Close
Faqja 3 prej 8 FillimFillim 12345 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 149

Tema: Elhaida Dani

 1. #41
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime nė 51 postime

  Pėr: Elhaida Dani

  Citim Postuar mė parė nga angmokio Lexo Postimin
  Elhaida me shami duke i kenduar profetit Muhamed a.s
  Do lini ndonje teme pa e DHJERE ??? PO KENI NENFORUMET E BESIMEVE MUSLIMANE E KATOLIKE KU MUND TE SHKRUANI E NXIRNI VIDEO O NJERI!! Permbajuni njehere te vetme temes dhe shkruani pikerisht per temen ne fjale ta mari e mira..

  Sinqerisht ketij forumi po i vjen fundi!! Na e hoqet deshiren e mire per te shprehur ndonje mendim,ide,emocion,pervoje apo ndonje gje tjeter.

  Vi gjith qef per te pare se c'fare eshte shkruar me Elhaiden ne lidhje me triumfin e mbremshem dhe cfare shof ketu....

 2. #42
  Love all, but trust a few Maska e angmokio
  Anėtarėsuar
  02-09-2011
  Vendndodhja
  AngMoKio
  Postime
  3,939
  Faleminderit
  142
  222 falenderime nė 186 postime

  Pėr: Elhaida Dani

  Citim Postuar mė parė nga AlbaneZ Lexo Postimin
  Do lini ndonje teme pa e DHJERE ??? PO KENI NENFORUMET E BESIMEVE MUSLIMANE E KATOLIKE KU MUND TE SHKRUANI E NXIRNI VIDEO O NJERI!! Permbajuni njehere te vetme temes dhe shkruani pikerisht per temen ne fjale ta mari e mira..

  Sinqerisht ketij forumi po i vjen fundi!! Na e hoqet deshiren e mire per te shprehur ndonje mendim,ide,emocion,pervoje apo ndonje gje tjeter.

  Vi gjith qef per te pare se c'fare eshte shkruar me Elhaiden ne lidhje me triumfin e mbremshem dhe cfare shof ketu....
  Shoku nese ndjen ere te keqe shko e nderro breket .
  Kjo teme flet per Elhaida Danin. Ne videon e mesiperme eshte vete Elhaida Dani e cila ne rastin konkret nuk ka kenduar Aleluja por per profetin Muhamed. Nese ke deshire te flasesh per triumfin e saj te mbremshem shko kerko ne forum dhe do shikosh qe eshte hapur nje teme enkas per te.
  "And speak kindly to mankind '' Quran - 2:83"

 3. #43
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  64 falenderime nė 58 postime

  Pėr: Elhaida Dani

  Citim Postuar mė parė nga angmokio Lexo Postimin
  Shoku nese ndjen ere te keqe shko e nderro breket .
  Kjo teme flet per Elhaida Danin. Ne videon e mesiperme eshte vete Elhaida Dani e cila ne rastin konkret nuk ka kenduar Aleluja por per profetin Muhamed. Nese ke deshire te flasesh per triumfin e saj te mbremshem shko kerko ne forum dhe do shikosh qe eshte hapur nje teme enkas per te.
  ajo ka knu kaurrēe mer mod

 4. #44
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime nė 51 postime

  Pėr: Elhaida Dani

  Citim Postuar mė parė nga angmokio Lexo Postimin
  Shoku nese ndjen ere te keqe shko e nderro breket .
  Kjo teme flet per Elhaida Danin. Ne videon e mesiperme eshte vete Elhaida Dani e cila ne rastin konkret nuk ka kenduar Aleluja por per profetin Muhamed. Nese ke deshire te flasesh per triumfin e saj te mbremshem shko kerko ne forum dhe do shikosh qe eshte hapur nje teme enkas per te.
  Do thoja dicka per breket por nuk ia vlen....

  Ca lidhje ka aleluja apo muhamedi ketu ?! Dhe kulmi eshte se thua qe ka nje teme per Elhaiden!!! Po kjo teme per ke eshte o kamikaz ? Per kengetare qe i kendojne muhamedit apo jezusit ? Lexoje nga fillimi masanej fol..

  Tema tjeter flet vetem per finalen e The voice of Italy dhe mos me cito me se je jashte c'do llogjike.

 5. #45
  Love all, but trust a few Maska e angmokio
  Anėtarėsuar
  02-09-2011
  Vendndodhja
  AngMoKio
  Postime
  3,939
  Faleminderit
  142
  222 falenderime nė 186 postime

  Pėr: Elhaida Dani

  Citim Postuar mė parė nga drague Lexo Postimin
  ajo ka knu kaurrēe mer mod
  Muzika nuk njeh fe drage . Shyqyr qe qenke gjalle se thash se te kishin dhene raki me nitrat per ditelindje lool
  "And speak kindly to mankind '' Quran - 2:83"

 6. #46
  Love all, but trust a few Maska e angmokio
  Anėtarėsuar
  02-09-2011
  Vendndodhja
  AngMoKio
  Postime
  3,939
  Faleminderit
  142
  222 falenderime nė 186 postime

  Pėr: Elhaida Dani

  Citim Postuar mė parė nga AlbaneZ Lexo Postimin
  Do thoja dicka per breket por nuk ia vlen....

  Ca lidhje ka aleluja apo muhamedi ketu ?! Dhe kulmi eshte se thua qe ka nje teme per Elhaiden!!! Po kjo teme per ke eshte o kamikaz ? Per kengetare qe i kendojne muhamedit apo jezusit ? Lexoje nga fillimi masanej fol..

  Tema tjeter flet vetem per finalen e The voice of Italy dhe mos me cito me se je jashte c'do llogjike.
  Edhe njehere po ta perseris ''kengetarja qe kendon me siper eshte Elhaida'' . Siniqerisht nuk e kuptoj shqetesimin tend. Ti irritohesh qe pse Elhaida ka kenduar per profetin Muhamed apo pse e kam sjellur videon e saj ketu? Nese nuk do e sillja ketu ku flitet per te ku tjeter ta coja?
  "And speak kindly to mankind '' Quran - 2:83"

 7. #47
  i/e regjistruar Maska e Prudence
  Anėtarėsuar
  11-03-2008
  Postime
  2,437
  Faleminderit
  77
  124 falenderime nė 80 postime

  Pėr: Elhaida Dani

  Bravo.

  ....................
  "Mė e mira ėshtė armike e sė mirės"

 8. #48
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  64 falenderime nė 58 postime

  Pėr: Elhaida Dani

  ai dueti me Coccianten ishte i mrekullushem.

 9. #49
  i/e regjistruar Maska e Antiproanti
  Anėtarėsuar
  28-07-2011
  Postime
  6,062
  Faleminderit
  1
  128 falenderime nė 116 postime

  Pėr: Elhaida Dani

  Citim Postuar mė parė nga angmokio Lexo Postimin
  Elhaida me shami duke i kenduar profetit Muhamed a.s

  Fati i saj qe publiku italian dhe juria nuk e kane pa kete video se ndoshta nuk do te mberrinte as nje gjysmefinale...
  Fati tjeter i saj, qe ti apo dikush si ti se ka postuar kete video ne faqen zyrtare te gares!

 10. #50
  Love all, but trust a few Maska e angmokio
  Anėtarėsuar
  02-09-2011
  Vendndodhja
  AngMoKio
  Postime
  3,939
  Faleminderit
  142
  222 falenderime nė 186 postime

  Pėr: Elhaida Dani

  Citim Postuar mė parė nga Antiproanti Lexo Postimin
  Fati i saj qe publiku italian dhe juria nuk e kane pa kete video se ndoshta nuk do te mberrinte as nje gjysmefinale...
  Fati tjeter i saj, qe ti apo dikush si ti se ka postuar kete video ne faqen zyrtare te gares!
  Jo me kot Shqiptaret renditen si populli me racist dhe paragjykues ne Evrope. Elhaida fitoi sepse ka ze te jashtezakonshem.Shumica e Shqiptareve mendonin se ajo nuk do fitonte per shkak te paragjykimit , por populli Italian e votoi ate me 72% te votave pa marre parasysh qe ajo ishte Shqiptare.
  "And speak kindly to mankind '' Quran - 2:83"

 11. #51
  i/e regjistruar Maska e Antiproanti
  Anėtarėsuar
  28-07-2011
  Postime
  6,062
  Faleminderit
  1
  128 falenderime nė 116 postime

  Pėr: Elhaida Dani

  Citim Postuar mė parė nga angmokio Lexo Postimin
  Jo me kot Shqiptaret renditen si populli me racist dhe paragjykues ne Evrope. Elhaida fitoi sepse ka ze te jashtezakonshem.Shumica e Shqiptareve mendonin se ajo nuk do fitonte per shkak te paragjykimit , por populli Italian e votoi ate me 72% te votave pa marre parasysh qe ajo ishte Shqiptare.
  Perralla...
  Edhe "populli gjerman", ajo pjese qe shikon evente te tilla, dhe juria votojne vazhdimisht per njerez me prapavi te huaj.
  Keto gara ne radhe te pare jane biznis i televizionit dhe i firmave qe bejne reklame, dhe shume pak domethenese per karrieren e muzikanteve ambicioz.

  Perndryshe, populli me racist ne bote nuk preferon dhe e klikon 20 milion here muziken " e ciganeve"!
  http://www.youtube.com/watch?v=t4-Xz_Lt2p4
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Antiproanti : 31-05-2013 mė 04:39

 12. #52
  Love all, but trust a few Maska e angmokio
  Anėtarėsuar
  02-09-2011
  Vendndodhja
  AngMoKio
  Postime
  3,939
  Faleminderit
  142
  222 falenderime nė 186 postime

  Pėr: Elhaida Dani

  Citim Postuar mė parė nga Antiproanti Lexo Postimin
  Perralla...
  shiko linkun..... http://www.gazetatema.net/web/2013/0...imin-ekonomik/

  Edhe "populli gjerman", ajo pjese qe shikon evente te tilla, dhe juria votojne vazhdimisht per njerez me prapavi te huaj.
  Keto gara ne radh te pare jane biznis i televizionit dhe i firmave qe bejne reklame, dhe shume pak domethenese per karrieren e muzikanteve ambicioz.
  Mjafton ti besh google emrit te Elhaides dhe e shikon foton dhe videon e saj me shami. Plus video e saj qe i kendon profetit Muhamed ka me teper se 55.000 klikime ne me pak se nje muaj. Gjithsesi zeri i Elhaides eshte i jashtezakonshem dhe populli Italian eshte popull i civilizuar qe din te vleresoje talente pa marre parasysh origjinen apo fene.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga angmokio : 31-05-2013 mė 04:42
  "And speak kindly to mankind '' Quran - 2:83"

 13. #53
  i/e regjistruar Maska e silentgirl
  Anėtarėsuar
  19-11-2011
  Postime
  1,985
  Faleminderit
  6
  9 falenderime nė 8 postime

  Pėr: Elhaida Dani

  Me behet shume qefi qe e ka fituar nje Shqiptare voisin e italis... Por nuk me pelqen fakti qe nje shqiptare fiton ne Itali.....,Do ishte shume me mire te kish fituar The Voice Of Albania....,sikur nuk i bie mire `Zeri shqiptar fitin Zerin e Italis`..... gjithesesi...,urime Elhaides.....,kishte kenduar bukur...
  Pyetni te diturit ,rrini me te urtet dhe shoqerohuni me te varferit.

 14. #54
  i/e regjistruar Maska e Antiproanti
  Anėtarėsuar
  28-07-2011
  Postime
  6,062
  Faleminderit
  1
  128 falenderime nė 116 postime

  Pėr: Elhaida Dani

  Citim Postuar mė parė nga angmokio Lexo Postimin
  shiko linkun..... http://www.gazetatema.net/web/2013/0...imin-ekonomik/  Mjafton ti besh google emrit te Elhaides dhe e shikon foton dhe videon e saj me shami. Plus video e saj qe i kendon profetit Muhamed ka me teper se 50.000 klikime ne me pak se nje muaj. Gjithsesi zeri i Elhaides eshte i jashtezakonshem dhe populli Italian eshte popull i civilizuar qe din te vleresoje talente pa marre parasysh origjinen apo fene.
  S'ke nevoje t'me postosh komente absurde te njerezve inkompetent per shqipetaret dhe per racizmin...

  Italianet kane qene dhe mbeten nder popujt me fashistoid te europes.
  Racizmi i papermbajtur i italianeve p.sh. gati eshte duke i detyruar te gjithe te zite te largohen nga ligat kryesore te futbollit.

  Ja vetem nje shembull me aktual:
  Spiel in Italien wegen Rassismus-Gesängen unterbrochen
  Roma vs. Milano
  http://www.zeit.de/sport/2013-05/ras...-rom-balotelli
  Loja ne Itali nderpritet per shkak te brohoritjeve raciste

  HRW
  La violenza razzista e xenofoba in Italia
  http://www.hrw.org/news/2011/03/21/i...lenza-razzista

  Anglisht
  Italy: Act Swiftly to End Racist Violence
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Antiproanti : 31-05-2013 mė 04:54

 15. #55
  Love all, but trust a few Maska e angmokio
  Anėtarėsuar
  02-09-2011
  Vendndodhja
  AngMoKio
  Postime
  3,939
  Faleminderit
  142
  222 falenderime nė 186 postime

  Pėr: Elhaida Dani

  Citim Postuar mė parė nga Antiproanti Lexo Postimin
  S'ke nevoje t'me postosh komente absurde te njerezve inkompetent per shqipetaret dhe per racizmin...

  Italianet kane qene dhe mbeten nder popujt me fashistoid te europes.
  Racizmi i papermbajtur i italianeve p.sh. gati eshte duke i detyruar te gjithe te zite te largohen nga ligat kryesore te futbollit.
  Mos krahaso tifozllekun e cmendur me admiruesit e muzikes. Jane dy gjera teresisht te kunderta.
  "And speak kindly to mankind '' Quran - 2:83"

 16. #56
  i/e regjistruar Maska e Antiproanti
  Anėtarėsuar
  28-07-2011
  Postime
  6,062
  Faleminderit
  1
  128 falenderime nė 116 postime

  Pėr: Elhaida Dani

  Citim Postuar mė parė nga angmokio Lexo Postimin
  Mos krahaso tifozllekun e cmendur me admiruesit e muzikes. Jane dy gjera teresisht te kunderta.
  Pergjigja e fundit...
  Shiko ate qe ka thene HRW.
  Ata jane italianet e rendomte, jo dashamiret e muzikes, profesionistet dhe organizatoret(biznismenet) e eventeve te tilla.

 17. #57
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-12-2010
  Vendndodhja
  ne boten e ēudirave
  Postime
  3,802
  Faleminderit
  129
  117 falenderime nė 86 postime

  Pėr: Elhaida Dani

  I lumte Elhaides! Gara te tilla jane vertete te veshtira dhe vetem me te miret fitojne......Te urojme qe ajo te arrij akoma me shume me zerin e saj bombe.
  AUTOCHTHONOUS

 18. #58
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-12-2010
  Vendndodhja
  ne boten e ēudirave
  Postime
  3,802
  Faleminderit
  129
  117 falenderime nė 86 postime

  Pėr: Elhaida Dani

  Si nuk lame teme pa gjetur nje ashkel per tu grindur mor jahu?! Vajza fitoi duke qene shqiptare dhe si shqiptare duhet te ndjehemi mire qe fitoi.E meritonte.Kaq.
  AUTOCHTHONOUS

 19. #59
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime nė 51 postime

  Pėr: Elhaida Dani

  Citim Postuar mė parė nga angmokio Lexo Postimin
  Edhe njehere po ta perseris ''kengetarja qe kendon me siper eshte Elhaida'' . Siniqerisht nuk e kuptoj shqetesimin tend. Ti irritohesh qe pse Elhaida ka kenduar per profetin Muhamed apo pse e kam sjellur videon e saj ketu? Nese nuk do e sillja ketu ku flitet per te ku tjeter ta coja?
  Me irriton fakti qe c'do teme apo diskutim e kaloni ne FE ! Nuk me shqeteson fare nese ajo apo ndonje kengetar tjeter kendon per muhamedin apo jezusin,pune per ta.

 20. #60
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  244 falenderime nė 199 postime

  Pėr: Elhaida Dani

  Nuk ka asgje per tu habitur. Shumica e kengetareve ne perendim hapat e para si kengetare i kane patur ne koret e kishave. Kjo i perket fese muslimane e do kendoje kenget e besimit te saj. Cfare ka ketu per te diskutuar? Kendoi me shami? Ka kenduar dhe pa shami, kenge perendimore, e veshur veshje jo te pershtatshme sipas fese muslimane. Qe do te thote qe kenga per te eshte me e rendesishme se besimi fetar.
  Feelings change - memories don't.

Faqja 3 prej 8 FillimFillim 12345 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •