Close
Faqja 4 prej 5 FillimFillim ... 2345 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 80 prej 89
 1. #61
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,468

  Pėr: Eugent Bushpepa - Talent !

  GOOD LUCK EUGENT & ALBANIA !


 2. #62
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,468

  Pėr: Eugent Bushpepa - Talent !

  Njė fanse i dhuron njė engjėll Eugent Bushpepės para provės sė dytė nė Eurovizion (VIDEO)

  Sot Eugent Bushpepa, kėngėtari qė pėrfaqėson Shqipėrinė nė Eurovizion, do ta ketė provėn e dytė, shkruan KultPlus.

  Kėsisoj, para provės u mbajt konferenca pėr medie, me ē’rast, Eugentit iu dhurua njė engjėll nga njė fanse. Ajo duket shumė e lumtur qė po takon Bushpepėn, dhe kėsisoj dėgjohet duke i uruar fat me dhuratėn simbolike qė ia dhuron, shkruan KultPlus.

  Eugent Bushpepa sot do tė ngjitet nė skenė pėr herė tė dytė dhe tė fundit para se tė kėndojė nė gjysmėfinalen e Eurovizionit.

  Bushpepa do tė kėndojė kėngėn e tij “Mall” herėt nė mėngjes, nė kuadėr tė ditės sė provave.


  15 kėngėtarė nesėr do tė kėndojnė pėr herė tė dytė nė provė, para se tė ngjiten nė skenėn e madhe.

  Eurovizioni fillon me 8 maj, me 10 maj ėshtė gjysmėfinalja e dytė dhe me 12 maj ėshtė finalja e madhe.


  http://www.kultplus.com/muzika/nje-f...ovizion-video/
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 03-05-2018 mė 12:52

 3. #63
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,468

  Pėr: Eugent Bushpepa - Talent !


 4. #64
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,468

  Pėr: Eugent Bushpepa - Talent !


 5. #65
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,468

  Pėr: Eugent Bushpepa - Talent !

  Dhe serisht I Pari ne Sondazhe :

  I preferuari juaj nga prova e dyte skenike !

  http://wiwibloggs.com/2018/05/04/pol...n-2018/222683/


  1. SHQIPERIA
  2. Qipro
  3. Estonia
  4. Kroacia
  5. Izraeli

 6. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar sirena_adria pėr postimin:

  bili99 (10-05-2018)

 7. #66
  i/e regjistruar Maska e Kreksi
  Anėtarėsuar
  20-11-2004
  Vendndodhja
  Francė
  Postime
  5,616

  Pėr: Eugent Bushpepa - Talent !

  Ska Kurgja hiqit ...ska as paroll as muzik. ...! Sikur ti pyesesh kta 200 milion shikues. ..hajt referoju nje refrenit te kesaj kenge. ..asnjeri ska per t ia qellua....ne vend te; ti vrapo. ..ai do kujton : ti amo. ...asnje sillab. ..rrokje as zanore as dreēi sią merr vesh te gjorit Eugent. ...Sa i perket imazhit. ..shofim se ą tuj e hanger Mikrofonin ...dhe ne fund shifen ni pal musteqe. ...Si perfundim;zhurma per asgje !

 8. #67
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,468

  Pėr: Eugent Bushpepa - Talent !


 9. #68
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,468

  Pėr: Eugent Bushpepa - Talent !

  Genti, I Fundit I Mohikaneve - do ta titullonte emisionin Dudushi ne 2015
  Masterpiece - " Maska e Madheshtise" !

 10. #69
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,468

  Pėr: Eugent Bushpepa - Talent !

  Suus Live - 17:10


 11. #70
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,468

  Pėr: Eugent Bushpepa - Talent !

  Pas Suksesit ne Festivalin Europian 2018


 12. #71
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,468

  Pėr: Eugent Bushpepa - Talent !


 13. #72
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,468

  Pėr: Eugent Bushpepa - Talent !

  Nga nje Artist per nje Artist !


 14. #73
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2017
  Postime
  169

  Pėr: Eugent Bushpepa - Talent !

  Ore gjykon kengen apo zerin?!

  Euglent Bushpepa eshte zeri me i mire sot nder artistet meshkuj Shqiptar.

  Ē'lidhje ka veshja me zerin?!

  Pastaj, ai nuk eshte kantautor, nuk di te shkruaje muzike apo kenge, ama zerin e ka perfekt.
  Perveē kesaj, ai nuk stonon edhe kur eshte live dhe nen presion.

  Problemi i tij eshte se nuk ka patur mundesine te gjeje nje Grup te mirefillte muzikor ku te kete talente qe dine te shkrujane kenge dhe muzike.

  Ai ka qene zeri me i mire ne eurovizion, jo kenga me e mire!

 15. #74
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,468

  Pėr: Eugent Bushpepa - Talent !

  Nje Cover nga Gjermania

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 10-06-2018 mė 19:17

 16. #75
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,468

  Pėr: Eugent Bushpepa - Talent !

  Magji


 17. #76
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,468

  Pėr: Eugent Bushpepa - Talent !


 18. #77
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,468

  Pėr: Eugent Bushpepa - Talent !

  Sikur Pirro ĒAKO te shkruante serisht nje tjeter PERLE……… kesaj here per Gentin & Kamelen !  2008


  Per mua, Coveri me I Bukur ……. pertej cilesise teper te dobet te videos !

  Gjithshka fantastike - Kengetaret, Orkestra & Orkestrimi ! BRAVO !

 19. #78
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,468

  Pėr: Eugent Bushpepa - Talent !

  https://www.youtube.com/watch?v=wJX4l67XCxQ

  Eugent Bushpepa Live Concert, Tiranė - Qershor 2018

 20. #79
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,468

  Pėr: Eugent Bushpepa - Talent !

  Nė Pritje tė ALBUMIT tė RI ………

  https://www.youtube.com/watch?v=2oU8zf6l0_g

 21. #80
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,468

  Pėr: Eugent Bushpepa - Talent !  Kompozimi: EUGENT BUSHPEPA (FEST '58)

Faqja 4 prej 5 FillimFillim ... 2345 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •