Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 5 prej 5
 1. #1
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  30-06-2011
  Postime
  39
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Ku Jane Pergjegjesit E Ketij Forumi???

  DO kisha dashur qe pergjegjesit e ketij forumi te shprehen haptas perse nuk perjashtojne antaret e forumit me emrat
  CHINO
  MAFIA
  OPAKA......

  dhe disa te tjere ,apo akoma doi fshehen dhe nuk do reagojne pergjegjesit e forumit

 2. #2
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,653
  Faleminderit
  633
  178 falenderime nė 161 postime
  Citim Postuar mė parė nga Afrimi70 Lexo Postimin
  DO kisha dashur qe pergjegjesit e ketij forumi te shprehen haptas perse nuk perjashtojne antaret e forumit me emrat
  CHINO
  MAFIA
  OPAKA......

  dhe disa te tjere ,apo akoma doi fshehen dhe nuk do reagojne pergjegjesit e forumit
  Ngelet duke u ankuar mer....
  Une mora paralajmerim sepse i thashe njerit se ke ngjyre te erret
  man

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Opake Opinga
  Anėtarėsuar
  11-02-2011
  Postime
  269
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Del me flamur te Al Kaides ne proteste per kete pune .


  Ne ven qe me u anku shkoni rrunji ata mjekrra e lanju. Po s'deshte kritike, mos ja futni kot. Kur me thu qe aisha ka dashte me u martu me plak 56 vjecar ne te themi qe s'ka dite gja, se nje fmi ne cerdhe se din ate pune. C'ka din nje 6 vjecare se c'eshte martesa me nje plak me 12 gra te tjera?

  Pse te mbet hatri ty ???
  Talaq, Talaq, Talaq.

 4. #4
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  30-06-2011
  Postime
  39
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  o ti zagar opaka ,mos ha shume se te ben dem dhe pasojat jane te pa parashikueshme te cilat vec i sheh edhe forumi, shyqyr qe nuk ke qasje neper forume tjera se atje ta shkerdhejne menjehre te nxjerin si cop muti nga forumi,ketu ke gjet mbeshtetjen e vellezerve tu prandaj edhe han ***, se po te isha une moderator edhe nga shpija jote te nxjeri me shkelma dhe te kap per veshi, .
  mua nuk me mbet hatri per asgje ,por kur shiqoj se cfar kafshesh ka ketu ne forum them me vete mjere ajo nene dhe ai babe cfar kafshe te vogel kane nxjere ne kete bote.
  ti edhe 100 dr prof me ti sjelle ti perseri mbetesh kafshe , e vetma specie qe nuk ka shansa ter behet njeri je ti dhe ata qe i numrova me larte ,mos te te mbese hatri qe ti thash kto fjale

 5. #5
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Agartha
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime nė 479 postime
  Ne fakt me kete menyre te shprehuri qe ke, je ti ai qe do fluturosh me shkelma nga ky forum. Ose shkruaj e fol si njeri ose mos u lodh te futesh me ketu. Po ta jap si paralajmerim meqe qenke dhe i sapo rregjistruar (kjo sdo te thote se je antar i ri). Tjetra, hiqeni nga mendja qe stafi do perjashtoje antare sepse ashtu i teket disave qe ankohen. Perjashtimet aplikohen vetem kur ka shkelje rregullash te forumit, jo sepse kane disa qejf qe njeri apo tjetri mos shkruaje me se ju bezdis shikimin. Forumi nuk aplikon sherihatin qe t'i mbylle gojen atyre qe mendojne ndryshe nga islamiket. Eshte forum i lire dhe kushdo, brenda normave, ka te drejten te shprehe mendimin e tij.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •