Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 10 prej 10
 1. #1
  BeRaCi_Me_GjYsEm_PaPuCe Maska e ^_BIM_BUM_BAM_^
  Anėtarėsuar
  24-04-2007
  Vendndodhja
  Auckland, New Zealand
  Mosha
  94
  Postime
  1,562
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime

  Shikoni super makinėn e gjitha prej druri

  Vjen nga Japonia kjo super makinė e gjitha prej druri, Maniwa Wooden. Motori i saj ėshtė sa i njė motori skuter po funksionon vėrtetė dhe mund tė arrijė njė shpejtėsi prej 80 km/ore. Krijuesi po pėrpiqet tė bėjė edhe tė tjera pėr ti pėrdorur nė rrugė dhe do ti shesi me njė cmim prej 40 000 euro


  Ajde ketu moj....mua nuk me iken dhia ne maje te malit...do me ikesh ti ne buze te trotuarit

 2. #2
  BeRaCi_Me_GjYsEm_PaPuCe Maska e ^_BIM_BUM_BAM_^
  Anėtarėsuar
  24-04-2007
  Vendndodhja
  Auckland, New Zealand
  Mosha
  94
  Postime
  1,562
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime

  Ajde ketu moj....mua nuk me iken dhia ne maje te malit...do me ikesh ti ne buze te trotuarit

 3. #3
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,645
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  40.000 euro s'bo 1 X6 e jo mo kjo karroca me guzhinjeta

 4. #4
  Τρελάρα Maska e Ksanthi
  Anėtarėsuar
  22-12-2007
  Vendndodhja
  Στ'αστέρια
  Postime
  2,816
  Faleminderit
  9
  56 falenderime nė 49 postime
  Po kjo ketu ku jetoj une per tre muaj eshte kalbur nga lageshtira .

 5. #5
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  17-05-2009
  Vendndodhja
  Dallas Texas
  Postime
  774
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  40 mij euro ose 60 grand e mer x6 diesel ketej nga mu. nje makin te till mund tua blej djemve deri ne 500 dollar per me lujt tek parku.

  ps ti ksanthi ku banon qe paska kaq lageshi.

 6. #6
  Τρελάρα Maska e Ksanthi
  Anėtarėsuar
  22-12-2007
  Vendndodhja
  Στ'αστέρια
  Postime
  2,816
  Faleminderit
  9
  56 falenderime nė 49 postime
  Citim Postuar mė parė nga Mr Zeid Lexo Postimin
  40 mij euro ose 60 grand e mer x6 diesel ketej nga mu. nje makin te till mund tua blej djemve deri ne 500 dollar per me lujt tek parku.

  ps ti ksanthi ku banon qe paska kaq lageshi.
  prane detit ............

 7. #7
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  17-05-2009
  Vendndodhja
  Dallas Texas
  Postime
  774
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Duhet te jet ishull, sepse pran detit eshte dhe ne durres, por nuk kalben kaq shpejte. However qosh mire kudo te jesh.

 8. #8
  Τρελάρα Maska e Ksanthi
  Anėtarėsuar
  22-12-2007
  Vendndodhja
  Στ'αστέρια
  Postime
  2,816
  Faleminderit
  9
  56 falenderime nė 49 postime
  Citim Postuar mė parė nga Mr Zeid Lexo Postimin
  Duhet te jet ishull, sepse pran detit eshte dhe ne durres, por nuk kalben kaq shpejte. However qosh mire kudo te jesh.
  Shume e drejte , ishull .

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e mardo
  Anėtarėsuar
  06-04-2011
  Postime
  380
  Faleminderit
  11
  2 falenderime nė 2 postime
  KUR E PASH NE FOTO U MALLENGJEVA .....se PER ZOTIN DOJA CA DRRU PER OXHAKUN , se eshte ngrejte kubiku i drruve ....po ma hoqi qefin cmimi , shum shtrenjte mer vlla 40 000 euro per tu ngrof nje dimer , e prap kam frike se nk do e kaloj gjith dimrin

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e Do Not Tread On
  Anėtarėsuar
  14-08-2013
  Postime
  497
  Faleminderit
  44
  88 falenderime nė 61 postime

  Pėr: Shikoni super makinėn e gjitha prej druri

  ngjan si varse rrobash.... ha ha haa

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •