Close
Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 49
 1. #1

  Imami sulmon seksualisht seksualisht vajzn e tij 3 vjeare.

  Policia n Mombasa jan ende n krkim t nj njeri i cili dyshohet se sulmoj seksualisht vajzn e tij 3 vjeare. Njeriu q sht nj Imam sht thn se ka ikur pas kryerjes s veprs.

  Mjekt n spitalin kan konfirmuar se vajza q sht duke marr trajtim n spitalin e prgjithshm dhe qe ka qen e sulmuar seksualisht. Ndrkoh udhheqsit musliman po krkojn tani verifikimin t plot t t gjith udhheqsve fetar.

  Kshilli i Lart i muslimanve Kenia Kithamy kryetari Mudhar thot se ata jan t shqetsuar pr rastet alarmante t sodomi dhe dhunimeve q zhvillohen n xhami dhe t medreseve.


  Praises due to the most high, Allah

  Praises due to the most fly, Prada

  Baby, I'm magic, ta-dah

 2. #2
  Citim Postuar m par nga MafiaWarz Lexo Postimin
  Policia n Mombasa jan ende n krkim t nj njeri i cili dyshohet se sulmoj seksualisht vajzn e tij 3 vjeare. Njeriu q sht nj Imam sht thn se ka ikur pas kryerjes s veprs.

  Mjekt n spitalin kan konfirmuar se vajza q sht duke marr trajtim n spitalin e prgjithshm dhe qe ka qen e sulmuar seksualisht. Ndrkoh udhheqsit musliman po krkojn tani verifikimin t plot t t gjith udhheqsve fetar.

  Kshilli i Lart i muslimanve Kenia Kithamy kryetari Mudhar thot se ata jan t shqetsuar pr rastet alarmante t sodomi dhe dhunimeve q zhvillohen n xhami dhe t medreseve.
  Shume muslimane e bejne kete per ta pergatitur per martese...ne moshen 5-6 vjece. Aisha e di me se miri kete pune.
  Talaq, Talaq, Talaq.

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e dijetari
  Antarsuar
  30-03-2009
  Postime
  1,189
  Citim Postuar m par nga Opake Opinga Lexo Postimin
  Shume muslimane e bejne kete per ta pergatitur per martese...ne moshen 5-6 vjece NENA IME e di me se miri kete pune.
  Hej .......kshyr qka ke shkru!!!!
  [COLOR="Blue"][/COLO

  Duart e plakes, jan duar te arta.

 4. #4
  krenar qe jam malsor..... Maska e _MALSORI_
  Antarsuar
  21-07-2005
  Vendndodhja
  diku neper bote
  Postime
  2,638
  Citim Postuar m par nga MafiaWarz Lexo Postimin
  Policia n Mombasa jan ende n krkim t nj njeri i cili dyshohet se sulmoj seksualisht vajzn e tij 3 vjeare. Njeriu q sht nj Imam sht thn se ka ikur pas kryerjes s veprs.

  Mjekt n spitalin kan konfirmuar se vajza q sht duke marr trajtim n spitalin e prgjithshm dhe qe ka qen e sulmuar seksualisht. Ndrkoh udhheqsit musliman po krkojn tani verifikimin t plot t t gjith udhheqsve fetar.

  Kshilli i Lart i muslimanve Kenia Kithamy kryetari Mudhar thot se ata jan t shqetsuar pr rastet alarmante t sodomi dhe dhunimeve q zhvillohen n xhami dhe t medreseve.
  kur nuk din anglisht mos bjer artikuj kot ketu..e ke perkthyer sikur te ishe nje pule perkthyese...

  mos harro se ne bote jane me mijera persona te te gjitha religjioneve qe abuzojne me vajzat e tyre..jane njerez te semure..pastaj rasti ka ndodhe ne afrike ku ne fakt njerezit akoma jetojne ne peme...
  a do male me debore,trima te forte dhe malsore,fort bujare dhe burrerore,shko ne kukes i ke me dore.

 5. #5
  Citim Postuar m par nga _MALSORI_ Lexo Postimin
  kur nuk din anglisht mos bjer artikuj kot ketu..e ke perkthyer sikur te ishe nje pule perkthyese...

  mos harro se ne bote jane me mijera persona te te gjitha religjioneve qe abuzojne me vajzat e tyre..jane njerez te semure..pastaj rasti ka ndodhe ne afrike ku ne fakt njerezit akoma jetojne ne peme...
  Po kur ndodhi e njeta qe nje prift abuzoj me nje femije me te rritur se 3 vjec, mezi pritet ti mbushni faqet e forumit,e tani zotrote thua mos sillni tema te kota ne forum
  kap sa te mundesh

 6. #6
  Citim Postuar m par nga MafiaWarz Lexo Postimin
  Policia n Mombasa jan ende n krkim t nj njeri i cili dyshohet se sulmoj seksualisht vajzn e tij 3 vjeare. Njeriu q sht nj Imam sht thn se ka ikur pas kryerjes s veprs.

  Mjekt n spitalin kan konfirmuar se vajza q sht duke marr trajtim n spitalin e prgjithshm dhe qe ka qen e sulmuar seksualisht. Ndrkoh udhheqsit musliman po krkojn tani verifikimin t plot t t gjith udhheqsve fetar.

  Kshilli i Lart i muslimanve Kenia Kithamy kryetari Mudhar thot se ata jan t shqetsuar pr rastet alarmante t sodomi dhe dhunimeve q zhvillohen n xhami dhe t medreseve.
  E kan trashegim nga Muhamedi alejselam qe te abuzojne me femijet e vegjel.
  Nuk paske sjellur dicka qe eshte per tu habitur.
  kap sa te mundesh

 7. #7
  krenar qe jam malsor..... Maska e _MALSORI_
  Antarsuar
  21-07-2005
  Vendndodhja
  diku neper bote
  Postime
  2,638
  Citim Postuar m par nga Killer-Katili Lexo Postimin
  Po kur ndodhi e njeta qe nje prift abuzoj me nje femije me te rritur se 3 vjec, mezi pritet ti mbushni faqet e forumit,e tani zotrote thua mos sillni tema te kota ne forum
  shiko mire nese kam sjelle te tilla tema une..per mua nga te gjitha krahet ka abuzime..e kam thene shpesh qe nuk duhet bere objekt diskutimi nje rast i veqante..mund te diskutohet nje rast makaber por jo ky rast qe na e pruri mafia..eh sa te tilla raste ke neper bote i dashur..para disa muajsh nje indian perdhunonte djalin e tij 2 muajsh..por nuk u be hataja..jane gjera qe ndodhin..po te mos ndodhnin te tilla gjera si do te lindnin fjalet ''katil siq e paske ti nickname '' '' sadist '' '' pedofil '' '' i semure mendor '' apo edhe fjale te tjera..kane ndodhur me pare dhe populli ka gjete fjalen per ta pershkruar si fenomen..mos harro se do te ndodhin edhe ne te ardhmen..nuk do te ndodhin veq me muslimane por edhe me te krishtere edhe me te pafe edhe me budista edhe me dreqnit..keshtu katil..
  a do male me debore,trima te forte dhe malsore,fort bujare dhe burrerore,shko ne kukes i ke me dore.

 8. #8
  Citim Postuar m par nga _MALSORI_ Lexo Postimin
  shiko mire nese kam sjelle te tilla tema une..per mua nga te gjitha krahet ka abuzime..e kam thene shpesh qe nuk duhet bere objekt diskutimi nje rast i veqante..mund te diskutohet nje rast makaber por jo ky rast qe na e pruri mafia..eh sa te tilla raste ke neper bote i dashur..para disa muajsh nje indian perdhunonte djalin e tij 2 muajsh..por nuk u be hataja..jane gjera qe ndodhin..po te mos ndodhnin te tilla gjera si do te lindnin fjalet ''katil siq e paske ti nickname '' '' sadist '' '' pedofil '' '' i semure mendor '' apo edhe fjale te tjera..kane ndodhur me pare dhe populli ka gjete fjalen per ta pershkruar si fenomen..mos harro se do te ndodhin edhe ne te ardhmen..nuk do te ndodhin veq me muslimane por edhe me te krishtere edhe me te pafe edhe me budista edhe me dreqnit..keshtu katil..
  Un nuk te kam lexuar ty ndonjehere ndoshta sot eshte hera e pare malsor, raste te tilla ndodhin e do te ndodhin, por kur ishte fjala per nje prift pedofil nuk e e tha askush jan gjera te kota e blla blla blla ,po u mbushen faqt e forumit dhe ti si nje ''malsor'' i mire siq e paske nofken do te ishte mire qe edhe atu te thoje nuk u be hataja , raste qe ndodhin e do ndodhin ....
  Sa per nofkat ,un edhe nesen nuk ja qelloi fort muhabetit jam nje katil, ndersa ti qe mi ke vene vetes nje nofke te madhe dhe domethenese, duhet te jesh paksa me i kujdesshem, dhe me i drejte nese don te jesh ''malsor''
  Ndryshuar pr her t fundit nga Killer-Katili : 20-06-2011 m 06:45
  kap sa te mundesh

 9. #9
  ju ka erresu urretja nderfetare more te mjer,dhe e mbani veten si njerez besimtar e devotshem ndaj zotit...ptuu hipokrita te gjalle.

  ti mafiwarz rrota e carit,po te duam gjejm video e info cdo dite,se cfare beri njeri e cfare beri tjetri...po ti kte mission ke marr ta krysh,te besh percarje e ngatrresa ndermjet njerze ?!

  plumbin ballit do ta jepja une ty megjithe qef,i poshter.

  ia cfar ben nji prift,kjo e nderon kishen krishterimin...tashti te rrim te bejm lufte ne cdo dite,se cfare beri njeri e tjetri,more idiot.


 10. #10
  moderatorve dhe stafit...o mbyllni per fare keto tema fetare,ose bllokoni keto njerez perher,qe te mos sjellin grindje e provokime cdo dite...mjaftee me se na nxorren zorret nga barku duke i lexu komplekset e tyre...mjafteeeee

 11. #11
  Nuk eshte hera e pare qe kemi ngritur nje shqetesim te tille, dhe ndaj anetare te tille, saqe tentime denigrimi te tilla u mundua t'i bente edhe tek probleme nderkombetare, por per fat tek ai nenforum moderon edhe Uriel, i cili nderhyn gjithmone me objektivitet ne raste te tilla duke e mbyllur temen dhe dhene shpjegimin perkates.
  Ndersa tek toleranca, e cila duhet te kete nje vemendje te vecante, dhe te sherbeje si nje ure lidhese plot harmoni midis shqiptareve, hapen tema te tilla jo vetem percarese e shpifese, por me non sens ne lidhje me vete specifiken e ketij nenforumi te tolerances fetare midis shqiptaresh!

 12. #12
  Citim Postuar m par nga Killer-Katili Lexo Postimin
  E kan trashegim nga Muhamedi alejselam qe te abuzojne me femijet e vegjel.
  Nuk paske sjellur dicka qe eshte per tu habitur.
  Cili ka perdhunu Aishen e 6 vjecare, ai apo allahu?
  Talaq, Talaq, Talaq.

 13. #13
  Citim Postuar m par nga Opake Opinga Lexo Postimin
  Cili ka perdhunu Aishen e 6 vjecare, ai apo allahu?
  Muhamedi , kjo eshte edhe kryevepra e ti. Pajtohesh?
  Ndryshuar pr her t fundit nga Killer-Katili : 20-06-2011 m 07:27
  kap sa te mundesh

 14. #14
  Citim Postuar m par nga Killer-Katili Lexo Postimin
  Muhamedi , kjo eshte edhe kryevepra e ti. Pajtohesh?
  JO. Po muslimant duhet me u pajtua ose s'jane me musliman
  Talaq, Talaq, Talaq.

 15. #15
  Atdhetar n'damar Maska e Illyrian_King
  Antarsuar
  11-03-2011
  Vendndodhja
  Shqipri Etnike
  Postime
  516
  Ketyre duhet t'ua presin ko*et, jo se sht shpetim pr ta, por sht shpetim pr fmijt.
  Kombi mbi t gjitha

 16. #16
  Perjashtuar
  Antarsuar
  20-04-2011
  Postime
  394
  hahaha e pejdha kurve , me shpirt prisni ndonje lajm nga afirka qe te shpallni ne forum heheheh

 17. #17
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Antarsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  40
  Postime
  4,224
  pse nuk e denon aktin por direkt ne sulm. sigurisht ka edhe prifterinj te poshter kushdo qe kryen keto akte duhet denuar pak rendesi ka cfare besimi i perket. keta jane evil nuk jane njerez qe besojne ne zot.
  I LOVE GOD

  j&g

 18. #18
  Citim Postuar m par nga _MALSORI_ Lexo Postimin
  kur nuk din anglisht mos bjer artikuj kot ketu..e ke perkthyer sikur te ishe nje pule perkthyese...

  mos harro se ne bote jane me mijera persona te te gjitha religjioneve qe abuzojne me vajzat e tyre..jane njerez te semure..pastaj rasti ka ndodhe ne afrike ku ne fakt njerezit akoma jetojne ne peme...

  Demek ti je bo me vlersu anglishten teme a?


  Google translate e ka bere kete pune, une vetem e kam modifikuar vende vende qe te kuptohet me mire.
  Praises due to the most high, Allah

  Praises due to the most fly, Prada

  Baby, I'm magic, ta-dah

 19. #19
  Dmth kur nje prift abuzon me te mitura ajo teme ka vlere dhe duhet te futet ketu, ndersa kur vjen puna per imamet eshte ndryshe a?

  Mir e thoni i lejon ligji Allahut qe ta bejne kete.
  Praises due to the most high, Allah

  Praises due to the most fly, Prada

  Baby, I'm magic, ta-dah

 20. #20
  Sapo kerkova, zoti i myslymanve nuk ka purdhunuar vajzen a vet, po Aishen, nje vajze 6 vjecare.

  Po e ka detyrar djalin e vet te divorcoje gruan sepse e ka dashte per vete.
  Talaq, Talaq, Talaq.

Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •