Close

Rezultati i Sondazhit: Kush mendoni se esht Sop me i mire me i afte dhe me korrekti?

Votues
47. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Lukas

  15 31.91%
 • Accesss

  4 8.51%
 • Parmisti

  19 40.43%
 • klajd

  5 10.64%
 • Adaes

  4 8.51%
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 29 prej 29
 1. #21
  ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
  Anėtarėsuar
  20-01-2003
  Vendndodhja
  Jabanxhi
  Postime
  1,911
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  Citim Postuar mė parė nga EDUARDI Lexo Postimin
  hahahha
  Tao si te kam vlla mire ti, ca thuhet ka ndonje nga garda e vjeter apo jo?
  O Edo ca bere ti vella,mir dukesh?
  Po ja,mqs kemi lene ca mbresa te mira nga rinia,dalim shofim nganjiher ca behet e si jan keta kodoshet )
  Garda spo duket fare ne horizont,dobet shume
  Feel the pump √

 2. #22
  Marseli ! Maska e CeLi
  Anėtarėsuar
  08-11-2005
  Vendndodhja
  Greqi
  Postime
  284
  Faleminderit
  1
  4 falenderime nė 2 postime
  Edi , Tao njehere ne kaq qe vini na mjafton prezenca juaj , gezohem te jeni mire e shendosh edhe gezohem qe skeni kohe per forume e chat se sigurisht beni dicka me te rendesishme ne jeten reale , jemi ne fukarenjt qe sorrollitemi ketej

  Sa per sop-et , njeri me i mire se tjetri jeni , mereni si te doni , hidhu pirdhu , kap e shtri
  Rossoneri !

 3. #23
  Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
  Anėtarėsuar
  06-09-2003
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  42
  Postime
  1,947
  Faleminderit
  62
  63 falenderime nė 54 postime
  Citim Postuar mė parė nga CeLi Lexo Postimin
  Edi , Tao njehere ne kaq qe vini na mjafton prezenca juaj , gezohem te jeni mire e shendosh edhe gezohem qe skeni kohe per forume e chat se sigurisht beni dicka me te rendesishme ne jeten reale , jemi ne fukarenjt qe sorrollitemi ketej

  Sa per sop-et , njeri me i mire se tjetri jeni , mereni si te doni , hidhu pirdhu , kap e shtri
  Celi me behet qefi qe te lexoj,sic e the dhe vet jemi te zene me gjera te rendesishme ne jete si puna familja etj etj.por here pas here mundohemi te gjejm pak kohe per te kujtuar miqesin e shoqerin e vjeter se per aq kohe qe kemi qendruar ne forum dhe ne chat kemi kaluar mire te gjithe se bashkue.Uroj dhe qe stafi qe esht aktualisht te ken paqe e miqesi midis njeri tjetrit...

  Te pershendes...
  Takohemi Ditėn e Gjykimit

 4. #24
  i/e regjistruar Maska e sleep
  Anėtarėsuar
  10-10-2006
  Postime
  119
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Meqe ne alternativ jane keto, Parmisit dhe Klajdi
  red_dragon

 5. #25
  Ēun Kavaljer! Maska e Slimshaddy
  Anėtarėsuar
  13-08-2007
  Vendndodhja
  Albania/Tropojė
  Postime
  316
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga Dj-GabrieL Lexo Postimin
  Qenkeni ber si pakica kombetare )
  LooL T'pakten ti u shkeptu me koh po neve ngecem qe ngecem ne chat ajde tani na jep naj ide :P..

  Isha ne medyshje se ke te zgjedh nga garda vjeter Lukas apo Klajd dhe votova lukas megjithate qe te 2 jan sopa te mire .. kta tjeret si kom mberrit
  Mendja Ėshtė Dhuratė - Shfrytėzimi i Saj Mrekulli!

 6. #26
  -=|ProuD`To`Be`DiNaMo|=- Maska e dinamo
  Anėtarėsuar
  13-10-2004
  Vendndodhja
  KS DiNaMo
  Mosha
  33
  Postime
  90
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Per Parmon :P o buqe
  WwW.FcDiNaMoTirana.Eu

 7. #27
  Anetar i Rrezikshem Maska e kacaku basket
  Anėtarėsuar
  16-10-2002
  Vendndodhja
  Torino (Itali)
  Mosha
  36
  Postime
  1,726
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Sop ma i mire kam qene vete

  RESPEKTE TE GJITHEVE
  Mendoj qė ekzistojnė dy gjėra tė pafundme: Universi dhe Injoranca njerzore, por pėr Universin kam akoma disa dyshime. (Albert Einstein)

  Punimet e mia nė Jasc Paint Shop Pro
  Punime nga studentėt e shkollės Angelo Blue

 8. #28
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  32
  Postime
  3,862
  Faleminderit
  174
  110 falenderime nė 95 postime
  Mir qe nuk ja ben qefin vetes thuaj :P

  Respekte kacak
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 9. #29
  I Love Tilonce Maska e AlbRoma
  Anėtarėsuar
  06-05-2002
  Vendndodhja
  Lezhė
  Mosha
  37
  Postime
  96
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Parmisti is the best
  Shpresa vdes e fundit!

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •