Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 37
  1. #1
    i/e regjistruar Maska e Mbinjeriu
    Anėtarėsuar
    10-09-2009
    Postime
    397

    100%-Tė besh leke

    Menyra me e mire per te bere leke me skedina eshte kjo:
    E marrim nje skuader psh.Cska Moska dhe e percjellim vazhdimisht ne barazim(x)duke fillu javen e pare me 10 euro dhe cdo jave dyfishohet shuma.
    Une jam duke percjellur nje skuader,tani jam ne javen e gjashte,shpresoje te mos me dale dhe 3-4 jave,se do ze leke me shume.
    Kjo goje nuk eshte per keta veshe

  2. #2
    Hands up! Maska e Jack Watson
    Anėtarėsuar
    30-04-2007
    Vendndodhja
    Tiron'
    Postime
    4,549
    Citim Postuar mė parė nga Mbinjeriu Lexo Postimin
    Menyra me e mire per te bere leke me skedina eshte kjo:
    E marrim nje skuader psh.Cska Moska dhe e percjellim vazhdimisht ne barazim(x)duke fillu javen e pare me 10 euro dhe cdo jave dyfishohet shuma.
    Une jam duke percjellur nje skuader,tani jam ne javen e gjashte,shpresoje te mos me dale dhe 3-4 jave,se do ze leke me shume.
    630 euro ke vėne deri tani nė total?

  3. #3
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    31-05-2010
    Postime
    2
    Citim Postuar mė parė nga Mbinjeriu Lexo Postimin
    Menyra me e mire per te bere leke me skedina eshte kjo:
    E marrim nje skuader psh.Cska Moska dhe e percjellim vazhdimisht ne barazim(x)duke fillu javen e pare me 10 euro dhe cdo jave dyfishohet shuma.
    Une jam duke percjellur nje skuader,tani jam ne javen e gjashte,shpresoje te mos me dale dhe 3-4 jave,se do ze leke me shume.



    Une punoj nbastore ... ka plot si ti qe provojn po ncuke harro.com eshte kjo pune

  4. #4
    Hands up! Maska e Jack Watson
    Anėtarėsuar
    30-04-2007
    Vendndodhja
    Tiron'
    Postime
    4,549
    Citim Postuar mė parė nga waloni Lexo Postimin
    Une punoj nbastore ... ka plot si ti qe provojn po ncuke harro.com eshte kjo pune
    matematikisht funksionon, mgjth duhen shumė para tė investohen.

    Nqs ēdo javė vė nga 10 euro pėr X, dhe nqs se kap vė dyfishin javėn tjetėr prap pėr X, i bie qė nqs CSKA-ja (konkretisht) nuk barazon asnje ndeshje pėr 11 javė rrjesht atėherė t'i ke vėnė 10240 euro. Njė shumė qė s'ka takat ta pėrballojė shumica e njerėzve tė zakonshėm.

    Por nqs fati (probabilitet) e nxjerr ndeshjen e CSKA-se barazim, atėherė me njė koeficent mesatar 2.5, fitohen 15 mijė euro mė shumė se sa ke harxhuar (nė javėn e 11-tė qė e gjurmon barazimin).
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Jack Watson : 17-06-2011 mė 21:05

  5. #5
    i/e regjistruar Maska e Mbinjeriu
    Anėtarėsuar
    10-09-2009
    Postime
    397
    Citim Postuar mė parė nga Jack Watson Lexo Postimin
    matematikisht funksionon, mgjth duhen shumė para tė investohen.

    Nqs ēdo javė vė nga 10 euro pėr X, dhe nqs se kap vė dyfishin javėn tjetėr prap pėr X, i bie qė nqs CSKA-ja (konkretisht) nuk barazon asnje ndeshje pėr 11 javė rrjesht atėherė t'i ke vėnė 10240 euro. Njė shumė qė s'ka takat ta pėrballojė shumica e njerėzve tė zakonshėm.

    Por nqs fati (probabilitet) e nxjerr ndeshjen e CSKA-se barazim, atėherė me njė koeficent mesatar 2.5, fitohen 15 mijė euro mė shumė se sa ke harxhuar (nė javėn e 11-tė qė e gjurmon barazimin).


    Duhen para qė te ndjeket nje ndeshje ne kete menyre,dhe fitimi eshte nje milion %i sigurte,dhe sa me gjate qe shkon aq me mire eshte.


    SPARTAK NALCHIK VS CSKA MOSCOW-X(3.8)10x3.80=38
    AMKAR VS CSKA MOSCOW-X(3.3 MINIMUMI KOEFICIENTI)20x3.3=66
    CSKA MOSCOW VS LOKOMOTIV MOSCOW -X(3.1)40x3.1=124
    VOLGA NIZHN.NOVGOROD VS CSKA MOSCOW -X(3.3)80x3.3=264
    CSKA MOSCOW VS KRYLYA SOVETOV -X(3.5)160x3.5=560
    KRASNODAR VS CSKA MOSCOW-X(3.3)320x3.3=1056
    CSKA MOSCOW VS ZENIT-X(3.00)640x3=1920
    RUBIN VS CSKA MOSCOW -X(3.1)1280x3.1=3968
    CSKA MOSCOW VS TOM TOMSK-X(3.5)2560x3.5=8960
    SPARTAK MOSCOW VS CSKA MOSCOW-X(3.2)5120X3.2=16384
    CSKA MOSCOW VS DINAMO MOSCOW-X(3.3)10240X3.3=33.792 Euro.

    Ne fund bejme nje llogari sa kemi investuar,dhe nxjerrim fitimin e paster i cili eshte=13.322 euro.
    Kjo goje nuk eshte per keta veshe

  6. #6
    i/e regjistruar Maska e puroshkodran
    Anėtarėsuar
    07-02-2008
    Postime
    3,635
    per ata qe kan lek me i shku lojes deri n'fund asht sistem i pagabueshem. por duhet me pase shume lek.
    se kur thote jack, per sherr kalojne 10-11 jave pa dale X-i e nuk ke lek ma me i vu.
    mandej, duhet edhe me pas fat mos me dale X-i ne 5 ndeshjet e para se fiton krejt pak

  7. #7
    i/e regjistruar Maska e Mbinjeriu
    Anėtarėsuar
    10-09-2009
    Postime
    397
    -Djema,sonte nese keni leke,ose ne rast se nuk keni dilni dhe huazoni tek ndonje mik dhe futeni singel ndeshjen e liges se pare te Suedise mes Helsingborg Vs Djugarden-1 koeficienti 1.65 dhe do fitoni 100%,une per vete kam vene 2000 euro per te marre 3300 euro,nuk kisha me shume se do fusja edhe me shume.
    -Kshtu qe po u them me bindje te plote,se kam info se kjo ndeshje mund te perfundoje heret dilema e fituesit mendoje ne pjese te pare,kam 5 dite qe jam ne kontakte me njerez te ndryshem rreth kesaj ndeshje.
    Kjo goje nuk eshte per keta veshe

  8. #8
    100% se eshte ekipi kundershtar i dobet apo di ndonje gje se eshte e shitur

  9. #9
    i/e regjistruar Maska e Mbinjeriu
    Anėtarėsuar
    10-09-2009
    Postime
    397
    Citim Postuar mė parė nga Rev12 Lexo Postimin
    100% se eshte ekipi kundershtar i dobet apo di ndonje gje se eshte e shitur

    -Fakt se Helsingborg eshte skuader superiore krahasu me kundershtarin,por ceshtja eshte se ne futboll pa marre parasysh me kend luan nuk ka asgje te sigurte 100%,por ka dite qe interesohem per kete ndeshje dhe ashtu sic kam kuptuar prej shume njerezve kjo ndeshje eshte e destinume te vije 1-sh,thuhet se Djugarden do luaje pa stimulim,do kete formacion te cuditshem ne fushe,dhe nuk do mundohen te bejne gje,me nje fjale e kane shitur ****** e tyre bossat e klubit.
    Kjo goje nuk eshte per keta veshe

  10. #10
    Po e provoj me nje 100 euro-she se per me teper sma mban.

  11. #11
    i/e regjistruar Maska e Mbinjeriu
    Anėtarėsuar
    10-09-2009
    Postime
    397
    Citim Postuar mė parė nga Rev12 Lexo Postimin
    Po e provoj me nje 100 euro-she se per me teper sma mban.


    Provoje,te pakten nxjerre kafet per nje jave me fitimin qe do marresh
    Kur te behet ora 19.45 kur perfundon pjesa e pare me gjase do kryhet ndeshje se mund te jete 2-0.
    Kjo goje nuk eshte per keta veshe

  12. #12
    Pse ti mendon se eshte 1/1 se paska koeficent 2.4

  13. #13
    i/e regjistruar Maska e Mbinjeriu
    Anėtarėsuar
    10-09-2009
    Postime
    397
    Citim Postuar mė parė nga Rev12 Lexo Postimin
    Pse ti mendon se eshte 1/1 se paska koeficent 2.4

    Nuk mendoje une kshtu,keshtu i kam infot qe me thone,por nuk po ma mbajti kshtu te e vendose,e futa vetem 1-sh me sigurte.
    Kjo goje nuk eshte per keta veshe

  14. #14
    Ok. U pa puna po e ve 1/1 me 100 euro. Shpresoj te dali se po na le pa para ne xhep

  15. #15
    i/e regjistruar Maska e Mbinjeriu
    Anėtarėsuar
    10-09-2009
    Postime
    397
    Citim Postuar mė parė nga Rev12 Lexo Postimin
    Ok. U pa puna po e ve 1/1 me 100 euro. Shpresoj te dali se po na le pa para ne xhep

    Nuk eshte keq 140 euro fitim i paster
    Para kater apo pese javesh njejte ndodhi,me thane se do dali Helsingborgu 1-sh dhe e futa,dhe me doli,por me erdhi inat qe nuk u thashe dhe ndonje personi tjeter,por kisha frike se do deshtonte dhe do ndihesha keq se do humbisnin njerezit per faj timin,por ndeshja perfundoje 7-3 ne favor te Helsingborgut.
    Kjo goje nuk eshte per keta veshe

  16. #16
    Te tilla raste presim se per parashikime ndjeshjesh skapen as ekipet e mira

  17. #17
    Urime per fitoren se une i humba. Lojen e pashe ishte ashtu si the ti po problemi ishte te fati se 100 raste kan patur ne pjese te pare .

  18. #18
    i/e regjistruar Maska e Mbinjeriu
    Anėtarėsuar
    10-09-2009
    Postime
    397
    Citim Postuar mė parė nga Rev12 Lexo Postimin
    Urime per fitoren se une i humba. Lojen e pashe ishte ashtu si the ti po problemi ishte te fati se 100 raste kan patur ne pjese te pare .


    Mė vjen keq or burrė,me ka shku mendja ke ti kur shihja rezultatin qe nuk ndryshonte,por une e kam vene 1-sh me me shume para se doja te nxjerresha disi se Brazili ma punoje mire para dy netesh.
    Kjo goje nuk eshte per keta veshe

  19. #19
    Alessandro Del Piero Maska e Juventus
    Anėtarėsuar
    11-09-2005
    Vendndodhja
    Aty ku Shqiptaret po vuajne.
    Postime
    1,500
    Citim Postuar mė parė nga Mbinjeriu Lexo Postimin
    -Djema,sonte nese keni leke,ose ne rast se nuk keni dilni dhe huazoni tek ndonje mik dhe futeni singel ndeshjen e liges se pare te Suedise mes Helsingborg Vs Djugarden-1 koeficienti 1.65 dhe do fitoni 100%,une per vete kam vene 2000 euro per te marre 3300 euro,nuk kisha me shume se do fusja edhe me shume.
    -Kshtu qe po u them me bindje te plote,se kam info se kjo ndeshje mund te perfundoje heret dilema e fituesit mendoje ne pjese te pare,kam 5 dite qe jam ne kontakte me njerez te ndryshem rreth kesaj ndeshje.
    Une ne facebook, ne nje adrese super parashikime 1x2, dha keto ndeshje, dhe gjitha kishin dale, une leshi nuk loza fare, kutadi sa leke kisha mare.



    NDESHJET QE U KAPEN MBREME JAN :

    HESLINGBORG-DJURGARDEN x-1 @ 4.5 (juventini) WIN WIN (0-0) (3-0)

    LAHTI-VIKIING X-1 @ 4.6 (juventini) WIN WIN (1-1) (2-1)

    Valur - Stjarnan X koef 3.8 jashtetokesori WIN (1-1)
    LAHTI-VIKIING 1 @ 1.65 (juventini) WIN (2-1)
    HESLINGBORG-DJURGARDEN 1 @ 1.65 (juventini) WIN (3-0)
    argentina-costa rica 2-3 koef 1.9 jashtetokesori WIN (3-0)
    YOUNG BOYS-WEST HAM 1 @ 1.95 (juventini) WIN (2-1)
    Team: That team in Italy with 29 titles. Or was it 30?

  20. #20
    i/e regjistruar Maska e Mbinjeriu
    Anėtarėsuar
    10-09-2009
    Postime
    397
    Citim Postuar mė parė nga Juventus Lexo Postimin
    Une ne facebook, ne nje adrese super parashikime 1x2, dha keto ndeshje, dhe gjitha kishin dale, une leshi nuk loza fare, kutadi sa leke kisha mare.



    NDESHJET QE U KAPEN MBREME JAN :

    HESLINGBORG-DJURGARDEN x-1 @ 4.5 (juventini) WIN WIN (0-0) (3-0)

    LAHTI-VIKIING X-1 @ 4.6 (juventini) WIN WIN (1-1) (2-1)

    Valur - Stjarnan X koef 3.8 jashtetokesori WIN (1-1)
    LAHTI-VIKIING 1 @ 1.65 (juventini) WIN (2-1)
    HESLINGBORG-DJURGARDEN 1 @ 1.65 (juventini) WIN (3-0)
    argentina-costa rica 2-3 koef 1.9 jashtetokesori WIN (3-0)
    YOUNG BOYS-WEST HAM 1 @ 1.95 (juventini) WIN (2-1)


    Like e ka kjo faqe nga une qe nje muaj,se kam ditur qe ka lidhje me ty.
    I kam pare mbreme tipet qe ke nxejrre aty dhe me ke fascinu se i ke zene Lahti dhe Helsingborgun mire X-1,madje kur doli Lahti pjesa e pare x i thashe nje miku ja shihe se si ka luajtur ky dhe me gjase i thashe tani do vije 1-sh dhe ashtu doli.
    Te lumte,veq mos ja fale vetes qe se shtypur kete tikete.
    Kjo goje nuk eshte per keta veshe

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •