Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4
 1. #1
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Mosha
  34
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime nė 31 postime

  Verejtje per shkelje te rregullores nga Mod!

  Ne rregulloren e Forumit Shqiptar ndalohet rreptesisht pirateria dhe e drejta e autorit. Por mesa duket ndonje moderator nuk ja ka hedhur syte fare asaj teme dhe nuk eshte ne dijeni fare se gjera te tilla jane te palejueshme.

  Citim Postuar mė parė nga Albo
  6. Respektoni tė drejtėn e autorit!

  Ēdo material apo artikull qė sillni nė forum nė lidhje me njė teme tė caktuar diskutimi, duhet tė jetė i shoqėruar me burimin nga ėshtė marrė dhe mundėsisht datėn e botimit. Duhet tė keni gjithmonė parasysh tė drejtėn e autorit mbi materialin dhe secili prej jush duhet ta bėjė kėtė. Nė ato raste kur autori nuk e jep pėlqimin e tij pėr kopjimin apo riprodhimin e materialit, ju nuk mund ta sillni atė nė forum. Ēdo anėtar nė forumin shqiptar ėshtė pėrgjegjės pėr mendimet dhe materialet qė sjell nė forum dhe stafi i forumit do tė ndėrhyje sa herė qė do tė ketė ankesa pėr shkelje tė drejtash tė autorėve. Gjithashtu, tė gjithė ata qė pėrdorin ose kopjojne materiale nga forumi shqiptar, duhet tė shtojnė forumin shqiptar si burim tė materialit tė ripublikuar. Forumi shqiptar respekton tė drejtėn e autorit.
  Ne shkrimin qe do sjell me poshte duke haptaz shkelja e rregullores, qe ka kohe qe nuk ndodh edhe ne temat ku anetaret e forumit kerkojne ndonje program apo ndihma te ndryshme. Gjithmone atyre u sygjerohet linku official i kompanise per produktet e se ciles ata kane nevoje.  Lidhja e temes:

  http://www.forumishqiptar.com/showth...61#post3161061
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Albo : 21-07-2011 mė 09:31
  Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

 2. #2
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-07-2011
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  kush e boni moderator kete deni boy amon lol edhe kalamojt kishim mangut.

 3. #3
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,645
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga Anelka Lexo Postimin
  kush e boni moderator kete deni boy amon lol edhe kalamojt kishim mangut.

  No Comment

 4. #4
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,128
  Faleminderit
  65
  785 falenderime nė 643 postime
  Tema u kalua ne kosh dhe moderatori u paralajmerua.

  Albo

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •