Close
Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 50
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  18-05-2011
  Postime
  192
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 4 postime

  Gjuhet e huaja qe deshironi t'i zoteroni?

  Gjuhet e huaja qe deshironi t'i zoteroni?

 2. #2
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  22-05-2010
  Vendndodhja
  CANADA
  Postime
  990
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Italian and Japanese .Love them both !

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-06-2011
  Postime
  50
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Spanjisht dhe frengjisht sepse tregojne se ke kulture dhe jane shume te perdorura.
  Italisht dhe anglisht di

 4. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar yeahyeahs pėr postimin:

  abica (08-10-2013)

 5. #4
  i/e regjistruar Maska e Hanny
  Anėtarėsuar
  28-10-2010
  Vendndodhja
  qitu..
  Mosha
  32
  Postime
  349
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  absolutisht pik s'pari japonishten..m'plq teper tingllimi, shkrimi..du me lexu manga, me pa anime, pa nevoj per perkthime + qe kom nermen me shku me vizitu ate vend kaq t'bukur, e pse jo, edhe me jetu per pak atje...

  turqishten, jo per gjo po du me ja kuptu kongt Ibrahim Tatlesis-it...

  arabishten sps koheve t'fundit kom zbulu disa poet arab, du me ja lexu poezit ne gjuhen origjinale, ne perkthim shum gjona hupin ...manej m'plq shum edhe shkronjat..kan diqka shum romantike mrena... tingllimi m'plq ma pak se ai i japonishtes amo edhe pse kur recitohen poezit prsh del diqka shum e lezetshme, diqka qe t'qetson...
  MOS MA TESH, QAQ DI ME T'THON

 6. #5
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  22-05-2010
  Vendndodhja
  CANADA
  Postime
  990
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Citim Postuar mė parė nga Hanny Lexo Postimin
  absolutisht pik s'pari japonishten..m'plq teper tingllimi, shkrimi..du me lexu manga, me pa anime, pa nevoj per perkthime + qe kom nermen me shku me vizitu ate vend kaq t'bukur, e pse jo, edhe me jetu per pak atje...

  turqishten, jo per gjo po du me ja kuptu kongt Ibrahim Tatlesis-it...

  arabishten sps koheve t'fundit kom zbulu disa poet arab, du me ja lexu poezit ne gjuhen origjinale, ne perkthim shum gjona hupin ...manej m'plq shum edhe shkronjat..kan diqka shum romantike mrena... tingllimi m'plq ma pak se ai i japonishtes amo edhe pse kur recitohen poezit prsh del diqka shum e lezetshme, diqka qe t'qetson...
  Honey , me paske masakruar Hello Kitty-n , my favorite female cartoon character .
  Mire ben qe do mesosh japonisht , por merre me ngadale me turqishten....Please , please come again ?! - Arabisht ?! - Kete gjuhen tende qe shkruan e kuptojme pak por do te hupim fare me ate arabishten tende...ahahaha. Me Hello Kitty-n po ta falim , por arabisht eshte NO NO ....Joking ! Romance dhe arabisht don't go together .

 7. #6
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,159
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 10 postime
  Frengjisht dhe mjafton kaq sa di behem corb , pale te msoj dhe te tjera .

 8. #7
  .
  Anėtarėsuar
  24-04-2002
  Postime
  2,009
  Faleminderit
  0
  64 falenderime nė 55 postime
  Citim Postuar mė parė nga Hanny Lexo Postimin
  absolutisht pik s'pari japonishten..m'plq teper tingllimi, shkrimi..du me lexu manga, me pa anime, pa nevoj per perkthime + qe kom nermen me shku me vizitu ate vend kaq t'bukur, e pse jo, edhe me jetu per pak atje...

  turqishten, jo per gjo po du me ja kuptu kongt Ibrahim Tatlesis-it...

  arabishten sps koheve t'fundit kom zbulu disa poet arab, du me ja lexu poezit ne gjuhen origjinale, ne perkthim shum gjona hupin ...manej m'plq shum edhe shkronjat..kan diqka shum romantike mrena... tingllimi m'plq ma pak se ai i japonishtes amo edhe pse kur recitohen poezit prsh del diqka shum e lezetshme, diqka qe t'qetson...
  Pasi te kesh mbaruar me keto gjuhe, meso edhe shqipen, se s'i dihet, mbase te duhet. lol

 9. #8
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  13-06-2011
  Postime
  123
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Jam lodh me mesu gjuhet qe me duheshin,sipas prinderve.Tash po mesoj portugalisht se po m'duhet,sipas drejtorit.
  Une vet,nuk du asnji.
  Don't spend time beating on a wall, hoping to transform it into a door.

 10. #9
  i/e regjistruar Maska e Hanny
  Anėtarėsuar
  28-10-2010
  Vendndodhja
  qitu..
  Mosha
  32
  Postime
  349
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga Viola.V Lexo Postimin
  Honey , me paske masakruar Hello Kitty-n , my favorite female cartoon character .
  Mire ben qe do mesosh japonisht , por merre me ngadale me turqishten....Please , please come again ?! - Arabisht ?! - Kete gjuhen tende qe shkruan e kuptojme pak por do te hupim fare me ate arabishten tende...ahahaha. Me Hello Kitty-n po ta falim , por arabisht eshte NO NO ....Joking ! Romance dhe arabisht don't go together .
  shkon moj rrushe qysh nuk shkon...arabishtja e folun ngadal, me zo t'ult, ta ledhaton veshin...edhe n'muzik osht fenomenale...e mos t'flasim per bukurin e shkrimit...sikur vizatimi i shum luleve bashk...fantazi..
  MOS MA TESH, QAQ DI ME T'THON

 11. #10
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Anėtarėsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,689
  Faleminderit
  243
  118 falenderime nė 95 postime
  Italishten,me pelqen edhe arabishten,mire e ceke Hanny..

 12. #11
  Sensual
  Anėtarėsuar
  17-02-2009
  Postime
  4,306
  Faleminderit
  2
  15 falenderime nė 15 postime
  kinezce ........... thjesht se eshte challenge , thone eshte shume e veshtire

 13. #12
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-01-2011
  Postime
  2,425
  Faleminderit
  1
  29 falenderime nė 26 postime
  duhet me iu fut shqipes se shqipnia do dominoj boten ne te ardhmen

 14. #13
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,009
  Faleminderit
  68
  49 falenderime nė 44 postime
  asi gjuhe tjeter sdu vec ate shqiptare
  JO SEKS PARA MARTESE

 15. #14
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  11-04-2010
  Postime
  370
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Smile

  Frangjishten edhe turqishten...

 16. #15
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,877
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime
  Zulu........
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 17. #16
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,783
  Faleminderit
  348
  201 falenderime nė 111 postime
  Gjuhen Gjermane Arabe Turke Kineze dhe Japoneze.
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 18. #17
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601
  Faleminderit
  633
  179 falenderime nė 161 postime
  Gjuhen arabe e kam zet.....

 19. #18
  E omel Maska e EnderrA
  Anėtarėsuar
  18-11-2010
  Vendndodhja
  Te kthesa Xhanes
  Mosha
  34
  Postime
  81
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Ato qe gjithmone me kane pas pelqyer kur isha e vogel..tashme i zoteroj.
  English
  French
  Spanish
  German
  Turkish
  Ati im qė je nė qiell mshelma gojėn kur skam asgjė pėr tė thėnė!

 20. #19
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-12-2005
  Postime
  8
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Gjuhen kineze sepse parashikohet te behet vendi me i pasur ne bote e do kemi te bejme se shpejti dhe me to.
  Gjermanisht sepse me pelqen dhe kam filluar ta mesoj.

 21. #20
  New York Maska e mario_kingu
  Anėtarėsuar
  09-12-2004
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  2,225
  Faleminderit
  3
  22 falenderime nė 22 postime
  gjuhet qe Flas jan
  1-English jetoj shkoll
  2 Greqisht Kam jetuar
  3 Spanjisht kete e mesova ne College
  4 Italisht qefi me dit :P ja dola mban

  Frengjisht deshiroj te mesoj Por sme del koha
  Partizoni

Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •