Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 7 prej 7
 1. #1
  R[love]ution Maska e Hyllien
  Anėtarėsuar
  28-11-2003
  Vendndodhja
  Mobil Ave.
  Postime
  7,732
  Faleminderit
  0
  19 falenderime nė 19 postime

  Fshirje shkrimesh tek forumet e historisė

  Pėrshėndetje,

  Ka disa ditė qė po fshihen nė mėnyrė sporadike shkrime nė forumin e Cėshtjes Kombėtare dhe tė Historisė. Eshtė absurde qė po shkelet me tė dya kėmbėt rregullorja e forumit, ėshtė absurde qė dikush mendon se mund tė imponoj me cdo kusht mendimin e tij se si duhet tė shkoj x apo y debat. Shumė tema mund tė devijojnė, por kanė vlera tė mėdha edhe nė ato devijime, qė nuk kanė pėrse tė fshihen. Nga ana tjetėr arėsyeja pse shumė tema devijojnė ėshtė sepse po censurohen sistematikisht mėnyra se si shprehen.

  Nuk ka asnjė koherencė nė forum. Nė forumin e Tolerancės Fetare jam kėrcėnuar me vdekje por u desh kohė tė vinte dikush tė moderonte, kėtu po fshihen postime me shumė vlerė dhe kundra cdo lloj rregullore nė forum. Mendoja se ishte Uriel, por ndoshta e kam gabim.

  Ju lutemi njė shpjegim se kush i merr pėrsipėr kėto akte, me cfarė tė drejte i fshin kėto shkrime, kam parasysh sidomos shkrimet tek tema e Maksim Zotaj dhe Shqiponjės dy-krenare.
  "The true history of mankind will be written only when Albanians participate in it's writing." -ML

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Kanina
  Anėtarėsuar
  14-10-2010
  Postime
  553
  Faleminderit
  7
  10 falenderime nė 6 postime
  mire ty o shoku se ndoshta u je bere si gjemb ne kemb duke debatuar me ta . po me mua cpaten une i shkreti si rash njeriu ne qafe

 3. #3
  R[love]ution Maska e Hyllien
  Anėtarėsuar
  28-11-2003
  Vendndodhja
  Mobil Ave.
  Postime
  7,732
  Faleminderit
  0
  19 falenderime nė 19 postime
  Citim Postuar mė parė nga Kanina Lexo Postimin
  mire ty o shoku se ndoshta u je bere si gjemb ne kemb duke debatuar me ta . po me mua cpaten une i shkreti si rash njeriu ne qafe
  Nuk tė kanė parė, i futėn atė rrulin si duket asfaltit . Un si jam bėrė gjėmb askujt, un po debatoj nuk po ofendoj njėri.
  "The true history of mankind will be written only when Albanians participate in it's writing." -ML

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Kanina
  Anėtarėsuar
  14-10-2010
  Postime
  553
  Faleminderit
  7
  10 falenderime nė 6 postime
  Citim Postuar mė parė nga Hyllien Lexo Postimin
  Nuk tė kanė parė, i futėn atė rrulin si duket asfaltit . Un si jam bėrė gjėmb askujt, un po debatoj nuk po ofendoj njėri.
  epo prandaj po te them qe u je bere gjemb sespe ndoshta nuk u pelqen debati jane vet zot vet shkop shoku ligji dhe maliqi funksionon dhe ne forum.

 5. #5
  -
  Anėtarėsuar
  14-02-2011
  Postime
  2,457
  Faleminderit
  4
  34 falenderime nė 25 postime
  Citim Postuar mė parė nga Hyllien Lexo Postimin
  Mendoja se ishte Uriel, por ndoshta e kam gabim
  Te thashe se kush i ka fshire, jo per gje, por edhe une kam nje pervoje pak a shume si ti ne lidhje me nje fakt te tille, ku i kam rene me qafe kot nje smodi, por qe ne te vertete i ka fshire ai qe te thashe. Ok?
  Nuk eshte hera e pare qe ndodh, cuditem qe habitesh

 6. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  09-09-2010
  Postime
  356
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 2 postime
  Kerkoje falje nese ishte postimi im shkas qe te fshihen edhe postimet e juaja...

 7. #7
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Agartha
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime nė 479 postime
  Mos hapni ankesa kot pa lidhje. Nese do i lihej gjykimi i mirembajtjes se temave dhe vete forumit gjithe antareve atehere sdo lindte nevoja per moderatore apo smod e admin. Rregullat shkelen edhe pa qene te ndergjegjshem qe kjo behet dhe mund tju krijohet pershtypja qe po ju bihet ne qafe. Por nuk eshte e vertete. Nenforumi i Historise mbahet rreptesisht nen mbikqyrje nga 3 smod dhe 1 admin per vete rendesine qe ka. Cdo shkrim jashte teme apo qe devijon temen fshihet automatikisht. E di qe do thoni qe gjykimi ndaj nje pergjigje eshte relativ por kur i permbahet rregullores atehere cdo gje eshte brenda normave te percaktuara.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •