Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  10-06-2009
  Vendndodhja
  Ne Kontinentin tim
  Postime
  327
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Qenkit te mir per nje Dinamit ne mes te forumit

  perse u shlyen dy postat e fundit qe kisha ber tek tema Djelli esht Zoti??

  a ka njeri te gjall moderator a administrator qe mund te me shpjegoj arsyet se pse u shlyen ato dy posta?? cila ishte perberja e pa lejueshme e tyre,,se un spo kuptoj pse po e beni kte??

  vjen njeriu ne nje tem,,diskuton me nje tjeter,,dhe pasi tema shkon tek perfundimi logjik,,vin xhandarret e forumit dhe i shlyejn ato qe deshirojn,


  kjo i merr jeten forumit,,dhe e kthen ate ne nje figurativ pa jet,,askush nuk do te kuptoj neser se per c“far ishim duke folur sot!!


  per her te fundit po ju them,,kur doni te me shlyeni nje pjes nga un,,,mendohuni 3 her perpara se te veproni,,kot nuk e kam emrin me Brina,,qe te me keni kujdes,,pasi un e di c“ka flas,, dhe kur nuk ofendoj dike,,nuk ka nevoj asnje moderator qe te me shlyej postat e mia,,sepse e para jan aq te mir menduara sa asnjeri prej jush ne te vertet,,,nuk ka fuqi gjykimi mbi to,,dhe sepse e dyta,,,ska te drejt askush ne bot,,ato jan te miat,,un i shkruaj un i shlyej dhe un mbaj pergjithsi per to!!


  ju po e ktheni forumin si nje filem,,,kur ndodhen dy personazhe,,te cilet diskutojn gjat gjith kohes me njeri tjetrin,,,dhe ne fund te filmit,,ju po e shlyeni pjesmarrjen e njerit nga personazhet,,,bashk me zerin e tij,,gje qe e ben te gjith filmin te pa kuptueshem,!!!


  dua te di pse dhe nga kush u shlyen dy postat e fundit tek tema Djelli esht Zoti,,

  isha ne debat me nje tjeter antar!!!


  dua ta di,,,dhe nuk do te ndaloj se kerkuari per kte,,deri si te marr nje pergjigja nga vet dora qe i ka shlyer ato posta...

  per kte do ndermar edhe nje nisme,,,do te qendroj ne kte tem ne shenj proteste duke i bojkotuar te gjitha temat e tjera ne forum,,deri kur te marr pergjigjen qe po kerkoj!!!
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga iLirjam : 29-06-2011 mė 05:28

 2. #2
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  10-06-2009
  Vendndodhja
  Ne Kontinentin tim
  Postime
  327
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Diten e par do te pres,,,

  Diten e dyt,,do te informoj edhe nje her,,

  diten e tret,,,nese kjo nuk ka mar pergjigje,,

  do te luftoj aq ashper,,sa do te detyroheni te me vrisni!!

  e di qe po perballeni me nje rast te jashtzakonshem!!

 3. #3
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Agartha
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime nė 479 postime
  Epo meqe je i jashtezakonshem atehere shko e gjej forum tjeter se ketu ato kercenime nuk te shkojne.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •