Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 12 prej 12
 1. #1
  ***VIP***
  Anėtarėsuar
  26-08-2008
  Postime
  804
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 3 postime

  Ku mund te download harten e rrugeve te shqiperise per GPS

  Me duhet edhe nje ndihme tjeter. Dua te shkoj ne shqiperi per pushime. Turp eshte, por nuk i di mire rruget keshtu qe do doja te dija ku mund te download harten e rrugeve te shqiperise per GPS (Navigator). A punon GPS ne shqiperi?
  Moderator, e di vet ti...

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar ^SHIU^ pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 3. #2
  .................... Maska e iktuus
  Anėtarėsuar
  30-11-2008
  Postime
  1,280
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  hahahahaha ku ka hart shqiperia mo shoku. As mos u lodh fare ta kerkosh sepse nuk ekziston.
  Dashuria, miqsia,respekti nuk formojn lidhje aq te forta sa nje urrejtje e perbashket

 4. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar iktuus pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 5. #3
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime nė 21 postime
  Citim Postuar mė parė nga ^SHIU^ Lexo Postimin
  Me duhet edhe nje ndihme tjeter. Dua te shkoj ne shqiperi per pushime. Turp eshte, por nuk i di mire rruget keshtu qe do doja te dija ku mund te download harten e rrugeve te shqiperise per GPS (Navigator). A punon GPS ne shqiperi?
  Ka vetėm rrugėt kryesore.
  Ato i shikon dhe me sy nėpėrmjet tabelave dhe nuk ke nevoj pėr GPS.
  Pastaj Shqipėria aq ėshtė edhe po ngatėrove rrugė ktheu mbrapa, thjesht do humbasėsh njė orė asgjė mė tepėr.

 6. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Station pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 7. #4
  i/e regjistruar Maska e Nice_Boy
  Anėtarėsuar
  25-01-2004
  Vendndodhja
  Larg vendlindjes i pa shpi..
  Postime
  4,278
  Faleminderit
  0
  21 falenderime nė 21 postime
  Navi-n qė e kam bler nė Gjermani kishte rrugėt kryesore tė qytetit ( Shkodėr , Durrės , Tirana , Vlora e disa tė tjera qė s'mė kujtohen tani ) por rrugicat nuk i gjen dot mos i kėrko fare -)
  Mė gėnjeu pasuria, jeta vrap mė iku shpejt dhe u thinja u dergja u plaka nė dhe tė huaj do tė vdes..

 8. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Nice_Boy pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 9. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-02-2006
  Vendndodhja
  Durres
  Postime
  254
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga Station Lexo Postimin
  Ka vetėm rrugėt kryesore.
  Ato i shikon dhe me sy nėpėrmjet tabelave dhe nuk ke nevoj pėr GPS.
  Pastaj Shqipėria aq ėshtė edhe po ngatėrove rrugė ktheu mbrapa, thjesht do humbasėsh njė orė asgjė mė tepėr.

  E mo shoku sa mire e the ...

 10. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar arbeni_al pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 11. #6
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Mosha
  34
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime nė 31 postime
  As mos undo fare se nuk ekziston. Te puna qe bej, kemi disa makina qe u kemi vendosur GPS, dhe, edhe ne Tirane ka raste qe e hamendesojme vendndodhjen e makinave, ndersa jashte Tiranes orientohemi me ndonje rruge kryesore. Keshtu qe duhet te lodhesh pak me te pyetur per ndonje rruge qe nuk e di.

  Jemi nje nga vendet e vetme pas vend eve afrikane besoj, pa harte dixhitale, pavaresisht se kryeministri thote jemi ne moshen e internetit. (Cfare paradoksi e?, si rralle here ne Shqiperi. )
  Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

 12. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar MaDaBeR pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 13. #7
  JUDO Maska e Gogi
  Anėtarėsuar
  10-08-2008
  Vendndodhja
  Prishtinė
  Postime
  1,695
  Faleminderit
  2
  20 falenderime nė 19 postime
  Nese posedon nje telefon te mire, si psh iphone 4 dhe ne te cilin do te kishe internet 24 ore me anen e kesaj mund te kalosh neper gjithe shqiperine dhe Kosoven permes google maps
  “Kush ėshtė prej jush pa mėkat, le ta gjuajė i pari gurin nė tė!”

 14. #8
  i/e regjistruar Maska e teta
  Anėtarėsuar
  25-10-2005
  Postime
  2,011
  Faleminderit
  22
  35 falenderime nė 29 postime
  kam ndegjuar te lajmet tani po punohet projekti per shqiperin GPS per rruget kryesore,Europa po financon,shum i fresket si lajme dmth deri vitin e ardheshem asigje.

 15. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar teta pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 16. #9
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Mosha
  34
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime nė 31 postime
  Eshte i sakte ky lajmi teta, por nuk besoj se do behet gje brenda nje periudhe te shkurter kohe. Mendoj se do te duhet te pakten nja 6-7 muaj per te bere te mundur kete harte. Ndoshta dhe me shume.
  Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

 17. #10
  i/e regjistruar Maska e xhibi
  Anėtarėsuar
  22-01-2009
  Postime
  73
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Puneso nje te papune trupvogel, vere aty ku vihet GPS, ne dashboard. Ka per te qene me eficient dhe te kushton me pak.

 18. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar xhibi pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 19. #11
  albania is the best Maska e ismani
  Anėtarėsuar
  14-06-2009
  Vendndodhja
  tetova
  Postime
  605
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  cka po thoni se ska a jeni te sigurt une ju garantoj se egzistone dhe vete e kam ejani ne tetove te mobilphone dhe instaloni 100 % funksionale
  100 vite shtet 100 VJET KRENARI 100 VITE SAKRIFIC TERE JETEN TE BASHKUM KOSOV ILIRD CAMERI MALSI

 20. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar ismani pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 21. #12
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-12-2013
  Vendndodhja
  Leningrad
  Postime
  176
  Faleminderit
  3
  5 falenderime nė 5 postime

  Pėr: Ku mund te download harten e rrugeve te shqiperise per GPS

  Citim Postuar mė parė nga ^SHIU^ Lexo Postimin
  Me duhet edhe nje ndihme tjeter. Dua te shkoj ne shqiperi per pushime. Turp eshte, por nuk i di mire rruget keshtu qe do doja te dija ku mund te download harten e rrugeve te shqiperise per GPS (Navigator). A punon GPS ne shqiperi?
  http://www.gpsmap.su/%D0%B1%D0%B5%D1...D%D0%B8%D0%B8/

 22. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Rusnod pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •