Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 7
  1. #1
    R[love]ution Maska e Hyllien
    Anėtarėsuar
    28-11-2003
    Vendndodhja
    Mobil Ave.
    Postime
    7,708

    Fshirje shkrimesh tek forumet e historisė

    Pėrshėndetje,

    Ka disa ditė qė po fshihen nė mėnyrė sporadike shkrime nė forumin e Cėshtjes Kombėtare dhe tė Historisė. Eshtė absurde qė po shkelet me tė dya kėmbėt rregullorja e forumit, ėshtė absurde qė dikush mendon se mund tė imponoj me cdo kusht mendimin e tij se si duhet tė shkoj x apo y debat. Shumė tema mund tė devijojnė, por kanė vlera tė mėdha edhe nė ato devijime, qė nuk kanė pėrse tė fshihen. Nga ana tjetėr arėsyeja pse shumė tema devijojnė ėshtė sepse po censurohen sistematikisht mėnyra se si shprehen.

    Nuk ka asnjė koherencė nė forum. Nė forumin e Tolerancės Fetare jam kėrcėnuar me vdekje por u desh kohė tė vinte dikush tė moderonte, kėtu po fshihen postime me shumė vlerė dhe kundra cdo lloj rregullore nė forum. Mendoja se ishte Uriel, por ndoshta e kam gabim.

    Ju lutemi njė shpjegim se kush i merr pėrsipėr kėto akte, me cfarė tė drejte i fshin kėto shkrime, kam parasysh sidomos shkrimet tek tema e Maksim Zotaj dhe Shqiponjės dy-krenare.
    "The true history of mankind will be written only when Albanians participate in it's writing." -ML

  2. #2
    i/e regjistruar Maska e Kanina
    Anėtarėsuar
    14-10-2010
    Postime
    542
    mire ty o shoku se ndoshta u je bere si gjemb ne kemb duke debatuar me ta . po me mua cpaten une i shkreti si rash njeriu ne qafe

  3. #3
    R[love]ution Maska e Hyllien
    Anėtarėsuar
    28-11-2003
    Vendndodhja
    Mobil Ave.
    Postime
    7,708
    Citim Postuar mė parė nga Kanina Lexo Postimin
    mire ty o shoku se ndoshta u je bere si gjemb ne kemb duke debatuar me ta . po me mua cpaten une i shkreti si rash njeriu ne qafe
    Nuk tė kanė parė, i futėn atė rrulin si duket asfaltit . Un si jam bėrė gjėmb askujt, un po debatoj nuk po ofendoj njėri.
    "The true history of mankind will be written only when Albanians participate in it's writing." -ML

  4. #4
    i/e regjistruar Maska e Kanina
    Anėtarėsuar
    14-10-2010
    Postime
    542
    Citim Postuar mė parė nga Hyllien Lexo Postimin
    Nuk tė kanė parė, i futėn atė rrulin si duket asfaltit . Un si jam bėrė gjėmb askujt, un po debatoj nuk po ofendoj njėri.
    epo prandaj po te them qe u je bere gjemb sespe ndoshta nuk u pelqen debati jane vet zot vet shkop shoku ligji dhe maliqi funksionon dhe ne forum.

  5. #5
    Citim Postuar mė parė nga Hyllien Lexo Postimin
    Mendoja se ishte Uriel, por ndoshta e kam gabim
    Te thashe se kush i ka fshire, jo per gje, por edhe une kam nje pervoje pak a shume si ti ne lidhje me nje fakt te tille, ku i kam rene me qafe kot nje smodi, por qe ne te vertete i ka fshire ai qe te thashe. Ok?
    Nuk eshte hera e pare qe ndodh, cuditem qe habitesh

  6. #6
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    09-09-2010
    Postime
    351
    Kerkoje falje nese ishte postimi im shkas qe te fshihen edhe postimet e juaja...

  7. #7
    Mos hapni ankesa kot pa lidhje. Nese do i lihej gjykimi i mirembajtjes se temave dhe vete forumit gjithe antareve atehere sdo lindte nevoja per moderatore apo smod e admin. Rregullat shkelen edhe pa qene te ndergjegjshem qe kjo behet dhe mund tju krijohet pershtypja qe po ju bihet ne qafe. Por nuk eshte e vertete. Nenforumi i Historise mbahet rreptesisht nen mbikqyrje nga 3 smod dhe 1 admin per vete rendesine qe ka. Cdo shkrim jashte teme apo qe devijon temen fshihet automatikisht. E di qe do thoni qe gjykimi ndaj nje pergjigje eshte relativ por kur i permbahet rregullores atehere cdo gje eshte brenda normave te percaktuara.

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •