Close

Rezultati i Sondazhit: Kush mendoni se esht Sop me i mire me i afte dhe me korrekti?

Votues
47. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Lukas

  15 31.91%
 • Accesss

  4 8.51%
 • Parmisti

  19 40.43%
 • klajd

  5 10.64%
 • Adaes

  4 8.51%
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 29
 1. #1
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  31
  Postime
  3,861
  Faleminderit
  174
  110 falenderime nė 95 postime

  Sondazh:Sop me i mire ne #shqiperia

  1: AcCeSsS

  2: Parmisti

  3: Lukas

  4: Adaes

  5: klajd
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 2. #2
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  31
  Postime
  3,861
  Faleminderit
  174
  110 falenderime nė 95 postime
  Po e jap un voten i pari.Duke i njohur pak a shume mendoj se Parmisti (Renato)

  me duket Sop lider ne kanalin #shqiperia.Accesss esht nje user i ri ne server.Lukas

  nje nga gardat e vjeter te Albasoulit,dhe klajd po ashtu.Adaes nuk e njoh fare.
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 3. #3
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Mosha
  33
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime nė 31 postime
  Un votova Adaes meqe eshte e vetmja femer qe kemi ne staf.
  Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

 4. #4
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  20-02-2011
  Vendndodhja
  Malaga (Espańa)
  Postime
  223
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Voten e dhashe per PARMISTI pasi me duket ni nga SOP-at me te denje.
  Eshte aktiv,jo shum menjemodh
  , dhe i komunikueshem me stafin.
  Edhe ADAES eshte 1-she por vetem njerin mund te votoja.
  Rrespekte per KlaJd , Lukas Dhe AcCeSsS , se edhe kta e meritojne Acc.

 5. #5
  【 Untouchable 】 ๓๏đ Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,360
  Faleminderit
  2
  12 falenderime nė 10 postime
  Parmisti is the Best! Te Tjert Jan Sa per figur
  Forumi Shqiptar

 6. #6
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Mosha
  33
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime nė 31 postime
  kLaJd o figur :P
  Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

 7. #7
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,645
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Vallaj na keni zon ngushtė
  Tani t'gjithė t'mirė jan po qe puna me zgjedh , zgjedh Lukas

 8. #8
  Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
  Anėtarėsuar
  06-09-2003
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  41
  Postime
  1,947
  Faleminderit
  62
  63 falenderime nė 54 postime
  Parmisti esht vota ime per parmon
  Takohemi Ditėn e Gjykimit

 9. #9
  OpTiMuS Maska e DENIS
  Anėtarėsuar
  26-04-2002
  Vendndodhja
  Ne Toke.
  Mosha
  39
  Postime
  279
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Mes Parmistit dhe Klajdit sdija cin te zgjedh se jan cuna te mire te dy, por duke qene se klajd ka bere pjese dhe ne stafin Ircop vendosa Klajd...

  DENISI
  FEJA E SHQYPTARIT? 'SHQYPTARIA'

 10. #10
  IrC AlBaSoUl.CoM Maska e MISTREC_BERATI
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  GreeCe
  Mosha
  37
  Postime
  281
  Faleminderit
  15
  7 falenderime nė 6 postime
  po une ku jam ne sondazh re mos beni hilera
  Na mbyten servilat.com

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Anėtarėsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,825
  Faleminderit
  12
  113 falenderime nė 89 postime
  Ma merr menja se per access vec mr elbasanlliu ka votu lol
  JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

 12. #12
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,645
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga derjansi Lexo Postimin
  Ma merr menja se per access vec mr elbasanlliu ka votu lol
  Se ke gjet ka votu anDixx.

 13. #13
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  01-04-2011
  Vendndodhja
  Ku ka Me Pak Polic...
  Postime
  20
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Te Gjith Pa Perjashtim Jan me Te Miret....

  Por Zgjedhja Ime Esht Lukas....

 14. #14
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  31
  Postime
  3,861
  Faleminderit
  174
  110 falenderime nė 95 postime
  Citim Postuar mė parė nga [PaRTiZoNi] Lexo Postimin
  Se ke gjet ka votu anDixx.
  Ou..pse me dhe anDixx e ka qef ket accessin mer :P
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 15. #15
  Artist I Merituar Maska e Parmisti
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  VoRriBoM
  Mosha
  33
  Postime
  157
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Pershendetje!

  Te gjith Sop-at jemi te mir pa diskutim,perderisa na kan dhen ate besim per tna ngritur ktu ku jemi..Suksese Stafit AOP-SOP-IRCOP qe ta cojm kte komunitet ku shtyjm kohen,aty ku ka qen vite me pare,aty ku koha kalohej mėsė miri..


  PaRmO
  PaRmO

 16. #16
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  31
  Postime
  3,861
  Faleminderit
  174
  110 falenderime nė 95 postime
  Citim Postuar mė parė nga Parmisti Lexo Postimin
  Pershendetje!

  ..Suksese Stafit AOP-SOP-IRCOP qe ta cojm kte komunitet ku shtyjm kohen,aty ku ka qen vite me pare,aty ku koha kalohej mėsė miri..


  PaRmO
  Kte gje do e deshiroja shume..por me kto operatoret e rinj me then te drejrten

  duket vertet misjon i pamundur..
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 17. #17
  ShkOdrAne ForEver Maska e Adaes
  Anėtarėsuar
  06-01-2009
  Vendndodhja
  HeRe... TheRe... NoWheRe...
  Postime
  1,281
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Pershendetje!

  Vota tashiiiiiii nuk thuhet, e di i fejushmi vete qe eshte per te Jo se cunat e tjere si kam si yje eee, mos ma merrni per keq, ju kam koleget me te mire te gjitheve!

  Doja vetem te thoja qe #stafi SOP, AOP, IrCOP, sado i panjohur ose i ri mund te jete per disa usera, po mundohet te mbaje gjalle kete komunitet dhe jep kontributin, mesa mundet ( se dhe sezon pushimesh tani). Ndoshta nuk jemi perfekte, rendesi ka te jemi ne harmoni me njeri tjetrin dhe te ecim perpara

  P.S. Etilen, ska gje lal, rendesi ka qe je ne dijeni se jam SOP, edhe pse sme njef

  Adaes
  Really Dude... Get A Life!!!

 18. #18
  ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
  Anėtarėsuar
  20-01-2003
  Vendndodhja
  Jabanxhi
  Postime
  1,911
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  Qenkeni ber si pakica kombetare )
  Feel the pump √

 19. #19
  Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
  Anėtarėsuar
  06-09-2003
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  41
  Postime
  1,947
  Faleminderit
  62
  63 falenderime nė 54 postime
  Citim Postuar mė parė nga Dj-GabrieL Lexo Postimin
  Qenkeni ber si pakica kombetare )
  hahahha
  Tao si te kam vlla mire ti, ca thuhet ka ndonje nga garda e vjeter apo jo?
  Takohemi Ditėn e Gjykimit

 20. #20
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  31
  Postime
  3,861
  Faleminderit
  174
  110 falenderime nė 95 postime
  P.S. Etilen, ska gje lal, rendesi ka qe je ne dijeni se jam SOP, edhe pse sme njef

  Adaes[/QUOTE]

  Vallai edhe pse ste njof,nuhatja me thot qe je nje njeri ndryshe nga ato virtuozet

  e vegjel ne staf.Pastaj mjafton qe je e fejushmja e Parmos,se ve ne dyshim qe je

  Perfect Girl..
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •