Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-12-2010
  Postime
  9
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Ekskluzive: Shikoni TV shqiptare ne i-Phone nga TVALB.

  Ekskluzive: Shikoni TV shqiptare ne i-Phone nga TVALB.
  TVALB, ju mundeson qe te shikoni kanalet shqiptare me teknologjine me te re te mundshme.
  Tani jo vetem ne shtepi nepermjet ekraneve televizive, por kudo qe te jeni, ne plazh me shoqeri, ne pune, apo ne park me familje apo kudo tjeter, ju mund te shikoni kanalet shqiptare ne i-Phone te mundesuar vetem nga TVALB.
  Kompania prestigjioze TVALB, te gjithe shqiptareve kudo ne bote ju mundeson qe nepermjet I-phone te shikojne kanalet nga te gjitha trojet shqiptare me kualitet absolut.

  Ne app. store mjafton te kerkoni: TVALB dhe keshtu ju mundesohet qe te shikoni kanalet me te shikuara shqiptare, te mundesuara vetem nga TVALB.

  Shijone arritjen me te madhe ne fushen e teknologjise qe ju mundeson kompania moderne dhe shume e suksesshme shqiptare, TVALB.

  TVALB, aty ku enderra shqiptare behet realitet...

  www.tvalb.com

 2. #2
  … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Anėtarėsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,593
  Faleminderit
  0
  46 falenderime nė 45 postime
  Jo vetem ne iphone por dhe ne tablet/telefona te sistemi android.

  Kerkoni ne google play (market) TVALB - app free

  Permban :

  Top channel
  Supersonic tv
  RTK
  Top News
  Klan TV
  Ora News
  ABC News
  TVSH
  News24
  Klan Kosova
  Super Folk
  Music Al
  Alb Popullore
  Alb Info
  Tv Boin
  Tv Teuta
  Albanian Culture NY
  Arb Tv
  ALBTV USA
  Art kanal
  TV Dukagjini
  TV Mitrovica
  TV Vali
  Vizion Plus
  A-Mol TV
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 3. #3
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Ndonjehere e perdor

  Cfare I Ben bateris

 4. #4
  … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Anėtarėsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,593
  Faleminderit
  0
  46 falenderime nė 45 postime
  Baterine e harxhon po aq sa te perdorje youtube nga telefoni / tableti , dihet ajo
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •