Close
Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 49
  1. #1
    EAGLE warrior Maska e MafiaWarz
    Anëtarësuar
    12-05-2010
    Postime
    1,787

    Imami sulmon seksualisht seksualisht vajzën e tij 3 vjeçare.

    Policia në Mombasa janë ende në kërkim të një njeri i cili dyshohet se sulmoj seksualisht vajzën e tij 3 vjeçare. Njeriu që është një Imam është thënë se ka ikur pas kryerjes së veprës.

    Mjekët në spitalin kanë konfirmuar se vajza që është duke marrë trajtim në spitalin e përgjithshëm dhe qe ka qenë e sulmuar seksualisht. Ndërkohë udhëheqësit muslimanë po kërkojnë tani verifikimin të plotë të të gjithë udhëheqësve fetarë.

    Këshilli i Lartë i muslimanëve Kenia Kithamy kryetari Mudhar thotë se ata janë të shqetësuar për rastet alarmante të sodomi dhe dhunimeve që zhvillohen në xhami dhe të medreseve.


    Praises due to the most high, Allah

    Praises due to the most fly, Prada

    Baby, I'm magic, ta-dah

  2. #2
    i/e regjistruar Maska e Opake Opinga
    Anëtarësuar
    11-02-2011
    Postime
    245
    Citim Postuar më parë nga MafiaWarz Lexo Postimin
    Policia në Mombasa janë ende në kërkim të një njeri i cili dyshohet se sulmoj seksualisht vajzën e tij 3 vjeçare. Njeriu që është një Imam është thënë se ka ikur pas kryerjes së veprës.

    Mjekët në spitalin kanë konfirmuar se vajza që është duke marrë trajtim në spitalin e përgjithshëm dhe qe ka qenë e sulmuar seksualisht. Ndërkohë udhëheqësit muslimanë po kërkojnë tani verifikimin të plotë të të gjithë udhëheqësve fetarë.

    Këshilli i Lartë i muslimanëve Kenia Kithamy kryetari Mudhar thotë se ata janë të shqetësuar për rastet alarmante të sodomi dhe dhunimeve që zhvillohen në xhami dhe të medreseve.
    Shume muslimane e bejne kete per ta pergatitur per martese...ne moshen 5-6 vjece. Aisha e di me se miri kete pune.
    Talaq, Talaq, Talaq.

  3. #3
    i/e regjistruar Maska e dijetari
    Anëtarësuar
    30-03-2009
    Postime
    1,189
    Citim Postuar më parë nga Opake Opinga Lexo Postimin
    Shume muslimane e bejne kete per ta pergatitur per martese...ne moshen 5-6 vjece NENA IME e di me se miri kete pune.
    Hej .......kshyr qka ke shkru!!!!
    [COLOR="Blue"][/COLO

    Duart e plakes, jan duar te arta.

  4. #4
    krenar qe jam malsor..... Maska e _MALSORI_
    Anëtarësuar
    21-07-2005
    Vendndodhja
    diku neper bote
    Postime
    2,637
    Citim Postuar më parë nga MafiaWarz Lexo Postimin
    Policia në Mombasa janë ende në kërkim të një njeri i cili dyshohet se sulmoj seksualisht vajzën e tij 3 vjeçare. Njeriu që është një Imam është thënë se ka ikur pas kryerjes së veprës.

    Mjekët në spitalin kanë konfirmuar se vajza që është duke marrë trajtim në spitalin e përgjithshëm dhe qe ka qenë e sulmuar seksualisht. Ndërkohë udhëheqësit muslimanë po kërkojnë tani verifikimin të plotë të të gjithë udhëheqësve fetarë.

    Këshilli i Lartë i muslimanëve Kenia Kithamy kryetari Mudhar thotë se ata janë të shqetësuar për rastet alarmante të sodomi dhe dhunimeve që zhvillohen në xhami dhe të medreseve.
    kur nuk din anglisht mos bjer artikuj kot ketu..e ke perkthyer sikur te ishe nje pule perkthyese...

    mos harro se ne bote jane me mijera persona te te gjitha religjioneve qe abuzojne me vajzat e tyre..jane njerez te semure..pastaj rasti ka ndodhe ne afrike ku ne fakt njerezit akoma jetojne ne peme...
    a do male me debore,trima te forte dhe malsore,fort bujare dhe burrerore,shko ne kukes i ke me dore.

  5. #5
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    22-09-2009
    Postime
    142
    Citim Postuar më parë nga _MALSORI_ Lexo Postimin
    kur nuk din anglisht mos bjer artikuj kot ketu..e ke perkthyer sikur te ishe nje pule perkthyese...

    mos harro se ne bote jane me mijera persona te te gjitha religjioneve qe abuzojne me vajzat e tyre..jane njerez te semure..pastaj rasti ka ndodhe ne afrike ku ne fakt njerezit akoma jetojne ne peme...
    Po kur ndodhi e njeta qe nje prift abuzoj me nje femije me te rritur se 3 vjec, mezi pritet ti mbushni faqet e forumit,e tani zotrote thua mos sillni tema te kota ne forum
    kap sa te mundesh

  6. #6
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    22-09-2009
    Postime
    142
    Citim Postuar më parë nga MafiaWarz Lexo Postimin
    Policia në Mombasa janë ende në kërkim të një njeri i cili dyshohet se sulmoj seksualisht vajzën e tij 3 vjeçare. Njeriu që është një Imam është thënë se ka ikur pas kryerjes së veprës.

    Mjekët në spitalin kanë konfirmuar se vajza që është duke marrë trajtim në spitalin e përgjithshëm dhe qe ka qenë e sulmuar seksualisht. Ndërkohë udhëheqësit muslimanë po kërkojnë tani verifikimin të plotë të të gjithë udhëheqësve fetarë.

    Këshilli i Lartë i muslimanëve Kenia Kithamy kryetari Mudhar thotë se ata janë të shqetësuar për rastet alarmante të sodomi dhe dhunimeve që zhvillohen në xhami dhe të medreseve.
    E kan trashegim nga Muhamedi alejselam qe te abuzojne me femijet e vegjel.
    Nuk paske sjellur dicka qe eshte per tu habitur.
    kap sa te mundesh

  7. #7
    krenar qe jam malsor..... Maska e _MALSORI_
    Anëtarësuar
    21-07-2005
    Vendndodhja
    diku neper bote
    Postime
    2,637
    Citim Postuar më parë nga Killer-Katili Lexo Postimin
    Po kur ndodhi e njeta qe nje prift abuzoj me nje femije me te rritur se 3 vjec, mezi pritet ti mbushni faqet e forumit,e tani zotrote thua mos sillni tema te kota ne forum
    shiko mire nese kam sjelle te tilla tema une..per mua nga te gjitha krahet ka abuzime..e kam thene shpesh qe nuk duhet bere objekt diskutimi nje rast i veqante..mund te diskutohet nje rast makaber por jo ky rast qe na e pruri mafia..eh sa te tilla raste ke neper bote i dashur..para disa muajsh nje indian perdhunonte djalin e tij 2 muajsh..por nuk u be hataja..jane gjera qe ndodhin..po te mos ndodhnin te tilla gjera si do te lindnin fjalet ''katil siq e paske ti nickname '' '' sadist '' '' pedofil '' '' i semure mendor '' apo edhe fjale te tjera..kane ndodhur me pare dhe populli ka gjete fjalen per ta pershkruar si fenomen..mos harro se do te ndodhin edhe ne te ardhmen..nuk do te ndodhin veq me muslimane por edhe me te krishtere edhe me te pafe edhe me budista edhe me dreqnit..keshtu katil..
    a do male me debore,trima te forte dhe malsore,fort bujare dhe burrerore,shko ne kukes i ke me dore.

  8. #8
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    22-09-2009
    Postime
    142
    Citim Postuar më parë nga _MALSORI_ Lexo Postimin
    shiko mire nese kam sjelle te tilla tema une..per mua nga te gjitha krahet ka abuzime..e kam thene shpesh qe nuk duhet bere objekt diskutimi nje rast i veqante..mund te diskutohet nje rast makaber por jo ky rast qe na e pruri mafia..eh sa te tilla raste ke neper bote i dashur..para disa muajsh nje indian perdhunonte djalin e tij 2 muajsh..por nuk u be hataja..jane gjera qe ndodhin..po te mos ndodhnin te tilla gjera si do te lindnin fjalet ''katil siq e paske ti nickname '' '' sadist '' '' pedofil '' '' i semure mendor '' apo edhe fjale te tjera..kane ndodhur me pare dhe populli ka gjete fjalen per ta pershkruar si fenomen..mos harro se do te ndodhin edhe ne te ardhmen..nuk do te ndodhin veq me muslimane por edhe me te krishtere edhe me te pafe edhe me budista edhe me dreqnit..keshtu katil..
    Un nuk te kam lexuar ty ndonjehere ndoshta sot eshte hera e pare malsor, raste te tilla ndodhin e do te ndodhin, por kur ishte fjala per nje prift pedofil nuk e e tha askush jan gjera te kota e blla blla blla ,po u mbushen faqt e forumit dhe ti si nje ''malsor'' i mire siq e paske nofken do te ishte mire qe edhe atu te thoje nuk u be hataja , raste qe ndodhin e do ndodhin ....
    Sa per nofkat ,un edhe nesen nuk ja qelloi fort muhabetit jam nje katil, ndersa ti qe mi ke vene vetes nje nofke te madhe dhe domethenese, duhet te jesh paksa me i kujdesshem, dhe me i drejte nese don te jesh ''malsor''
    Ndryshuar për herë të fundit nga Killer-Katili : 20-06-2011 më 06:45
    kap sa te mundesh

  9. #9
    ju ka erresu urretja nderfetare more te mjer,dhe e mbani veten si njerez besimtar e devotshem ndaj zotit...ptuu hipokrita te gjalle.

    ti mafiwarz rrota e carit,po te duam gjejm video e info cdo dite,se cfare beri njeri e cfare beri tjetri...po ti kte mission ke marr ta krysh,te besh percarje e ngatrresa ndermjet njerze ?!

    plumbin ballit do ta jepja une ty megjithe qef,i poshter.

    ia cfar ben nji prift,kjo e nderon kishen krishterimin...tashti te rrim te bejm lufte ne cdo dite,se cfare beri njeri e tjetri,more idiot.


  10. #10
    moderatorve dhe stafit...o mbyllni per fare keto tema fetare,ose bllokoni keto njerez perher,qe te mos sjellin grindje e provokime cdo dite...mjaftee me se na nxorren zorret nga barku duke i lexu komplekset e tyre...mjafteeeee

  11. #11
    Nuk eshte hera e pare qe kemi ngritur nje shqetesim te tille, dhe ndaj anetare te tille, saqe tentime denigrimi te tilla u mundua t'i bente edhe tek probleme nderkombetare, por per fat tek ai nenforum moderon edhe Uriel, i cili nderhyn gjithmone me objektivitet ne raste te tilla duke e mbyllur temen dhe dhene shpjegimin perkates.
    Ndersa tek toleranca, e cila duhet te kete nje vemendje te vecante, dhe te sherbeje si nje ure lidhese plot harmoni midis shqiptareve, hapen tema te tilla jo vetem percarese e shpifese, por me non sens ne lidhje me vete specifiken e ketij nenforumi te tolerances fetare midis shqiptaresh!

  12. #12
    i/e regjistruar Maska e Opake Opinga
    Anëtarësuar
    11-02-2011
    Postime
    245
    Citim Postuar më parë nga Killer-Katili Lexo Postimin
    E kan trashegim nga Muhamedi alejselam qe te abuzojne me femijet e vegjel.
    Nuk paske sjellur dicka qe eshte per tu habitur.
    Cili ka perdhunu Aishen e 6 vjecare, ai apo allahu?
    Talaq, Talaq, Talaq.

  13. #13
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    22-09-2009
    Postime
    142
    Citim Postuar më parë nga Opake Opinga Lexo Postimin
    Cili ka perdhunu Aishen e 6 vjecare, ai apo allahu?
    Muhamedi , kjo eshte edhe kryevepra e ti. Pajtohesh?
    Ndryshuar për herë të fundit nga Killer-Katili : 20-06-2011 më 07:27
    kap sa te mundesh

  14. #14
    i/e regjistruar Maska e Opake Opinga
    Anëtarësuar
    11-02-2011
    Postime
    245
    Citim Postuar më parë nga Killer-Katili Lexo Postimin
    Muhamedi , kjo eshte edhe kryevepra e ti. Pajtohesh?
    JO. Po muslimant duhet me u pajtua ose s'jane me musliman
    Talaq, Talaq, Talaq.

  15. #15
    Atdhetar n'damar Maska e Illyrian_King
    Anëtarësuar
    11-03-2011
    Vendndodhja
    Shqipëri Etnike
    Postime
    516
    Ketyre duhet t'ua presin ko*et, jo se është shpetim për ta, por është shpetim për fëmijët.
    Kombi mbi të gjitha

  16. #16
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    20-04-2011
    Postime
    394
    hahaha e pejdha kurve , me shpirt prisni ndonje lajm nga afirka qe te shpallni ne forum heheheh

  17. #17
    100%shqiptare Maska e loneeagle
    Anëtarësuar
    25-04-2002
    Vendndodhja
    not where i want to be
    Postime
    4,224
    pse nuk e denon aktin por direkt ne sulm. sigurisht ka edhe prifterinj te poshter kushdo qe kryen keto akte duhet denuar pak rendesi ka cfare besimi i perket. keta jane evil nuk jane njerez qe besojne ne zot.
    I LOVE GOD

    j&g

  18. #18
    EAGLE warrior Maska e MafiaWarz
    Anëtarësuar
    12-05-2010
    Postime
    1,787
    Citim Postuar më parë nga _MALSORI_ Lexo Postimin
    kur nuk din anglisht mos bjer artikuj kot ketu..e ke perkthyer sikur te ishe nje pule perkthyese...

    mos harro se ne bote jane me mijera persona te te gjitha religjioneve qe abuzojne me vajzat e tyre..jane njerez te semure..pastaj rasti ka ndodhe ne afrike ku ne fakt njerezit akoma jetojne ne peme...

    Demek ti je bo me vlersu anglishten teme a?


    Google translate e ka bere kete pune, une vetem e kam modifikuar vende vende qe te kuptohet me mire.
    Praises due to the most high, Allah

    Praises due to the most fly, Prada

    Baby, I'm magic, ta-dah

  19. #19
    EAGLE warrior Maska e MafiaWarz
    Anëtarësuar
    12-05-2010
    Postime
    1,787
    Dmth kur nje prift abuzon me te mitura ajo teme ka vlere dhe duhet te futet ketu, ndersa kur vjen puna per imamet eshte ndryshe a?

    Mir e thoni i lejon ligji Allahut qe ta bejne kete.
    Praises due to the most high, Allah

    Praises due to the most fly, Prada

    Baby, I'm magic, ta-dah

  20. #20
    i/e regjistruar Maska e Opake Opinga
    Anëtarësuar
    11-02-2011
    Postime
    245
    Sapo kerkova, zoti i myslymanve nuk ka purdhunuar vajzen a vet, po Aishen, nje vajze 6 vjecare.

    Po e ka detyrar djalin e vet te divorcoje gruan sepse e ka dashte per vete.
    Talaq, Talaq, Talaq.

Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •