar 6 mbreter me emrin Zhorzh,i fundit u quajt Zhorzhi i 6-te.Si u quajten ata te pestit tjere?

  6. Shkruani numrat nga 1-10 mbrapsht.Per cdo gabim ju heqet nje pike?

  7. Kush e ka shpikur OTTO motorin?

  8. Cilit instrument i bie tupanxhiu Hasan ?

  9. E kuptoni ligjin e gravitetit te Njutonit?Pergjigjuni me PO ose JO!

  10. Berlini eshte kryeqyteti i cilit vend? (Nuk lejoheni te jepni me shume se nje pergjigje).

  11. Rrumbullakoni personat qe dallojne per nga lartesia trupore:

  a.Martin Luther King
  b.Mahatma Gandhi
  c.Dracula
  d.Bill Klinton

  12. Vasco de Gama pati 3 udhetime ne det.Ne njerin nga keto udhetimet ai vdiq.Ne cilin nga keto tri udhetimet vdiq ai ?

 2. #22
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,460
  Faleminderit
  295
  123 falenderime nė 103 postime
  Nje polic nje dite po qendronte para deres se nje cerdheje... Nje nga edukatoret e cerdhes behet kurioze dhe vete e pyet:
  - Me fal ju prisni femije ?
  Ppolici ja kthen:
  -Jo zonje gabohesh, barkun e kam nga birra...
  Unė jam njeri i thjeshtė.
  Kėnaqem me pak.
  Mė mjafton mė e mira.

 3. #23
  . Maska e illyrian rex
  Anėtarėsuar
  11-10-2009
  Vendndodhja
  ne fronin tim
  Postime
  4,574
  Faleminderit
  4
  9 falenderime nė 9 postime
  Nje mace e shtrire per 7 pale qejfe ne trotuar te rruges po tymoste marihuane, perderisa perskaj saj po kalonte nje gjyshe e lagjes.

  Gjyshja: Pissssssss mace!
  Macja: Yeah gjyshe, PEACE!

 4. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar illyrian rex pėr postimin:

  auiu (19-10-2018)

 5. #24
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  37
  Postime
  4,276
  Faleminderit
  123
  72 falenderime nė 64 postime
  Citim Postuar mė parė nga 2043 Lexo Postimin
  - Pse pi duhan moj goc e xhaxhit?
  - Kot o xhaxhi, per qef.
  - Po nuk eshte qef pirja e duhanit te keqen xhaxhi.
  - O xhaje e pi per po,rdh, kupton apo jo?
  - Po ti moj bije po qe se e pi per pordhe , ha groshe me mire .
  ahahahah shume funny
  I LOVE GOD

  j&g

 6. #25
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime nė 21 postime
  Dy miq bisedonin nė njė bar.
  -Nuk e kuptj se si Mira nuk pranoi ofertėn time pėr martesė??
  -Nuk i the qė ke njė xhaxha pasanik??
  -I thashė, i thashė dhe........tani ajo ėshtė nusja e xhaxhait.

 7. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Station pėr postimin:


 8. #26
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime nė 21 postime
  Shkon prifti dhe i flet njė tė dėnuari me vdekje.
  -Rrėfehu, dhe tė gjitha dyert e parajsės do tė hapen pėr ty...
  -Ska nevojė, nuk egziston derė qė unė nuk mund ta hap - ja kthen hajduti.

 9. #27
  i/e regjistruar Maska e fattlumi
  Anėtarėsuar
  03-01-2010
  Postime
  3,492
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Burri dhe gruaja pasi gjindeshin vet ne shtepi hyn per te bere tush bashke.
  Gjersa benin tush bashke degjohet zilja.Gruaja mbeshtillet me nje peshqir dhe shkon ta hap deren.
  Kur hap deren ,ishte Hasani,komshiu i tyre.Para se te flas gruaja Hasani ja pret:
  -Po ti jap 500 euro nese heq peshqirin.
  Gruaja quditet pak,mirepo mendja i shkon tek parat se eshte nje shume e madhe.
  Vendos ta heq peshqirin,Hasani vazhdon ta sodis ashtu dhe ne fund i jep 500 euro.I merr gruaja parate dhe mbeshtillet prape me peshqir dhe niset per ne banjo.
  Burri: -Grua,kush ishte ne dere?!
  Gruaja: -Hasani.
  Burri : -A mos te tha gje per ato 500 eurot qe mi ka borgj ?!

 10. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar fattlumi pėr postimin:


 11. #28
  i/e regjistruar Maska e fattlumi
  Anėtarėsuar
  03-01-2010
  Postime
  3,492
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Ne mes te nates,dy polic po hyjne ne stacion te policise te zhveshur.I sheh komandanti dhe po i pyet:
  Idiota,pse jeni te zhveshur.Cka u be me deyren per kontrollimin e atij klubit te nates?!
  Ne shkuam ne ate klub per te bere kontrollin,kishte qene nje party.Dhe ashtu pas nje kohe ngritet nje vajze dhe thote "tash te gjitha femrat te zhvishen".Ato me te vertete u zhveshen.Pastaj vazhdoj"tash te gjithe meshkujt te zhvishen".Po shohim rrotull,te gjithe meshkujt po zhvishen,dhe u zhveshem edhe ne dy.Pas pak prape vajza "tash fikeni driten".Dikush e ndali driten.Prape vajza tha"tash te gjithe meshkujt ne pune"!.
  Dhe ne erdhem ne pune.....

 12. #29
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,460
  Faleminderit
  295
  123 falenderime nė 103 postime
  Nje neuron ngjitet padashur tek truri i nje bjonde... gjithcka e zeze... erresire... bosh!!! Bertet por vetem jehona e tij degjohet. Vazhdon te therrase:
  - EEEEJ, ka njeri ketuuuuuuu
  Jehone... me ne fund, pas shume kohesh nga erresira del nje neuron tjeter:
  - Ej, c'ben ketu vetem? Jemi te gjithe poshte!!!!
  Unė jam njeri i thjeshtė.
  Kėnaqem me pak.
  Mė mjafton mė e mira.

 13. #30
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime nė 21 postime
  Njė burrė shkon i dėshpėruar tek mjeku:
  -Mė ndihmoni ju lutem, kur unė pėrpiqem tė bėj dashuri me gruan time...nuk mundem. Jam i dėshpėruar.
  -Kuptova. Mer kėtė pilulėn Viagra, vrapo nė shtėpi tek gruaja dhe do shohėsh se gjishka do tė shkojė mirė.
  Burri bėn atė qė i thotė mjeku. Por, nė shtėpi nuk ka njeri. 5 minuta...10....30....60 minuta kalojnė dhe shtėpia ėshtė bosh.
  Njeriu, i brengosur, thėrret mjekun nė telefon:
  -Doktor, si tė veproj?? Gruaja ime nuk ėshtė nė shtėpi dhe situata ėshtė duke u bėrė e pa pėrballueshme. Mė kėshilloni diēka ju lutem...
  -Po mirė, nėse nuk duron dot, shko tek komshija dhe kėrkoji ndihmė.
  -Po jo o doktor! Unė me komshijen nuk kam nevoj pėr Viagra....

 14. #31
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime nė 21 postime
  Njė hotel ku njė grua me foshnjen e sajė disa muajshe po kalonin pushimet, merr flakė. E vetmja mėnyrė pėr tė dalė jashtė ėshtė nga dritarja nė katin e 10-tė.
  Mes turmės ėshtė edhe portieri i Kombėtares Ujkani. Tė gjithė bėrtasin: "Zonjė hidhe foshnjen! Hidhe se e pret portieri nė ajėr! Hidhe"
  Kur flakėt fillojnė ta rrethojnė gruan, ajo e largon mėdyshjen dhe vendos ta lėshojė fėmijėn.
  Ujkani me shkathtėsi bėn njė hedhje fluturimthi dhe e kap fėmijėn pa rėnė nė tokė.
  Tė gjithė po duartrokisnin pastaj...........Ujkani e pėrplas dy herė pėr tokė dhe e shkelmon pėr nė gjysmė-fushėn kundėrshtare.

 15. #32
  i/e regjistruar Maska e Alti Elezi
  Anėtarėsuar
  04-04-2010
  Postime
  810
  Faleminderit
  1
  30 falenderime nė 18 postime
  Nje xhahxa nga DUKATI i Vlores,duke pritur per makine per te ikur ne fshat....
  kur pas pak kalon nje Furgon,i ngre doren per autostop,po furgoni iken dhe se merr me vete....
  Xhaxhai tund koken....
  Mbas pak vjen nje furgon tjeter,dhe xhaxhai prap autostop....
  Ndalon furgoni dhe shoferi i thote per ta ngacmuar xhahxa,po ty nuk te mori djali yt me furgon pse te te marre une,a i vrare...(se ai i pari ishte i biri)
  Xhaxhai ja ktheno mire atij qe i kam Q**e nenen,po ty ca te kam q**e.).

 16. #33
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime nė 21 postime
  Takohen njė pirat dhe njė barbon nė njė klub.
  Sheh barboni qė pirati njė kėmb nuk e kishte, njė dorė nuk e kishte nėvend tė sajė kishte njė gremē dhe njė sy nuk e kishte, dhe po e pyet pėr kėto.
  -Ku e ke humbur kėmbėn?
  -Gjat njė dyluftimi me njė rival
  -Po dorėn si e humbėt?
  -Gjat njė stuhie rash nga anija dhe njė peshkaqen mė kafshoi dorėn.
  -Po syrin si e humbėt?
  -Ehhh, njė ditė tė bukur po shikoja lartė nė qiell dhe njė pulėbardhė mė bėri njė glasė nė sy.
  -Dhe pėr njė glasė hoqėt syrin???
  -Jo jo, u mundova tė fshija glasėn me dorėn me gremē.

 17. #34
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Anėtarėsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,732
  Faleminderit
  243
  118 falenderime nė 95 postime
  Citim Postuar mė parė nga illyrian rex Lexo Postimin
  Nje mace e shtrire per 7 pale qejfe ne trotuar te rruges po tymoste marihuane, perderisa perskaj saj po kalonte nje gjyshe e lagjes.

  Gjyshja: Pissssssss mace!
  Macja: Yeah gjyshe, PEACE!
  hahahahahahahahah..

 18. #35
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime nė 21 postime
  Njė ditė njė vartės i kėrkon leje shefit.
  -Shef a mund tė largohem 2 orė mė par nga puna sepse gruaja ime do qė tė vizitoj dyqanet me mua??
  -As mos tė shkoj mėndja, gjė qė s'bėhet.
  -Faleminderit shef, e dija qė nuk do mė lije tė bija nė telashe.

 19. #36
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime nė 21 postime
  Pas vitit '97, nė njė fshat tė Devollit njė grup policėsh bashkė me shefin shkuan pėr tė mbledhur armatim dhe municion.
  Midis tė tjerave fshatarėt kishin dorėzuar edhe 6 granata.
  Kur po ktheheshin pėr nė Korēė, pasi kishin pirė edhe ca raki, filluan tė ngacmojnė njeri-tjetrin duke lėvizur nėpėr sediljet e makinės. Mė aktiv ishte shefi.
  -Shef, tė lutem mos lėvizni shumė se do na pėlcasė ndonjė granatė - thot shoferi.
  -Po s'ka gjė mo, se mos e dinė ata nė komisariat se sa granata kemi gjetur - u pėrgjigj shefi.

 20. #37
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,460
  Faleminderit
  295
  123 falenderime nė 103 postime
  Citim Postuar mė parė nga Station Lexo Postimin
  Pas vitit '97, nė njė fshat tė Devollit njė grup policėsh bashkė me shefin shkuan pėr tė mbledhur armatim dhe municion.
  Midis tė tjerave fshatarėt kishin dorėzuar edhe 6 granata.
  Kur po ktheheshin pėr nė Korēė, pasi kishin pirė edhe ca raki, filluan tė ngacmojnė njeri-tjetrin duke lėvizur nėpėr sediljet e makinės. Mė aktiv ishte shefi.
  -Shef, tė lutem mos lėvizni shumė se do na pėlcasė ndonjė granatė - thot shoferi.
  -Po s'ka gjė mo, se mos e dinė ata nė komisariat se sa granata kemi gjetur - u pėrgjigj shefi.
  hahahahhahha
  nice
  Unė jam njeri i thjeshtė.
  Kėnaqem me pak.
  Mė mjafton mė e mira.

 21. #38
  i/e regjistruar Maska e Marya
  Anėtarėsuar
  10-05-2009
  Postime
  4,698
  Faleminderit
  106
  126 falenderime nė 91 postime

  Talking

  burri po ziheshe me gruan bjonde
  - 68 % te grave bjonde nuk kane tru, as nje llogari te thjeshte nuk dini te beni
  - aq me behet, une bej pjese tek ato 12%

 22. #39
  i/e regjistruar Maska e Marya
  Anėtarėsuar
  10-05-2009
  Postime
  4,698
  Faleminderit
  106
  126 falenderime nė 91 postime

  Talking

  Njė tip nė njė restorant therret kamerierin:
  - provojeni supėn ju lutem.
  Kamarier hutuar pyet:
  - A ėshtė supa shumė e nxehtė?
  - provoje supėn!
  ...- Supė eshtė ftohtė?
  - provoje supėn!
  - ah ka rene ndonjė mizė nė supė?
  - provoje supėn te thashe!
  Kamerieri i lodhur qe spo e gjente ,u dorezua
  - Epo, mirė, e provoj po Ku ėshtė luga?
  - Aha!

 23. #40
  .
  Anėtarėsuar
  24-04-2002
  Postime
  2,012
  Faleminderit
  0
  64 falenderime nė 55 postime
  Citim Postuar mė parė nga Marya Lexo Postimin
  Njė tip nė njė restorant therret kamerierin:
  - provojeni supėn ju lutem.
  Kamarier hutuar pyet:
  - A ėshtė supa shumė e nxehtė?
  - provoje supėn!
  ...- Supė eshtė ftohtė?
  - provoje supėn!
  - ah ka rene ndonjė mizė nė supė?
  - provoje supėn te thashe!
  Kamerieri i lodhur qe spo e gjente ,u dorezua
  - Epo, mirė, e provoj po Ku ėshtė luga?
  - Aha!
  Eddie Murphy tek filmi "Coming to America". Dhe ajo "Aha" ne fund eshte dhe lezeti i barcaletes.


Faqja 2 prej 52 FillimFillim 123412 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •