Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 10
  1. #1

    Above & Beyond koncert në Shqipëri.

    Grupi Above & Beyond do mbërrijë në Shqipëri në datën 12 Gusht në Havana Beach, Dhërmi.

    Për të gjithë ata që kanë dëgjuar Dance & Trance u është rrahur veshi me këtë grup.
    Për ata që nuk kanë info ,pak Wikipedia:

    http://en.wikipedia.org/wiki/Above_%...ond_%28band%29

    Konfirmimi në Faqjen zyrtare të A & B:

    http://abwall.com/

    Havana Beach, Dhemi, Albania
    Fri, 12th August
    Tjetër referencë:
    http://www.anjunabeats.com/


    Do jetë mbrëmje e madhe .



    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  2. #2
    i/e regjistruar Maska e fattlumi
    Anëtarësuar
    03-01-2010
    Postime
    3,412
    Nder kenget me te mira te zhanrit trance ndonjehere eshte edhe "Stealing time".Edhe pse nuk jam adhurues i ketij zhanri te muzikes keta te bejne per vete me muziken e tyre.Do jene me fat ata qe do i shohin te performojne LIVE.


  3. #3
    Nga më të mirat e A & B














    Pjesë koncertesh Live të Above & Beyond









    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  4. #4
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  5. #5
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    27-06-2011
    Postime
    50
    AB eshte grupi im i preferuar i muzikes Trance. Luajne dhe bejne kenge shume te lezetshme.

    Do shikoja live keto 100-here me shume sesa Tiesto ose Guetta dhe ça jane keto emrat e tjere te medhenj.

    Befshi qejf nese shkoni ! Me siguri do kenaqeni !

  6. #6
    i/e regjistruar Maska e mardo
    Anëtarësuar
    06-04-2011
    Postime
    325
    Wellcome......

  7. #7
    Ndonjë nga forumi që do shkojë ti shohi ? Apo 'interesi në maximum' për muzikën Trance këtu në forum ?
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  8. #8
    Sot fola me numrin që ka vënë në dispozicion siti www.havana-events.com dhe më thanë textualisht:

    Eventi për A&B nuk është konfirmuar akoma,prandaj dhe nuk ka asnjë informacion mbi çmimin apo vëndet ku do shiten biltat.

    Pasi i pyeta se kur mund të kishim ndonjë informacion nqs do konfirmohej apo jo u përgjigjën:

    Nga java tjetër...
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  9. #9
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  10. #10
    ANULLOHET KONCERI I ABOVE & BEYOND NË SHQIPËRI

    Sot po kontrolloja faqet e mësipërme, Anjunabeats dhe Abwall.com dhe nuk ishte më eventi për në datë 12 Gusht,në Shqipëri. Gjë që do të thotë se është anulluar ardhja e tyre në Dhërmi.
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •